MaliKişisel Finans

Harita "Gençlik" (Tasarruf Bankası): elde etmek için özellikler, koşullar, yorumlar

Rusya Sberbank düzenli olarak yeni gelişiminde devreye girer bankacılık ürünleri, onlar ne olursa olsun yaş ve statü, vatandaşların farklı kategoride ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu kart ürünü, kart "Gençlik" Sberbank genç müşterileri için özel olarak yayımlanan olduğunu.

Böyle bir kart kullanmanın bir avantajı ileride olabilir bankadan bir bonus olarak mal veya hizmetler, geri kart bakiyesine çek miktarının yüzde 10 mağaza hesaplanması, diğer ürünler için ödeme olmasıdır. Buna ek olarak, kart hamilinin hızlı ve kolay bir kısa numaraya SMS mesajı göndererek mobil hizmetler için ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca edebilir para transferi , sadece onun telefon numarasını bilerek bir başka kişiye çevrimiçi alışverişlerde ödeme ve diğer özellikler kartından "Gençlik" (Sberbank) olarak, böyle faydalı bir ürünün kullanıcısının emrinde olacak. Bu konuda yanıtlar olumlu ve olumsuz, ama olumlu yine daha hem bulunabilir.

Özellikler kartı

 • kart sadece olabilir Rublesi, yani Onun sadece Rus rublesi saklanabilir.
 • Kartın geçerlilik üç yıllık dönemi "Gençlik" (Sberbank) sahiptir.
 • Yıllık hizmet ücreti 150 ruble olduğunu.
 • Bu Internet üzerinde ödeme için kullanılabilir.
 • Alışveriş için Bonuslar.
 • Kart sahibi ücretsiz olarak özel bir mobil uygulama kurmak için önerilmiştir.
 • hat hizmeti "Mobil Bankacılık" iki ay içinde ücretsiz olarak kullanılabilir.

kart sahibine banka gereksinimleri

Banka kartı "Gençlik" çıkarılacak? Rusya Sberbank yaşlı 14 ila 25 yıl Rusya Federasyonu vatandaşı bir pasaport ile eski ve kart verilir bölgede, kayıtlı kişilere bunu sağlar.

gençlerin kredi kartı gençlik almaya karar verirsem, bu durumda, yaş sınırı 18 ila 30 yaşındaki olacak ve ayrıca pasaport ve tescil belgesi bankası, potansiyel kredi gelir belgesi ibraz edilmelidir. Böyle bir belge bu durumda, işveren en az altı ay olması gerektiğini çalışmaya borçlu elde edilebilir. Gelir tam zamanlı öğrenci ispatı için burs sertifikası olabilir.

Ayrıca, işverenden bir sertifika ile birlikte bankaya burs belgesi gönderebilirsiniz, bu durumda son işinde hizmet süresi üç aydan olmayabilir.

Nasıl gençlik kartı almak için?

Tasarruf Bankası bünyesinde doğrudan olabilir bir gençlik kartı için istekte bulunun. Mevcut haliyle bu tür tam adı, ikamet izninin adres, iş yeri hakkında bilgi, iletişim bilgileri gibi kişisel veri girmek gerekir. Sonra Kartınız için en uygun parametreleri ve ellerini almak için rahat olacak bankasının bir bölümü seçmek gerekir.

başka bir "hile" kart var - bu onun tasarımının seçimdir. bir standart ve bir kişiyi - Tasarruf Bankası tasarımının iki türü sunar. Eğer özel bir görünüm seçin ve bir plastik kart hissettiğinizde, sahibinin geleceği senin fotoğraf yükleyebilir veya Sberbank sunmaktadır çizimler arasından seçim yapabilir. Ama bireysel tasarımında ek bir 500 ruble ödemek zorunda kalacak vurgulayan değer.

Yani talebi doldurun. Şimdi sağladığınız bilgileri doğrular uzman bankadan bir tepki beklemek gerekir.

Bir harita alın, ayrıca Tasarruf Bankası herhangi bir şubesinden geçerlidir, ancak yalnızca oturma izni sahip olduğu bölgede olabilir. Kimliğinizi kanıtlayan bir belge olmalıdır.

Ayrıca ne kadar yapılan Sberbank kartıyla ilginizi çekebilir? Gençlik banka kartı size anket belirtilen bölüme alabilir, 2-3 hafta içinde hazır olacak. Pasaport veya kimliğinizi teyit edebilir başka bir belge getirmeyi unutmayın.

Bir gençlik Sberbank kredi kartı internet üzerinden uzaktan ihraç edilmeyecektir. Banka şubesine iki kez uygulamak gerekir: belgelerin sunulması ve anket doldurarak ve ikinci kez ilk kez - kartı almak için. Karar ödünç alıcı en fazla üç iş günü Sberbank tarafından kabul kredi kartı vermek için.

Harita üzerinde Şartlar ve tarifeler

Banka kartı Gençlik "Rusya'nın Sberbank" Size yılda 150 rubleye mal olacak ve kredi - 750 ruble. Kredi kartı şartları sağlayan ek süre, faiz ücret alınmayacaktır bu dönemde, yani elli gün vardır. yılda% 24 - Kredi kartı limiti ile 3100 ila iki ruble, borçlar üzerindeki faiz oranıdır. borçlu bir kredi kartı "Gençlik" ile nakit çekme için gereken halinde, bu hizmet için banka% 3 komisyon alacak.

Nasıl kartı "Gençlik" dolmaya?

Tasarruf Bankası bir kart doldurmak için çeşitli yollar vardır:

 1. Mobil Bank, Sberbank Oylayn servisi, özel bir mobil uygulama ve SMS servisi aracılığıyla nakitsiz.
 2. ATM'ler ve self servis terminaller aracılığıyla nakit.
 3. diğer bankacılık kurumlarının bilet ofisleri - kartın detayları bilmek gereklidir;
 4. Tasarruf Bankası şubelerinin gişe.

Yorumlar sahipleri "Gençlik" kart

Böyle bir ürünün üyeleri, karta "Gençlik" (Tasarruf Bankası) gibi farklı tepkiler verir. Bazı makbuzunun bir daha ilerici düzen olmadığı için bir kredi kartı kayıt prosedürü, ideal değildir gerektiğine işaret ediyordu. Yani, uzaktan kredi verme ön kararın bir banka başvurusu için mümkün yapabilirsiniz. Tasarruf Bankası müşterileri tespit başka olumsuz nokta, - kredi kartı için koşullar indirimli edilmez ve Sberbank müşterilerin diğer kategoriler için kredi kartlarına koşullarından farklı kalmamasıdır.

Ama olumlu yönleri daha da kaydetti. En temel - öğrencilere istihdam olmadan kredi almak için bir fırsat sunmaktır. Bu kart ürünün başka güzel yönü - bonus programının varlığı. Yani, onların alımları kartları "Gençlik" için ödeme gençler daha sonra diğer malların satın geçirebilirsiniz olan ikramiye, birikir. gençler için hayat daha kolay hale getirir, bu ürünün birçok avantajı vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.