SeyahatYol tarifi

Kırım'da Emeklilik "Blue Bay" (Koktebel): açıklama, oda, yorumlar

Rusya'da istirahat - Bir konu ilgili ve birçok tatilcilerin yerel plajları ve tatil emmesi için bu yaz planını etkiler. En popüler yerlerinden biri - Koktebel (Kırım). Burası parlak güneş ve berrak denizi değil, aynı zamanda kültürel ve tarihi mekanlar için de ünlüdür. gerisi olumlu duygular bir sürü getirdi için önceden konaklama seçeneği dikkate emin olun. Örneğin, yatılı evin doğu kıyısında "Blue Bay" konulu görebilirsiniz.

çare Hakkında

Koktebel Karadeniz'in Kırım doğu kesiminde yer alan küçük bir tesistir kentsel köyüdür. Turistler için sadece 20 km uzaklıktadır mevcut bitişik Feodosiya vardır. Pitoresk manzaralar göz zevk. doğu ve çare Kuzeyden önemli üzüm bağları ara sıra eklenmesiyle dağlarla çevrilidir.

Coğrafi konumunun bir sonucu olarak, Koktebel (Kırım) bir step iklimi karakteri vardır. Summers kuraklık ve parlak güneş ışığı ve yumuşak kış çok sayıda çok sıcak ama şiddetli soğuğunda olasılıkla. Sonbahar karakteristik kadife sezonu ile, uzun, sıcak ve kuru. Sık deniz meltemi Sovyet döneminde geliştirilen kayma için çok uygundur belirli bir havanın yükselmesi oluşturur.

Kırım: Emeklilik "Blue Bay"

konforlu otel devlet alan Koktebel koyunun pitoresk sahil ve sınır topraklarında, sakin bir bölgede yer almaktadır rezerv Karadağ. Resmi Adresi: köy. Koktebel, Lenin Caddesi, Yapı 120. Bu aileler için büyük beldelerinden biridir. Ziyaret turist güzel doğa beyaz binanın arka planı, otel çevresi ile uyum uyum olduğunu söyleyebiliriz.

Konut "Breeze"

Kar beyazı dört katlı bina, özel plaj (50 metre) yakınında yer almaktadır. Emeklilik "Blue Bay" konfor ve fiyat kriterlerine farklı düzeyde yerleştirilmesi için çeşitli seçenekler sunar. Lüks odalar üç oda (oda, salon ve yatak odası) oluşmaktadır ve kendi özel plaj erişimi vardır. Onlar donanımlı ve gereken her şeyi ile döşenmiş: buzdolabı, tuvaletler iki banyo, ev sineması, klima ve internet erişimi olan bir bilgisayara. Birinci ve ikinci kategorisi odaları - ikiz. İki ve tek yatak odalı daireler. Odalarda buzdolabı, TV, banyo mevcuttur.

Tüm odalar avlu ya da deniz harika manzaralı özel balkon vardır. Güvenlik Kasaları raf kayıt, 16 kişilik bir konferans salonu ve binanın birinci katında bulunan bir havuz.

Konut "Yunus"

Ayrıca, otel-pansiyon "Blue Bay" bile altı katlı aynı binada birçok kişi konaklayabilir. O uzak olmayan bir önceki (özel plaja sadece 100 metre) ötesinde bulunan ve sayıları 1, 2 ve 3 kategoriler içerir. bir (üstün) - ilk iki oda, ikinci oluşur. Üçüncü kategorisi altında özel banyo, buzdolabı ve TV ile iki kişi için tasarlanmış ekonomi sınıfı sayısı, ifade eder.

Turistler tüm konaklama seçenekleri balkon gerektiren mutluyuz. Buna ek olarak, bina alımı kayıt, 2 geniş toplantı odası, emanet kasası, tıbbi ofis, çocuk odası ve kütüphane sunmaktadır.

gıda

misafirlerine rahat ve keyifli bir konaklama sağlamak amacıyla, Emeklilik "Blue Bay" Bir yemek odası ve 510 kişilik bir özel yataklı kapasitesi dahil olmak üzere gereken her şeye sahiptir. güç kaynağı sistemi menüsü geleneksel Kırım renk ve özellikleri ile Rusça ve Ukraynaca dahil Avrupa mutfağı yemekleri oluşur, karmaşıktır. Tatilciler masada her gün taze lezzetli ve lezzetli hamur işleri kendi üretimini servis edildiğini hatırlatırız. Tablolar garsonlar tarafından servis edilir. çalışma şekli 30 dakikalık bir farkla, iki vardiya halinde gerçekleşir. Kahvaltı sabah dokuzuncu ilk yarısı için başlar ve yarım saat, akşam yemeği sürer - 13:00 ve akşam - 19:00.

Ana yemek odası ek olarak, tüm misafirler pansiyonda prim yerleri keyfini: Restoran "Namlu", "Blue Lagoon", kafe "Firs-Sarıcı" ve "Dikanka" bar "Karayip" ve bir caz kulübü "Bohemya", nerede günlük performansı müzik grupları.

Konaklama fiyatları

2016 yılında Emeklilik "Blue Bay" konaklama seçenekleri, farklı fiyat kategorisinde sunar. Her kampçı Eğer uygun bir şeyler bulmak mümkün istiyorum. Asıl - önceden bu özen unutmayın. çok hızlı bir şekilde sinek numaralarının sezonunda. Turistler fiyat size tatil planı ayın bağlı olduğunu söylüyorlar. 1800 p, yarım pansiyon ve tahta - - Yani, Mayıs ve Eylül aylarında en ucuz tatil maliyeti, bu kez 2 numaralı kategori kahvaltı veya akşam yemeği ile, yemeklerden olmadan 1600 ruble mal olacak. 2000 ve 2200 ruble, sırasıyla. Haziran ayında, fiyatlar. 300 p yükselecek, Ve temmuz ve ağustos için aynı oranda. İlk kategorisi odaları her alternatif konaklama ve aydır aynı fiyat hamle için, yüz ruble orijinal daha üzerinde misafir mal olacak.

En pahalı, elbette, daire vardır. 3000 ila 4600 p, yarım pansiyon - - Ortalama self-catering konaklama kahvaltı ve akşam yemeği ile, 2800 4400 ruble olacak. 3200 itibaren 4800 p. ve tam pansiyon - 3400-5000 ruble.

Yorumlar: Emeklilik "Blue Bay", Koktebel

Konuklar geri bildirim, bir emeklilik tahmini ortalamanın üzerinde hafifçe olduğunu vardır. Kompleksin en önemli avantajı, turistler göre deniz, etrafında muhteşem manzara ve temiz hava yakınında mükemmel bir yerdir. Onların bakımı, her zaman kibar misafir alır personel emeklilik hakkında olumlu. altyapısından şezlong ve şemsiyelerle temiz ve ferah bir yüzme havuzu yayarlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.