Sanat ve EğlenceSanat

Canlı kompozisyon oluşturmak için bazı hileler - bir insan yüzü çizmek için

Bir çizin kişinin yüzü ilk bakışta göründüğü kadar zor değil. Sen kömür veya kalem, kağıt ve bir şövalenin bir sayfa gerekir. kroki varken naturschitsa varsa çok daha kolay olacaktır. yüzü pencere veya diğer ışık kaynağının zıt yönde döndü böylece modeli dikilmiş olmalıdır. Birçok başlayan sanatçı soru ortaya çıkıyor ise , bir kişinin bir yüz çizmek nasıl o şekilde davranmak çok zor gibi görünüyor çünkü. Ama bütün o kadar kötü değil.

, Oval çizmek için noktaları boyun, omuz işaretleyin ve kroki boynuna başını bağlayacak nasıl: Bir sonraki adım resmin ortak özelliklerini belirlemektir. Genel olarak, kağıdın tamamını uçağı çalışmalıdır. Bir çocuk ailesine gitti ve bir kişinin yüzünü çizme konusunda sorulan, o zaman için bir resim oluşturma tüm adımları açıklamak gereklidir. Sonuçta, belki de şu anda orada bir sanatçı doğmuş, bu yüzden yardım en az tavsiye gerekiyor.

o gözler, burun ve dudaklar nerede olacağını hakkında fikir sahip olmak gerekir olarak Sonra, ana eksenini koymak gerekir. Biri gözü diğerinden daha yüksek olmayan, ve bu simetriyi gözlendi önemlidir. Omuz kuşağı kafa havada olmadığı için, zorunlu bir zamanlama gerekir. Tüm sanat okulları doğru ve güzel insan yüzünü nasıl çizileceğini öğretilir, ama ayrıntılı talimatlar yardımıyla bağımsız öğrendim ve edilebilir. Şimdi bir ışık ve gölge empoze - Bu kompozisyonun ilave bir miktar verecektir. tonu yani nazolabial kat ve yüzün diğer özelliklerini tanımlamamıza yardımcı olacak gerekli olduğunda, şekil karakterini verir.

Bireysel özelliklere bakmak için ve bir bütün olarak tüm resmi görmek için değil, böylece sanatçı, belli bir mesafeden model olmalıdır. bölgede duran görsel burun kol ve birbiriyle yüz ilişkisi diğer bölümleri yoluyla ölçülebilir. Nedenle, yüz genişliğini doğru olarak ölçmek ve sol ve sağ yarılarını tasvir görmek mümkündür. Her şey doğru ve doğru bir yapılır çünkü bu hileler kullanımı sayesinde, bir kişinin bir yüz çizmek nasıl bir soru değil.

Kafa mutlaka vurgulamak genel olmalıdır On spot ışık düştükçe, sen tayin edilmelidir. Biz insan yüzünü çizerken, saç çizmek önemlidir: onlar gözleri veya cildi karartmak nasıl görmek gerekir. Bu genellemeler önlemek için gerekli değildir, silgi kullanarak burun, yanaklar, alında veya saça ışık ayarlamak kolaydır. Ayrıca kaşlar, kirpik ve saç koyu yerleri yola gerekir. Ancak bu durumda baş canlı ve gerçekçi görünmesini sağlar.

Genellikle, düzgün insan yüzü çizmek, mutlaka açıkça her şeyi yapmak için, size dikkatsizlik ve canlılık saç veya bir bütün olarak görüntünün biraz ekleyebilir. Bu durumda, kompozisyon daha ilginç ve unutulmaz olacaktır. Yüz yüze ve onun özellikleriyle rekabet etmediği ve bunun böylece boyun ve omuz oynamak, iyice çalışmıyorlar. Vücudun bu parçalar şeklinde ve zor görünür Let. Şimdi portre hazır ve onlar arkadaşlarınıza ve tanıdıklarınıza övünmek, hem de şekil üzerinde fikirlerini öğrenebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.