HobiDikiş

Bir tatil oluşturun. topları bir çiçek nasıl yapılır

favori çocukluk oyuncakları - Ne rakamlar sıradan balon sadece usta yok. Ve harika görünüyor nasıl, festivale neşeli bir ruh hali yapıyor! Böyle bir gösteri uzak bakmak zordur, ama kendinizi oluşturmak kolaydır. Evet, balonlar bir çiçek oldukça basittir olun.

Eğer ilk başyapıtı oluşturmadan önce, malzemeler üzerinde stok gerekir. Nasıl topları bir çiçek yapmak için?

, Iki uzun topları yeşil ve kırmızı al bir el pompası ve sabır tarafından desteklenen kendi hayal gücü, (çünkü onları oldukça zor ağız şişirmek). Başlangıçta, 3 santimetre sadece bir ipucu kalmaz havadan özgür kadar taklit etmek kırmızı topu şişirmek uzun. Daha sonra, kauçuk ürününün ucunda iki düğümler atın ikiye katlayın ve iki kez orta bükmek gerekiyor. Sonra yavaşça üç eşit parçaya bölmek için böyle bir şekilde iki kez topu büküm. Bu tasarım akordeon hale getirirken diğer Ayrıca, eller üç lobu oluşturan.

Nasıl kök üzerinde topları bir çiçek yapmak için? Biz hazırlamasına yaprakları, sapı geçin. Gevşek yeşil top şişirmek ve onu bağladılar. Kök ucu ve bükülme ile yaklaşık 10 cm arasında bir başka konusu da. Yeşil top bir çiçeğin ortasında takarak kırmızı bağlanmalıdır Bundan sonra. Bu kompozisyonun, arzu edilen bir şekil verir. bu garip bitkilerin bebek ve yetişkin hem memnun edecek renkli bir buket yapabilirsiniz.

Daha önce, özel bir uzun hava topları kullanan bir kompozisyon oluşturmak açıklamaktadır. çiçek olun ve her zamanki yuvarlak ürünlerin olabilir.

Nasıl? Karton, cetvel, kırtasiye bıçak, makas, üzerinde Stok yukarı keçeli kalem, kurşun kalem, bir top mavi ve dört sarı. Ve eğer bir bant, bir el pompası veya bir roket-AS gerekir.

Nasıl topları bir çiçek yapmak için? İlk olarak, bir karton kare kesti. Bu yaprakları için aynı boyuttaki topları şişirmek mümkün olacak hangi ile şablonu olacaktır. Karton şekli, istenen boyutu çekmek ve kesmek gerekir. top geçemezse, biraz kapalı darbe olmalı, ama çok gevşek tutulursa - yine havayı pompalamak için: delik ölçecek.

Bağlanmaları olmadan sarı rengin ilk iki top şişirmek için gereklidir. Sonra kuyrukları üzerinde birbirine bağlamak izler. Bu amaçla bir top için saniyenin kuyruk etrafında iki kez kuyruk bükmek. Benzer şekilde sarı tane ikinci bir çift sıkıştırın. Bundan sonra diğer çapraz bir çift uygulamak ve bunları birbirine çevirin. Çiçeğin baz hazırdır.

orta hafifçe mavi topu (çap yaklaşık 8 cm) şişirmek için, onu bağladı ve yaprakları arasına merkezinde koydu. birleştirmek sarı ile mavi kuyruk. Bu çiçeklerin birkaç itibaren, bir buket yapabilirsiniz.

Nasıl topları bir çiçek yapmak için? Bu sorunun cevabı artık bu ağırlıksız, ama çok parlak oyuncaklar oynamaktan hoşlanıyor herhangi öğrenciye verebilecek. Deneyin - ve her zaman olduğu var. Basit şekiller tekniği hakim olması, güvenle ve kolayca daha fazla kompleks oluşturmaya geçebiliriz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.