GüzellikSaç

Bir patlama nasıl kaldırılır

Değişimden hoşlanmayan herhangi bir kadın var mı? Bazen hayatta böyle bir dönemde, yeni enerjinin acelesini hissetmek, her şeyi değiştirmek ve mutlaka daha iyi olmak için değil, hepsi olmasa da, en azından saçınızı değiştirmek istersiniz. Ve görünüşünüzü kökten değiştirmeye cesaret edemezseniz, önce süpürgeyi deneyebilirsiniz.

Cholka, birçok saç kesimi ve saç stilinin isteğe bağlı ancak önemli bir parçasıdır. Bazen şekli kişinin görünümünü tamamen değiştirebilir. Ancak patlamalar büyür ve yoluna girer ya da sadece sıkılırsa ne yapmalı? Alınından radikal yöntemlere başvurmadan bir patlamanın kaldırılmasının en kolay yolu, aşınmış veya sıkılmış saçları kaldırabileceği bir halka, jant veya şerittir. Onları görünmezlerle de öldürebilirsiniz. Bu arada, kalın saçlarınız varsa, tüm patlamayı kaldıramazsınız ve geri kalanı ile deneme, seyrek bir efekt yaratma. Ama neden yeni ilginç bir saç stilini elde etmenizi sağlayacak başka yollar denemiyorsunuz?

Bir patlamanın nasıl kaldırılacağı sorusunu düşündüyseniz, o zaman zaten denediğiniz ve bazı yöntemler denediğiniz kesin. Bir saç modeli oluşturmak için kullanılabilir. Örneðin, örgüyü "spikelets" ile örtüyorsan, dokuma, saç dökülmeleriyle baþlar ve kademeli olarak gerisi dokundurulur. Ve eğer bukleler yaratmak için saçınızı rüzgârlarsanız, o zaman uzun bir patlama , saçın ana kısmı ile birleştiği yerde taranır ve özellikle de şekillendirme ve sabitleme için uygun araçları kullanırsanız, öne çıkmaz. Bir başka çok basit yol da patlamaları, her biri yüzün her iki yanında asılı olan uzun saçların altında gizli olan iki parçaya bölmektir. Doğal olarak, bununla, güvenli bir şekilde sabitlemek için görünmez olmanız gerekir.

Bir patlamanın nasıl kaldırılacağına nispeten basit yollar vardır , böylece yalnızca güzel ve temiz değildi, ama orijinal bir saç stiline dönüştü .

Yöntem bir. Patlamaları birkaç tel halinde bölün. Her dize bir kamuflaj olarak bükülür, kafaya taça doğru uzanır ve küçük saç tokalarıyla, örneğin "yengeçle" sabitlenir.

İkinci yöntem. Tüm saçların patlamaları bir demet oluşturabilir. Buna nasıl uyduğunuz - tercihlerinize ve yüz türünüze bağlıdır. Kilitlemek, bu kadar yüksek miktarda saç tutabilen bir barette ponadezhnee'ye sahip olacak.

Üçüncü yol. Uzun dalgalı saçlarınız varsa, küçük paçavralarla bükülmüş ipliklerden fantezi saç stilini yapabilirsiniz. Bu durumda, patlamalar parçalara bölünür ve pit kuyruklarına mükemmel şekilde iç içe geçmiş olurlar.

Genel olarak, bir patlamanın güzel ve orijinal bir şekilde nasıl kaldırılacağını düşünerek, son zamanlarda tasarımcıların artık çöreklere odaklanmadıklarını göz önüne almalıyız. Belki de bu, orta modanın yinelenmesinden ve yirminci yüzyılın ikinci yarısının başlangıcından kaynaklanmaktadır. Retro tarzda yapılan modeller podyumlardan aşağıya inmez, hem moda kıyafetleriyle hem de saç stiliyle ilgilidir. Tasarımcılar şu anda hangi eğilimleri sunuyor?

Artık önde gelen kuaförler bile bir sırt çantasına meraklı olmak için doğaüstü bir şey görmüyor. Aynı zamanda, saç aksesuarları, saç tokaları ve görünmezlik daha az gizlidir. Şimdi gösteriş yapmak moda.

Bir başka şık retro saç modeli, önde gelen tasarımcılar tarafından sunuluyor - rockabilly tarzda stil. Bu tarzı beğendiyseniz ve patlamaları nasıl geri alacağınızı düşünürseniz, genellikle ideal bir çözümdür. Bu durumda, hafifçe taraklanır, yükselir ve hacim korunması ile sıkışır.

Bazı durumlarda patlamanın şeklini değiştirirseniz veya tamamen eksik bırakırsanız görünümünüz tamamen değişebilir. Yukarıdaki seçeneklerin hepsi, eylem özgürlüğü sağlaması ve hayal gücünüzü sınırlamaması açısından iyidir. Her şeyden önce, eğer bir yoldan hoşlanmadıysanız, patlamanın nasıl kaldırılacağı, başka bir şey deneyebilirsiniz ve belki tavsiyemize dayanarak kendi benzersiz tarzınızı bulacaksınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.