IlişkilerKarşılamak

Nasıl onu sevdiğimi söylemek için? çok basit

Tüm insanlar sevmek ve sevilmek istiyorum. Ama çok sık adamlar böylece süresiz hoş bir bayan ile dışarı asılı keyifli anlar geciktirmek, duyguları kız hakkında söylenecek utanıyorlar. Zaman zaman bir genç yansıtmak için Ancak,: o konuyla ilgili bazı pratik öneriler atacağım bu makalede, yararlıdır "Nasıl, onu sevdiğimi söyle".

Yöntem 1. Letters

en kolay yolu duyguları anlatmak için - bu gıyabında yapılacak. Sonuçta, allık ve kekemelik yoktu ve kelimeler güzel biçimde kız ulaşacak. Bununla birlikte, bu tanınma yöntemin dezavantajları vardır. Gerçekten de, böyle bir düzenlemede, adam sadece onun sözlerini bayanlar ilk tepkiyi göremez ve çok önemlidir ve çok şey anlatabilir. Böylece, yazılı versiyonu. Ona güvercin yazı göndererek, klasikleri ve Topstitch kız uzun romantik mektup hatırlayabilirsiniz. Fakat modern bayanlar her zaman burada bu çabayı takdir etmiyor. Ayrıca bugün alaycı tiplerle ve pragmatist ederken, özellikle detay ve farklı nüanslar girmeden, kısaca konuşmak ve noktaya en iyisidir böylece. ideal bir seçenek SMS olacaktır. Ancak, bu seçenek uzun süre tanıştığım bir çift için ideal değildir. Sms-ku, sen adam ona aşık derinden zaten sadece imzalanmış veya yaklaşık karşılamak için, ancak kız gönderebilir. mesajın metni olarak önemli. Bu üç en önemli kelimeleri olabilir, ama sadece duygularıyla ima edebilir. Form mektupları herhangi biri olabilir - nesir veya şiir, şarkı ya aforizmaların farklı çizgileri kullanmak da mümkündür.

Yöntem 2. özgünlüğü

Adam düşünüyorsa: "Onu nasıl sevdiğimi söyle," O bayan için orijinal bir şeyler yapmak tavsiye edilebilir. Peki, neden eski yöntemle alıp sevgilisinin pencerenin altında bir serenat şarkı değil? Ayrıca parlak renkler veya pastel boya içinde kaldırım favori tanıma yazabilir. İsteğe bağlı olarak: Onun pencere germek, poster pano düzenlemek vb tüm bilinen ve bir cümle beklenen ile "I love you".

3. Özelliği, Romantik

Sen biraz daha farklı bir yol gidebilir ve kız romantik görünmek - cümle "I love you" güzel demek. Bunu yapmak için, eylem komut düşünmek gerekir. Prens ile klasik sürümü gibi pek çok kız. Sen parka gelmesini çok sevdiği sorabilir ve uygun kıyafetleri geri güzel bir beyaz at üzerinde gelip bütün gözler çifti durdu ne zaman, en önemli kelimeler söz konusu. daha kolay bir seçenek seçerseniz, neden bir restorana bir kız davet, ama pencereden dışarı güzel manzaralı (olabildiğince üzerine yaz terasında) , ve canlı müzik ve duygularını itiraf etmek uygun bir atmosferde zaten.

4. bir yöntem olup Kahramanca

Bir adam soru sorarsa: "Ben onu sevdiğimi nasıl söyle?" Neden kahraman gibi hissetmiyorum? Sadece duygularını itiraf duyguların en yüksek yoğunluk sırasında bir noktada kızı kurtarmaya gerekir. sahip olacak, tabii ki, bu durumu ayarlayın. Ne olabilir? Sadece iş veya okul evden, örneğin, geri dönecek biraz kızıkorkutmaya arkadaşlarınızı sorabilirsiniz. defans, gibi bir ifade demek sonra kim ve doğru zamanda görünür "Ben sevgili kurtaramadım nasıl?". Ama sonra yine er ya da geç bu aynı arkadaşlar edinmek zorunda kalacak, çünkü bazlar hakkında kız söylemeliyiz.

5. Sözü komik

Adam düşünürse başka oldukça etkili yolu,: "Onu nasıl sevdiğini söyle nasıl?". Neden bir şaka olarak duygularını kızı itiraf. Sadece okuldan evine kadar eşlik edebilir ve gelişigüzel ana cümle dedi - "Seni seviyorum" - ve sadece onun reaksiyonu bak. basitçe bir şaka her şeyi çevirmek ve birlikte gülmek - her şey mükemmel giderse değilse yine kalbin bayan ikna etmeye kez gereklidir.

Yöntem 6. Halka

Sen tüm dünyaya duygularını duyurabilirsiniz. Burada şekillerde farklı sayıda seçebilirsiniz. Alışveriş merkezinde aynı prensip ve hareket üzerinde olabilir, duyguları hakkında - kısa bir süre için hoparlör ödünç ve (bir kız, aynı araç içinde bulunmalıdır en önemlisi ve) herkese anlatmak tramvay sürücüsü sor. Alternatif olarak, eğer isterseniz, sen ve bunu sağlayabilir, yerel radyo ya da televizyon söyle. Bu farklı olabilir, ancak bir masal gibi, başlayabilir "Şimdi ben adında bir kız ne kadar sevdiğini söylemek istiyorum ...".

7. Sözü geçen Mutfak

Yiyecek yardımı ile Onun hislerini bayan söyleyebilir. Yani, fırında veya (servet çerezler gibi) pasta kurabiye sipariş etmek gerekir, ancak her parça değil bir dilek konur, ancak cümle ile bir broşür "I love you". Ve bütün bunlar çok sevdiği sunmak üzere. Aynı ilke, diğer yemekleri ile devam edebilirsiniz. Eğlenceli ve özgün kalp bayana olabilir tanıma, ortasında köfte bakacağız.

8. bir yöntem olup Hediye

Ayrıca onun kız arkadaşını küçük Present, verebilir ve onu izleyen cümle yazılmış olabilir ki küçük bir not yapmak için: "Doğrudan, böylece her şey bu sevimli ayıcık söyleyecektir" I love you "Sana söylemek korkuyorum" Eh, bir hediye, tabii ki, sevimli Mishutka gönderin. Ancak, böyle bir hediye posta ve basit parsel yoluyla daha iyidir yapmak ve ev göndermek veya sevdikleri kurye için çalışmak.

9. Yöntem genel

Adam düşünceyi gidiyorsa I love you "Şunu söylemek istiyorum" "ama, bilmiyorum" neden alenen bunu? Yani, bir kızla parkta yürüyebilir sadece yüksek sesle bağırmak belirli bir zamanda onu övgü ve farklı haber: "I love you" ve sadece herkesin bilmesini istiyordum ve bunu gıpta açıkladı. Alternatif olarak, bütün dünya üzerindeki duyguları hakkında bağırmak da yolda düşecekleri, en yüksek kaide, tırmanmaya.

10. yöntem sessiz

Eh, en kolay, ama duygularını itiraf için emin bir yol - sadece tüm cümlenin açgözlü anlatmak göz göze "I love you". tanıklar olmadan. Sadece bir toplantı, ters, bir konuşma olabilir yavaş dans diskoda. tanınması için Seç zaman çünkü elverişli an her zaman yeterli, zor değildir. Önemli olan - korkmayın ve onların karşılıklı olmasa bile, onların duyguları hakkında konuşmaya utanma. bazen davanın başarıyla sonuçlanması için tek yol olduğu için, gerekli her zaman deneyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.