GüzellikSaç

Saç Parlatma:, yorumlar, önerileri öncesi ve (fotoğrafın) sonrası

, Saç için umurunda Her kız, çok güzel olmak istiyor. saç parlatma gibi, bukleler sağlıklı parlaklık daha böyle bir prosedür yardımcı olacaktır olun. farkı göreceksiniz öncesi ve işlem sonrası - bukleler sağlıklı ve parlak olacaktır.

Bu nedir?

saç boyama öncesi ve sonrası Parlatma kesme makinesi için özel eki ile saçı yumuşatmak için yardımcı olur. şeritler düzgün ve uysal yapmak için prosedür, daha kolay tarak.

güzelliğinde salonları bölünmüş kurtulmak yardımcı olan özel olarak tasarlanmış nozul, saç uzunluğunu kısaltmadan biter kullanın. prosedür kalın saç için uygundur.

Bir kız yerine onu saç modeli saç büyürse saç parlatma uygun olacaktır. Önce & salonların ziyaretçileri yapmak resimlerin sonra bukleler yararına prosedürleri göstermektedir. saç daha pürüzsüz ve ipeksi, yönetilebilir hale gelir.

Nedeniyle parlatıcı düz sonuçlanan saç kesim zarar değil gerçeğine. Zaman ayırma sona Bu yeterince uzun bir süre önleyecektir. Bu prosedür kızlar laminasyon ve düzleştirme saç değiştirir.

Parlatma kesme makinesi üzerine yerleştirilir özel cihazların kullanımı ile gerçekleştirilir. Onlar günlük kullanımı gerektirdiği için salonları olarak, pahalı profesyonel tampon kullanırlar.

Evde için saç kesimleri kalitesinde sadece biraz daha aşağı olan daha ucuz modelleri satın alınabilir, ancak prosedürün etkisi aynıdır.

Nasıl yapmalı?

Polisaj sağlıklı saçlar zarar vermeden biter saç bölünmüş temizlenmesine yardımcı olur. Prosedür aşamalarında yapma, profesyoneller tarafından gerçekleştirilir:

 1. Polisaj dikkatlice kir ve terin bırakmamaya, şampuan ile yıkanır, temiz ve kuru saça, üzerinde gerçekleştirilir. Sonra saç kurutma makinesi ile kurutulur doğal olduğu iyidir.
 2. Hacim ve bukleler utjuzhkom çıkardı. Sonra heyecanlandırıcı değildi stil püskürtülür. Daha iyi doğruldu saç, daha etkili cilalama işlemleri olacak.
 3. Daha sonra birçok ip telinden halinde bölünür. İşleme giderek alnına hareketli, arkasına yapılır. Makinenin içine saç tellerini döşeme, üst başlayın.
 4. Bu nedenle bölünmüş tıraş kıvrılmış sona - 3 ila 10 mm arasındadır.
 5. parlatma başı yeniden yıkamak için tavsiye edilir sonra hasta bakıcı bir yağ ve kuru saç kurutma makinesi koydu.

kilitler küçük ve ince yapmak, daha kolay işlemek için yapmak. bir makine veya makas ile kesilmiş saç alt kenarı.

Polisaj bukleler bakımı için diğer prosedürleri ile kombine edilebilir. En iyi sonuçlar için, ipuçlarını kırparak sonra tarama veya laminasyon yoktur. o saçların kalitesini artırır, çünkü kızların çoğu, ne kadar iyi cilalama işlemi değerlendirmek zorundayız.

Özellikler prosedürler

kızlar saç hasarlı uçları cilalı edilecektir kaldırmak için bukleler ve nazik bir şekilde ilgileniriz. Yorumlar, işlemden önce ve sonra fotoğrafları etkisi dikkate değer olduğunu söylüyorlar. saç sağlıklı bir görünüm kazanılmış, makine için bir meme ile çalışma dikkate özelliklerini almak önemlidir:

 • şeritler aşağıdaki yakalanır.
 • saç hafifçe gerilir.
 • sağ elini kullananlar için - Makine sağ elinizle ve kilitlerle tutulur - ayrıldı.
 • Makine dikkatle saç tellerinin üzerinde yukarıdan aşağıya doğru geçer.

Prosedür biraz zaman alır ama sonuç her kız memnun edecektir. boyamadan sonra saç Parlatma incelmesine ve kırılgan uçlarına karşı önleyici tedbir olacaktır.

İşlemden sonra Bakım

Cilalama saç daha yumuşak ve daha parlak hale getirir. prosedür, klasik kesim farklıdır ve özel bir yaklaşım gerekir. Nasıl saç parlatma sonra saç bakımı için:

 • Yıkama kafa kaliteli şampuan, uygulamadan balsamı saç.
 • saç uçları genellikle hindistan cevizi kullanın yağlanır.
 • Saç kurutma makinesi kullanarak ve ütü kaçınmaya tavsiye edilir.
 • yıkadıktan sonra durulayın saç olabilir halk ilaçları: sarışınlar için - esmerler için papatya et suyu, - meşe kabuğu.
 • To bukleler are sağlıklı, gerekli vitaminler.

Saç Bakımı Saç parlatma sonra prosedürün etkisini uzatacaktır.

eksileri

parlatma sonra saç ne olacak? kızlar incelemeleri birbirinden farklıdır. prosedürleri dezavantajları:

 • Bir süre sonra bölünmüş uçları tekrar görünür. Polisaj, terapötik etki yaratmaz.
 • Eğer ek olarak saç bakımı yapmazsanız, etkisi ilk yıkamadan sonra kaybolacaktır.
 • Prosedür ince saçlar için uygun değildir.
 • Bir perma ve saç boyama sonrası parlatma tavsiye edilmez.
 • meme oldukça pahalıdır, bu yüzden prosedür kendisi yüksek bir fiyatı var.

cilalama bir uzmana danışmak gerekir önce, değerlendirmeleri okuyun. Bu, herhangi bir sonuç için hazır olmasını sağlayacaktır. Kesinlikle mantar hastalıklarının varlığı, hem de güçlü bir saç dökülmesi parlatmak için önerilir.

sığdırmak için

saçları parlatma sonra Etkisi ustanın deneyimine, aynı zamanda bukleler kalitesine sadece bağlıdır. Böyle bir prosedür sığdırmak için:

 • genellikle saç kurutma makinası ve saç düzleştirici kullanın kızlar,.
 • Faydalı prosedür kırık uçları kaldırın.
 • genellikle boyalar veya saç aydınlatır olanlar için.
 • Kızlar rutin 3 ila 10 mm kaldıracaktır, uzun büyür.
 • Eh kalın, kıvırcık saçlar için uygundur.

Polisaj, saç zarar vermez onları sağlıklı tutmak ve özenle kırık uçları kaldırmak bak. buna değer bu prosedürü yapıyor, tek kızla karar, ancak saç bakım gerektirir anlamak önemlidir için.

Evde Parlatma

prosedür, bağımsız bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bunu yapmak için, bir saç kesme makinesi ve özel bir memeyi satın almanız gerekir. Öğütücü stilistler için birçok mağazalarında temsil edilmektedir. cilalı bir ev yapmak için nasıl Talimatlar:

 1. prosedür zamanı 30 dakika ile bir saat gerekecektir.
 2. Saç yıkanmış ve iyice kurutulmuştur gerekir, biraz utjuzhkom çekmek için arzu edilen bir durumdur.
 3. tüm hacmi, ince şeritler, tarak ayrılır ve alt parlatıcı yaklaşık 5 kat üstten çaprazlanmaktadır.
 4. kırık uçları kesilmiş ise, dikkat edin.
 5. bakmakta yağların ipuçlarını tüm saç işledikten sonra uygulanır.

etkisi daha görünür hale getirmek için ambalaj yapabilirsiniz parlatma sonra. Saç zarar vermek değil, lake ve köpük kullanmamayı tavsiye edilir.

ankraj sonuç

saçlar için güzellik bakımları gür ve uzun saç sahiplerine önerilir. Sonuç bölünmüş uçları olmadan pürüzsüz saçlar olacaktır. saç parlatma verecektir sonucu, uzatmaya yardımcı Masochki. Önce ve sonra tedavi kafası iyice bir şampuan ve saç kremi ile yıkanmalıdır.

güçlendirilmesi ve 3 çay kaşığı karışacak kıvrımlarını iyi maske bal ve yumurta sarısı ile karıştırılır yağ dulavratotu. Terkip maddeleri, iyice karıştırılır ve ısıtılır. ısı şeklinde kökleri içine iyice masaj, saçınıza maske uygulanır. yaklaşık 45 dakika için tutulmuş ve akan su ile çalkalandı. En iyi etki için başınızı papatya suyu teneke durulayın.

Evde, onların kalitesinin artırılması, saç için bir sprey yapabilirsiniz. Bunu yapmak için, mix:

 • gazsız mineral 1 litre su;
 • hint yağı - 1 çay kaşığı;..
 • Esansiyel Yağ ylang ylang - 3 damla.

Tüm bileşenler bir sprey şişesi içine dökülür, kendi karıştırma için çalkalayın. Saç günde bir kez püskürtülür ve daha sonra doğal malzemelerden yapılmış tarak tarak.

İpuçları

İlk bakışta basit cilalama işlemi görünüyor. Ancak, hatırlanacak ve uyulması gereken bazı kurallar vardır:

 • kir parlatma etkisi daha az görünür hale önlediği, işlemden önce kafa yıkamak için gereklidir. Budama temiz ve kuru saçlarda gerçekleştirilir.
 • saçın yeniden büyümesi ve saç kırıklarında görünüş olarak yapmak parlatma. Ortalama olarak, stilistler her iki-üç ay böyle bir saç kesimi yürütmek için önerilir.
 • parlatma sonra, saç yağları, maskeler bakmakta kullanımı ile düzenli bakıma ihtiyacı vardır. şampuan ve saç kremi uygun bir şekilde seçilmesi de önemlidir, bunların bir serinin olduklarını arzu edilir.
 • saç yapısını bozmamak için amacıyla, uzmanlar tarafından güzellik salonlarında yapılan parlatma.

Bu basit ipuçları kızlar bukleler doğal güzelliğini korumak ve onları daha güzel ve parlak hale gelmesine yardımcı olacaktır.

yorumlar

Kızların çoğu saç parlatma gibi prosedürlere mutluyuz. saç kesimi öncesinde ve sonrasında hiçbir bölünmüş uçları yoktur, saç iyileşmiştir fark ettim. parlatma sonra döşeme daha yönetilebilir saçlar gibi çok daha kolay hale gelir.

Kızlar etkisi tamamen parlatma harcıyor sihirbaza kadar olduğunu hissediyorum. Deneyimli profesyoneller, uzun saç pürüzsüz ve güzel kalır.

Birçok kız saç kesme makası ve otomobiller için bir meme arasındaki farkı görmek. Düzgün yapılan cilalı ipliklerini parlak olunca Yani, düzleştirme ütü gerektirmez. onlar ters gitmez çünkü daha kolay Saç, parlatma sonra tarak.

Basit ve oldukça kullanışlı prosedür - saç cilalama - hemen hemen tüm kadınlar için uygun. Hiçbir yan etkisi ve mutlu kızlar mükemmel sonuçlar vardır. saç uzunluğunu korurken bölünmüş kaldırmak için bu tasarım sayesinde çok daha kolay hale uçları. yüksek fiyatına rağmen prosedür kızlar arasında çok popüler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.