TeknolojininGadgets

Tablet Texet TM-7043XD: özellikler, açıklamalar ve yorumlar

Neredeyse her yurtiçi hasıla "ucuz ve neşeli" ilkesine oluşturulur. Aynı tüketici elektroniği için de geçerlidir, Rus telefonlar ve tablet bilgisayarlar şampiyon ünvanını olmamıştı. Küresel tanıma onlar asla bulamayacağım ama tüketici yüksek teknoloji para harcamak alışkın ve her zaman düşük bir fiyat etiketi yolunda önemli önyargı ile maliyet ve kalite için değer takdir evde, için çok popülerdir.

Petersburg şirketi Texet bu durumu fark ve çok ucuz cihazlar geliştirmeye başladı, Kore ve Çin'den birçok üretici arka planı onları ayrıcalıklı kılan budur özellikleri ve aksesuarları (kendi maliyetine) en layık set ücret. böylece, kitap okuma, basit sorunların çözümü internette bilgi bulma, müzik dinlemek ve hedef cihazlar. zorluklar ve bunlar cihazı, bu yüzden ana hedef kitleyi işleyemez oyunlarla - bu öğrenci sayısıyla bu. Bu tür bir cihaz olduğu , tablet Texet TM 7043XD.

Seçenekler

şirket Texet önemli bir özelliği kendi aygıtlarının teslim olan bir yaklaşımdır. cihazın yanında kutu uygun aksesuarları, kapaklar, kulaklık ve benzeri ağırlığı altında yerine her zaman. Aslında, bir insan değil bir cihaz, ancak bir bütün seti kazanır. Bunu temin ile tam istisna ve Texet TM 7043XD idi:

 • Tablet PC ile çalışmak için ilgili talimatlar ile küçük kitapçık.
 • (Senkronizasyon, veri alışverişi için) bilgisayara makinesi ve bağlı şarj etmek için USB kablosu.
 • Adaptör elektriğe bağlamak.
 • OTG-kablosu (daha metin, gamepads ile çalışan konforlu ve diğer fiziksel klavyeyi) Ek cihazları bağlamak için.
 • Komple kulaklıklar.
 • Örtün.

Herkes, hatta gelişmiş, üretici tabanının böyle bir zengin övünebilir. teller en kaliteli değildir ve vasat bir kulaklık sesi de, çoğu durumda, bu aksesuarlar cihazla rahat çalışması için yeterli olacaktır rağmen. Ayrıca standı ile çok yönlü ve kullanışlı taşıma çantası unutulmamalıdır.

dizayn

- Boyutlar: 188h125h10 milimetre.

- ağırlık - 300 gram.

Tablet bilgisayar Texet TM 7043XD diğer cihazlar üreticisi kullanılana benzer klasik bir tasarıma sahiptir. Tabletin ön çoğu etrafında bir (modern standartlara göre) oldukça büyük çerçeveler ile, ekran panelini sürer. Bir yandan, bu yaklaşım çerçevesi kazara dokunuşlar kaçınarak, daha fazla konfor cihazı tutan verir, diğer taraftan gadget ön tarafında kullanışlı alan sınırlar.

Cihazın arka tarafında anten monte edildiği altında kamera, üreticinin logosunu yanı sıra plastik enjeksiyon bulabilirsiniz.

Bu fiyat kategorisindeki en üyeleri aksine Texet TM 7043XD arka, serinin en ucuz değildir, düşük dereceli "yumuşak dokunuşlu" plastik ve alüminyum, imal edilmez. cihazın gövde iyi ergonomiye, hasara karşı direnci, yonga ve küçük çizikler vardır.

ekran

Onların meslektaşlarının aksine, benzer değerle Texet TM 7043XD, önemli ölçüde daha yüksek kalitede ekran sunuyor. Hem de diğer aygıtlar o aile olarak, tablet 7 inç diyagonal bir ekrana sahip. Onun çözünürlüğü 800 piksel 1280 olduğunu. Özellikle açıkça belirtilmeyen, ancak, bir inç rahat kullanımı ve hatta okumak için yeterlidir 216 inç, gereklidir.

tablet bilgisayar, kalitesi arzulanan bir şekilde bırakır standart IPS-matrise sahiptir. Parlaklık kontrast çok zayıf, etkileyici değildir. cihazın eğim ciddi kullanılabilir hatta inceleyen açıları üzerinde Az ya da çok nötr izlenim.

ahşap denilen olamaz Mutlu çoklu sensör, ortalama bir yük arayüzü ile anında dokunmak tepki neredeyse çok gerisinde değildir ve jestleri ve tıklama yanlış tanıma tahriş etmez olduğunu. Daha yüksek kuvvetlerde sistemi zaten bir his istikrarsız çalışma dokunmatik neden yavaşlatmak başlar.

Ekran oleofobik kaplanmış cam paneli ile korunur. Cam parmak izleri korunmaktadır. Bu durumda, oldukça kolay kirli ve hızla küçük çatlak değil çok güçlü monte edilir. Güneşte gadget kullanımı ile sorunlar vardır, t. belirleyin. yansıma önleyici kaplama yoktur.

Bir film üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir geniş ekran olan ekran, (videolar ve sinema filmlerinde siyah alanlar büyük ölçüde azalır).

verimlilik

Cihazın kalp Amlogic bir karanlık ve hemen hemen uncirculated çift çekirdekli yonga haline gelmiştir. Her çekirdek ayrı ayrı 1500 megahertz için hızlanma kadar ulaşabilir. Bu yonganın güç günlük ihtiyaçları için ve bir bütün olarak önceden sistem için yeterli olacaktır.

grafik performansı için işlemci Mali-400 karşılamaktadır. Prensip olarak, grafik kartının güç 2010'dan 2013'e kadar dönemde çıkarılan basit oyunlar ve AAA projelerini çalıştırmak için yeterli olacaktır.

hafıza

"Android" sadece RAM bir gigabayt için bir yer oldu gadget başlık altında bellek gibi küçük bir miktar ile kullanım için uygun değildir rağmen. Bu özelliği nedeniyle, tablet uygulaması oldukça sık RAM kaldırılacak gerçeğini kabul etmek zorunda kalacak.

Ana fiziksel bellek ile ilgili olarak, daha sonra cihazı 8 gigabayt flaş belleğe sahiptir. Tabii ki bu yeterli değil, ama durum microSD hafıza kartı yardımıyla düzeltilebilir. 32 GB kadar kartlarını destekler.

çekim kalitesi

kimin özellikleri parlayacak yoktur ve bu yüzden çok mütevazı kamera var Tablet Texet TM 7043XD.

fotoğrafların yüksek kalitesi hakkında konuşun bütçe sisteminde gerekli değildir. Bu nedenle, iki vasat fotoğraf modülü tablette yerleştirildi.

ana lens belgeleri, kartvizit, gerekli tüm bilgileri fotoğrafını, bir faydacı işlevi gerçekleştirmek mümkün (otomatik odaklama olmadan) 2 megapiksel vardır. çalışmıyor böyle bir düşük kaliteli kamera kullanarak fotoshedevr oluşturma, resim grenli, detay uğrar.

İkinci mercek ön kısmında yer almaktadır. sorunsuz video görüşmeleri ile baş Olağan selfie'si kamera formatı VGA (0.3 Megapiksel).

özerklik

tabletin Texet TM 7043XD için akü - Bugünün akıllı telefonların seviyesinde, pil kapasitesi sadece 3200 mAh olduğunu. Gadget tek bir şarjla kesintisiz çalışma "Android" 4 nesil temelinde çalışır gerçeği göz önüne alındığında, hayal edilemez. Bu konuda çok zayıf kaydeder tek şey, tablet Texet TM 7043XD karakteristikleri - HD çözünürlüklü ve zayıf ekonomik çip gadget zaman geçmesi için izin (ancak gerekli ek dizüstü batarya satın katılmak üzere).

Testler 5-6 saate videoyu izlerken ortalama süre olduğunu göstermiştir.

Kablosuz arayüzleri ve limanlar

Tek bir frekansta desteği ile eski modül Wi-Fi (802.11n) - Kablosuz teknolojiler çoğunlukla Texet TM 7043XD, plaka gereken tek şey geçirilir.

Kablosuz bağlantı ile sorun USB portu üzerinden bağlanır 3G-modem, yardımı ile çözülebilir.

portların destek mikro-HDMI tespit edilebilir. Büyük ekran (fotoğraflar, filmler, oyunlar ve diğerleri) TV ve yayın içeriğine tableti bağlamak mümkündür.

işletim sistemi

Herhangi Modern gadget - yeteneklerini belirleyen programlar kümesidir. Nedenle, cihaz, sistem yazılımı özel dikkat ve kabuk tarafından kullanılan önemlidir. Bu incelemenin kahraman işletim sistemi "Android" sürümüne 4.1 dayanmaktadır. Bu durumda, tablet (saf "Android" performans kazanır) memnun etmek başarısız bulabilen üçüncü taraf kabuk kullanmaz. Bu gerçek kolayca profesyoneller Texet TM 7043XD yazılabilir. Yazılım önceden yüklenmiş yazılım olmadan değildir. sistemi "Yandex" komutu oluşturulan yinelenen bir uygulama kümesi vardır. Bunlar arasında - "Navigator", "Maps", "Ara" ve diğerleri.

fiyat

Üretici resmen satışını tamamladı çünkü bugün, neredeyse imkansızdır böyle bir örneğini almak için. Bununla birlikte, alet hala çevrimiçi mağazalarda bulunan ve bir şarkı için satın alınabilir.

3600-4300 ruble 8 gigabayt hafıza kapasitesine sahip Texet TM 7043XD için ortalama fiyatı.

yorumlar

Zaten olanlar tablet aldım ve çok karışık değerlendirmeleri bırakarak bir süre test zorunda kaldı. modeli kesinlikle felaket ve dikkat layık olduğuna inanıyoruz birçok eleştirmen vardı. Ve cihaz tatmaya gelenler birçoğu. Ve birisi sadece yeterince değeri esas alınarak, cihazın yeteneklerini değerlendirmek.

Texet TM 7043XD musallat olan bazı can sıkıcı sorunlar vardır:

 • Pil. Evet, teorik olarak pil gündüz saatlerini dayanabilecek yeteneğine sahiptir. Ne yazık ki, aslında, her kullanıcı bu alandaki sorunlar yaşanmaktadır. Birçok kişi Tablet PC yaşamak için iki saat mümkün olmadığını diyorsun.
 • Wi-Fi sinyal zayıf. Birçok kullanıcı bağlantı hızı şikayet ve hatta eski frekans ve modem desteği değildir. Sorunlar genellikle kesti ve uzun bir süre için kayboldu bileşiğin stabilitesini etkiledi.

kullanıcıların kendileri tarafından verilen cihaz, avantajları arasında, biz belirtmeliyim:

 • Performans. Garip ama büyük çoğunluğu Texet bu mühendislik harikası satın almış, biz hızından memnun idi. Ayrıca, birçok tablet Most Wanted oyunları modern seviyede çalışabilecek durumda olduğunu söylüyorlar.
 • Konut. Oysa alüminyum plastik çok daha güzel olduğunu, böylece kullanıcılar ilk etapta tabletin bir dokunma hissi bildirmişlerdir. Ayrıca arka panel aşınmaya karşı çok dirençli olmuştur.
 • Görüntü. Birçok kişi mütevazı kararına rağmen resmi ve plakanın en boy oranı ve bununla mutluyuz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.