GüzellikSaç

Gri saç örgü saç nasıl gerçekleştirileceği çeşitli yolları

Ne yazık ki, hepimizin er ya da geç gri saçları keşfeder. Bazı, bu süreç diğerleri çok daha sonra, erken başlar. Ama hemen hemen hepsi bu gerçeğin üzer. Beyaz saçlı saç örgü - Bugüne kadar güzellik endüstrisi gizlemek ve yaşlanma belirtilerini gizlemeye, ve bunlardan biri için birçok yol sunar.

gri saçlar nedeni

pigment üreten melanosit - saç köklerinin özel hücreler düzenlenir. O bukleler rengini verir. melanositler düzgün durdurduğunuzda, pigment artık üretilen ve gri görünür. zaman kıvrılma yapısı büyük ölçüde değişir. Sonra başka yollardan saç ağaran ve boyama üzerinde örgü oldukça karmaşık hale gelir.

Bazı durumlarda renklendirme vazgeçmek daha iyidir?

Bunu terk etmek bile ertelemek ya da bir süre vurgulayarak, ya edildiğini belirttiği çeşitli koşullar vardır.

kına ve Basma - birçok kadın doğal boyalarla yaptığı gri saçları maskeleme vardır. aktif maddeler bu nedenle çok başka ilaçlar boyanması saçın içine işlediğine ve aslında oldukça sorunlu hale gelir ve istenen renk hemen hemen elde edilir. Bu nedenle, bu durumda, gri saçlı saça vurgular, daha önce doğal boyalarla boyanmış, bir süre ertelenmelidir. En iyi seçenek - onların kilitleri büyümeye. Ve hatta o zaman boyanacak tavsiye edilir. Aksi takdirde, beklenmeyen bir sonuç alabilirsiniz.

Daha sonra, kıvırcık ağır hasar ya da incelen gerekiyorsa saç baş boyama ve aboneliğini iptal edin. Vurgulama saç gri saçlar kalıcı olarak yapısına zarar verebilir ve bunlar kapalı kırabilir.

Neden örgü seçtik?

tek bir ses olarak stilistler demek vurgular olduğunu - en koruyucu prosedür boyama. o azından yaralı saç ve saç derisi yürütüldüğünde. kökünden saç tam boyama anda bir ay içinde ipucu buçuk prosedür tekrarlanacaktır. Ve bu kesinlikle saçın durumuna olumsuz etkisidir. her üç ya da dört ayda bir yeterince tonu vurgulayarak zaman. Bu çok uygundur. Sonuç gri saçlar saç örgü saç ve kafa derisi için daha az travmatik olduğunu. Buna ek olarak, prosedür, boya satın alma tasarruf sağlar.

Hangi durumda o vurguları yürütmek için daha iyidir?

açılmış saçların miktarı az ise, o zaman, tabii ki, daha iyi saç tüm kafa boyamak için daha örmeye. Tercih hafif gölgeler verilebilir. Ancak bu durumda, arzu edilen etki elde ve saça görsel ek hacim elde edilebilir.

Nasıl gri saçları gizlemek için?

erkekler gayet normaldir yaşa bağlı değişiklikler ise, kadınlar bu durumun trajediye benzer. Vurgulama saç beyaz saç her yaşta ve herhangi bir uzunlukta bukleler yapılabilir.

boyama yöntemi, çeşitli teknikler ile yapılabilir:

  • bir tarak kullanma. Bu yöntemde, bir kaç diş seçilen tarak, bunların ve tarama sarmalın tüm uzunluğu boyunca onun tarafından taşınan mürekkep uygulanmaktadır.
  • elle vurgular. Bu yöntem her uzunluktaki kıvırcık veya dalgalı saçlar için iyidir. Boya parmaklar gri saçlı uygulanır. yöntem oldukça basit. Bu doğal bir parlaklık bukleleri yapmamızı sağlar.
  • kapaklar kullanılarak Boyama. Günümüzde yöntem biraz modası geçmiş olarak kabul edilir. Cap vurgulama kafasına takılır. Daha sonra, özel bir çengel şeritlerin yüzeyine ve dışarıya doğru çekilir. saç boyası Sonraki uygulanır. Yöntem kısa saçlarda daha iyi performans olduğunu belirtmek gerekir. Sonuçta, oldukça zaman alıcı olduğunu. boyama için Cap kimyasalların eylem dayanıklı özel kauçuk çeşitlerinin yapılır. O ipliklerini ve genişletilmiş hangi aracılığıyla çok sayıda delik çıkarmış.
  • folyo kullanımı - modern yöntem. Bu bileşimin boyama kilitler uygulanır. Daha sonra folyo ile sarılmış bir reaktif ile kaplanmıştır. Bu yöntemde, renk saçın farklı uzun uzadıya yapılabilir ve sonuç olarak çok güzel bir saç kesimi olsun.

Ne boya seçmek için

gri saç boyama için, doğal boyalar, ve sürekli olarak kullanılabilir.

kına ve Basma - en popüler doğal ilaçlar, gri mücadelede çoğu durumda kullanılır. Bunlar, birlikte veya ayrı ayrı kullanılabilir. Farklı oranlarda kına ve Basma bir karışımı, farklı tonlar vermek. Sen renk ile deneme yapabilirsiniz. daha küçük ve daha kına Basma, koyu sonuç. eşit oranlarda bir altın kahverengi renk tonu karışık malzemeler elde etmek için. Eğer almak istiyorsanız Ve bronz rengi, kına karışımı büyük olmalıdır.

Kalıcı boya gri saçları uygularken olabilir güzel ve istikrarlı bir renk elde etmek ve belirleyin. Hemen hemen her tanınmış marka paleti tamamen gri saçları maske izin gölgeler içerir. evde olabilecek saç rengi. paket ihtiyacınız olan her şeyi ve ayrıntılı talimatlar bulunur. En güzel renk ve uzun ömürlü sonuçlar renklendiricilerin aşağıdaki adları kullanılarak elde edilebilir:

  • Londa Renk;
  • Garnier Nutrisse Krem;
  • Estel Profesyonel;
  • Tercih Feria;

doğal ve sürekli boyanın kullanımı avantajları ve dezavantajları vardır. Onlara inceleyelim. Doğal boyalar, kullanmak saçları ve uygun fiyatlı güçlendirmek için yardımcı kolay, ancak kararsız sonucudur ve uzun pozlama süresi gerektirir.

Kalıcı mürekkep verimi kalıcı sonuçlar ve gri saçlı üzerinde ince boya, ama saçları zarar verebilir oksidanların bir parçasıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.