SeyahatYol tarifi

Sıcak ülkede Tunus plaj Nisan ve Ekim ayları arasında misafirlerini beklemektedir

En popüler turistik rota ama onun kredi için onların tercih vermek insan sayısı o öncelikle güzel kumsalları ve Akdeniz için sevilen eğlence beri sürekli büyük kalır - Biz Tunus diyemem. kimin plaj dinlenmeye çağırmaktadır Tunus kendisi, turist Slav bir cazibe merkezidir.

Tunus iklim

Yaz rekreasyon +33 ila 35 ° C'ye kadar Yer verilerini ısıtmak için tanıdık eşlik fakat oldukça kolay hava turistleri kurumaya transfer edildiğinde. Deniz suyu 21 ° C daha düşük değil sonbahar aylarında bütün yaz ısınma için büyük ve net
kimin plajlar, kesinlikle herkes, belediye olan herkes kayıtsız Tunus bırakmaz. Ancak, otel sıkı korunan bir plaj her streç, bağlı ve yerel nüfus hiçbir dayanağının bulunmadığını edilir. Tüm tatil Tunus kumsalları.

hemen hepsi şevkle sahil durumunu izler otelin kendi personeli bulunmaktadır beri Plajlar Monastir, Sousse banliyöler, Tunus'taki en saf arasındadır. El Kantau - nazik bu resort suya giren çocuklu bir eğlence dolu bir tatil için en iyi yer. Stokta ürünleri suya daldırma, deniz balıkçılığı, rüzgar sörfü, su taşıma ve cihazlar işe burada ülkenin en büyük golf kulübü yayıldığını - Ayrıca El Kantaoui severler tek bir yerde oturma.

Tunus güzel plajları kum kalitesine rekabet edilmeye hazırlanıyor Mahdia'nın sadece sonsuz kıyı şeridi olduğunu.

plajlar Mahidii

Zengin beyaz kum ile Plajlar - Mahdia'nın kartvizit biri. İşte tüm ülkede yüzme için en iyi yerlerdir. Mahdia Beach eğer en küçük serpilir beyaz kum rengi. Burada eğim çok düzgün olduğu gibi Tunus'ta en iyi plajları görmek isteyen turist sayısı her yıl artıyor olmasına rağmen, şehir, sessiz ve hatta çok küçük çocuklar dahil tüm aile ile rahat bir tatil için çok uygun olarak kabul edilir.

Djerba'da plajlar

Cerbe Adası - en güney ve sıradışı Tunus ülke tesisi için ünlü. plaj adalar üzerinde bulunan ve en saf su ve ince kum bej gölge ünlüdür. Djerba düz genelinde suya iniş ve sığ kıyı. En plajlar bakımlı ve zengin adanın kuzey doğusunda bulunabilir - en oteller bulunmaktadır. En uzun, sıcak bahar sonbahar Ekim ayları arasında süren - Bu tesisi yüzme sezonu.

Ülkenin başkenti - Tunus - en güzel şehri değil sadece, onun muhteşem plajlarıyla ünlü olamaz. Tunus'ta Plajlar oldukça pahalıdır ve bu yeşil bitki örtüsünü yanar ekolojik temiz bölgesinde yer gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Orada Pedruchillo Tunus Plajı ile La Goulette - Bütün ülkelerin en bakımlı ve popüler turist.

In Tunus başkenti plajları onların pitoresk ile ayırt edilir. Kartaca ve Sidi Bou Said - aksiyon oyunları ve eğlence hayranları turistler için en sevdiğim yer. Bu sahil - Onlara, dünyanın farklı köşelerini gelen istediğinizi burada müzisyenler ve sanatçıların yaratıcılık Merkezi hava ilham soyundan içindedir. Kartaca antik kalıntıları ve pitoresk plajları onun güzelliği hatırlar. Tunus'ta interenete turu seçerken verilere güvenebilirsiniz. Fotoğraflar plajları belirli tatil sizi bekliyor ne olduğu hakkında bir fikir verebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.