Sanat ve EğlenceSanat

Bir araba VAZ farklı modeller nasıl çizileceğini çeşitli yolları

Herhangi erkek ana talebi, ama iyi arabalar gibi bazı kızlar - araba çizin. Çocuk çizim vermek değil, aynı zamanda nasıl örneğin bir VAZ araba çizmek için ona göstermek de önemlidir. Eğer bebek ile çizim başlamadan önce, bu makinelerin hakkında biraz anlatmak değer.

öykü

İlk modeli VAZ "Kopeika" oldu. O İtalyan otomobil tipi "Fiat 124" tarafından 1970 yılında yayınlandı. Ancak, bu makinelerde çok test sırasında değişti. Örneğin, erken "kuruş" arka disk frenler teslim edildi. yollar hakim Fakat, fren balataları Rusya'da demire hızla giydi. Biz disk yerine karar fren tamburu mekanizması. Modelin son halini almasında-2101 VAZ aktif İtalyanlar kendilerini katıldığını ilginçtir. Bu işbirliği VAZ-2103 - Bir sonraki yükseltme sürümü kadar devam etti. hep farklı seçildiler bu araç serisi işaretleyin. Bunlar :. "Lada", "Sputnik", "Niva", "Samara" Şu anda, bu araçların adı "Lada" altında üretilmektedir. Şimdi bir araba VAZ çizmek hakkında konuşmaya geçebiliriz.

VAZ-2103

En iyi çerçeve ile araba boyama başlayın. Bu çok zor değil. Daha iç arabanın hatlarını çizmek gerekir. Köşeleri yuvarlar - anahat pürüzsüz olmalıdır. Dorisovyvat tekerlek çevresi.

Şimdi ön tarafında bir tampon çizmek gerekiyor ve arka kısmı üzerinde yükselen. paçalıklar unutma, ön camı ve kapı seçin.

Tamponun kalan kısımlarında Sonraki dorisovyvat. Tasvir ızgara ve farları. Biz daha yüksek tırmanmaya ve ön camına kaput, ön camı, ayna çıkarmak. tüm aşırı silgi silebilir - bir hata yapmak korkma. makinenin sağ tarafında bir ayna ekleme. Ayrıca kapıları ve pencereleri bitirmek mümkündür. Biz tekerlekleri betimliyor. diskler için onu ekleyin.

Bir sonraki adım at gözlüğü, pervaz çıkarmaktır. Silgi tüm ekstra satırları silmek için. Şimdi çocuk resmini kendisi boyayabilirsiniz. zor olmadığından emin olun. Bu yüzden bir araba VAZ-2103 nasıl çizileceğini öğrendik. Devam edin.

"Altı"

Bir araba VAZ-2106 nasıl çizileceğini başka bir yolu yoktur. Bu bir araç kapısının bir yan çerçeve göstermektedir. radyatör özetler. tamponunu Çizim. gözlük ve kaputun çizgisini gösterir. Çatıyı yapmak. Kapı pozisyonunun sahasında iki paralel çizgiler çizmek. Artık yan kapılar boyanacak hazırdır. tekerlekler için bir boşluk çizin. Tampon kaplama. Sonra kaputun tüm bölümlerini temsil eder. Bu arada, nasıl erkekler daha kadınlardan daha arabanın ince detaya hakim olarak VAZ, iyi baba, duran bir araba çizmek için çocuğunuzu söyle. ışıklar çizin. Sonra tekerlekleri lastik ve jant taktı. dönüş sinyalleri ekleyin. Bitmiş araç boyanabilir.

VAZ-2107

İlk olarak, diğer eski VAZ modellerinden "Seven" arasındaki farkı anlayalım. Genel olarak, farklar çok az. bir şekilde diğer Lada aynı kalır. Temel fark - bu ızgarayı şişkin oluyor. Kaputun şeklinde ufak bir değişiklik de bulunmaktadır. Hafif ön tarafında tampon eğim açısının değiştirilmesi. araba çok zordur tüm ayrıntılarını hatırlamak olarak Çizim makinesi, fotoğraflar için en iyisidir. Şimdi bir araba VAZ nasıl çizileceğini sorusuna taşıyın. Kalem kolaylaştıracaktır. Her zamanki gibi, biz genel çerçevesini çizin. Biz çatı çizgi çizin. yan camları çevreleyen. Ön cam çizin ve kaputun hakkında unutma. Rezerv alan tekerlekler. Makine keskin kenarlar olamaz, onlar yuvarlatılmalıdırlar. Biz tampona açın. Biz tüm ayrıntıları çizin. tarafında kapı ve pencereleri özetliyor. sileceklerin ve dorisovyvat ayna üzerinde. bitkinin amblemi gösterir radyatör ızgara, Çizim. far ve gözlüğü bitirin. Şimdi sırayla tekerlekleri getirmek gerekir. jantlar ve lastikleri çizin. VAZ-2107 hazırdır. Bu taramalar kullanarak gölgeler oluşturmak için sadece kalır.

VAZ-2115

Şimdi bir araba VAZ-2115 nasıl çizileceğini anlamaya çalışın. Biz tanıdık araba çerçevesini tasvir. Araba ön ve sağ tarafında görünür olacaktır. Form daha şık, biraz farklı olacağını unutmayın. Biz tekerlek için yer özetlemektedir. yan ve ön camı seçin. ışıklar çizin. Kaputu betimliyor. sileceklerin ve dikiz aynasının da unutmayın. Bir Yan aynaları çizmek gereklidir. Şimdi kapı kolları ve yan camlar tasvir. Tüm hatlar renk makinesi gibi, biz değil, kalemle yuvarlak bir kaç kez yol açar. Cam vuruş tonlama. Artık bir silgi yardımıyla tüm gereksiz bilgilerini kaldırabilirsiniz.

Bu yüzden adım bir araba adımı nasıl çizileceğini baktı. VAZ yıllardır Rus sürücüler arasında popülerlik kazanmıştır. Oldukça rahat arabalar var. yaygın olarak kullanılmaktadırlar bir arıza olması durumunda, pahalı yedek parça satın almak için gerekli değildir. Evet ve onarım maliyeti oldukça ucuz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.