Sanat ve EğlenceMüzik

Leonid Margolin: biyografi ve eserleri

Bugün, bize kim Leonid Margolin düşünelim. İnsanın Milliyet - Belarus. O Zhitkovichi, Gomel bölgesinde, 5 Eylül'de, 1957 yılında doğdu. Biz Rus müzisyen çok enstrüman, besteci ve aranjör bahsediyoruz.

biyografi

Yani, bizim bugünkü kahraman - Leonid Margolin. Biyografi Beyaz Rusya SSC dünyada görünümünü başladı. Bir inşaat işçisi ve annesi - - kahramanımızın babası sekreter-daktilo. Gelecekteki besteci ailesinin beşinci çocuğuydu. O çocukluktan beri müzikle ilgilendi. Ve hemen bunu okumaya başladı. kendi başlarına, Leonid müzik okuluna verildi. O, akordeon sınıfından oldu.

1972 yılında Leonid Margolin sekizinci sınıfta bitiminden sonra Gomel bölgesinde bulunan Mozyr müzik okulunda, kayıtlı özel eğitim almaya devam edecektir. Bağımsız olarak, o gitar, rüzgar ve klavye müzik aleti çalmak hakim.

Bizim kahraman çalışmalarına büyük ölçüde Deep Purple bant ve "Pesnyary" etkilenmiştir. 1978 ile 1980 yılları Silahlı Kuvvetlerinde görev yaptı. Kazayla bir inşaat taburu içine düştü. O Moskova'da bulunan Uluslararası Postane yapımında katıldı. O Moskova bölgedeki köy Romantsevo topraklarında görev yaptı. Kültür yerel House Şu anda "Impulse" adı altında bir vokal ve enstrümantal topluluk düzenledi.

Kahramanımız lideri sonra bile stokta sol kalmıştır. Leonid Yurevich "Impulse" başkanlığındaki vokal ve enstrümantal topluluklarından Milli yarışmada verildi. Kolektif İnsanlar unvanı verildi. 1984 yılından bu yana, yaklaşık on yıl o oynuyor ve çeşitli Moskova restoran Leonid Margolin şarkı. 1995 ile 1998 yılları grubu "Lesopoval" Mihaila Tanicha katıldı. 1998 yılından bu yana, bir daimi eşlikçi ve aranjör Oleg Mitiaeva olduğunu.

oluşturma

1998 yılından bu yana Leonid Margolin profesyonel olarak müzikle uğraşan. O zamandan beri, tüm albümlerden Oleg Mitiaeva üzerinde çalışmalarına katıldı. O bir destek şarkıcı, eşlikçi ve aranjör olarak oynadı. başlıklı şair Iosifa Brodskogo şiirleri üzerine kuruludur albüm için müzik yazdı "Ne ülke, ne de mezarlık" bir sanatçı Oleg Mityaev olduğunu. 2002 yılında çalışmalarını geldi.

Kahramanımız 2005 yılında kaydedilen albümü "kar kokusu" dahil şarkının "Grace", çalışma katılır Biraz daha erken o solo albümü çıktı "Zaman, itaatkar rüzgar." şiir Mitiaeva O., E. Chuksina, N. Rubtsov dayandırılmıştır. Ayrıca Yuri Rybczynski Mulyavin sözleriyle ve müzikte şarkısı "Çığlık kuşlar" Orada geldi. Bu eser bizim kahraman ilâhımdı hafızasında Vladimira Mulyavina, ithaf edilmiştir. 2009 yılında, müzisyen albümü "Benimle kal." Bu şiir dayanmaktadır ayarlanmış L. Filatov, V. Ovchintseva, S. Mazurkiewicz, V. Konyukhov E. Blazheevskogo.

Ödüller ve Aile

Leonid Margolin evlendi. O iki kızı, Natalia ve Jeanne vardır. Besteci olarak adlandırılan kamu hayırsever kuruluştan "Sanata Hizmet" Order of sahibidir "Moskova'da Dünya Vakfı."

ilginç gerçekler

Bir performans, komedi, trajedi ve romantizm olarak bir konser yaşıyor Leonid Margolin. Ona göre tüm öngörülemeyen bu eylem. kitle tarafından gönderilen notların içeriği olacak ve nihai dokunmuş ne olacağını şarkılar çalınır hangi sırayla aslında, esas alınmıştır. Daha az önemli içinde görünen duyguların akışıdır.

Yukarıda belirtildiği gibi, bizim kahraman şiirlerin Iosifa Brodskogo dayanan bir albüm, kaydetti. şair seçimi tesadüfi değildi. Müzisyen çağrılar sezgisel anlamda bu tür. Bu yüzden kahramanımız göre, bir sanatçı olarak, onun eserlerinde o renklerin mükemmel uyumu almak başardı. O vurgu en çok ihtiyacı kelimeleri üzerinde yerleştirmiştir. Bu parçalar özellikle dikkat edilmelidir. Şairin kitaplarını okurken Onların bilinç doğal geliyor. Okuyucu açıkça ışık nerede olduğunu görmek ve burada asılı gölge olabilir.

Bazı eleştirmenler bir müzisyenin elinde Iosifa Brodskogo daha anlaşılır, daha erişilebilir ve daha nazik olma, yeni bir hayat buldum çalıştığını savunuyorlar. "Stanza'ları" Bizim kahraman marşı çağrılabilir.

Hayatta, o çok mütevazı iken bu adam, mükemmel işiten yetenekli bir müzisyendir. elbise Onun temel özellik çok büyük bir pelerin olduğunu. Şimdi kim Leonid Margolin biliyoruz. Fotoğraf müzisyen bu malzemeye bağlı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.