Kendini yetiştirmePsikoloji

Daha sakin olmaya hakkında bilgi için: bazı pratik ipuçları

Modern insanın yaşam stresi bunun ayrılmaz bir parçası haline geldiğini olaylar ve iniş ve çıkışlarla dolu. Ve, bir kural olarak, asıl neden onlarla başa çıkmak için hiçbir zaman var olduğunu ibaret değildir. Genellikle biz sadece daha sakin olmaya nasıl bilmiyorum, ya bizim davranışına yapmak daha temkinli hale geldi ve karakter - dengeli. Hayat bize nasıl geçtiğini Biz sonsuz sorunlar ve zorluklar sinir, sinirli olurlar, biz fark yoktur. Sabit yorgunluk ve halsizlik, uykusuz geceler - tüm bu bizim sağlığını etkiler. Sonuç olarak, biz doğru, iş arkadaşları, çocuklarla iletişim kuramaz küçük şeyler sevinin.

Buna dayanarak, bu daha sakin olmaya ve emin olmak için nasıl düşünmeye değer. Başlamak için strese yol açtığını düşünmek, onların davranış ve hataları analiz etmek ve ana şey - iyi değiştirmeye arzu etmek.

Her şeyden önce, sorunları unutun en azından geçici deneyin, yeterli uyku, egzersiz, kendinize zaman ayırmaya. Meditasyon, bu stresi dinlenmek ve rahatlatmak için harika bir yoldur. nefes egzersizleri yapın: o yoga yapmak, tahriş rahatlatmak yardımcı olur iyi olduğu.

daha sakin olmaya nasıl sorununu çözmek için iyi bir seçenek, en sevdiğiniz çay veya kahve, belki çikolata veya meyve fincan olacak. Aynı zamanda, hafif müzik dinlemek veya favori film izleyebilirsiniz. Sonra spor ekstra kilo ile çalışmak zorunda çünkü Tabii ki, şeker yemeyi çok seviyor, gerekli değildir. Ve ekstra ağırlık sonraki strese yol açabilir. Ve gerek yok!

Diyetinizi gözden geçirin. Vücut vitamin ve mineralleri alır yeterince var mı? şey kesin vitamin eksikliği bozuklukları, sinirlilik ve yorgunluk uyku yol olmasıdır.

Eğer kızgın verdiğinizde, tahriş kaynağından rahatsız etmek için, on kadar, örneğin, dinlenmek ve bulmaya dikkat etmemek şey. Sen rahat sizi olacağını, en çok zevk olduğunu, sadece rahat bir pozisyonda oturabilir ve güneşin sıcak denize düşünmek.

Az sizi rahatsız insanlarla iletişim. Biz bazı şeylerin veya varlıklar olsun, tahriş tüm kaynaklarını kaldırmak için denemek gerekir. Tersine, sizin için iyi bir şey ve kullanışlı ile hayatınızı doldurur. psikologlar daha sakin olmak için nasıl tavsiyelerde deneyimli belki de bunlardan biri ilginç edebiyat, Oku, tiyatro ya da bir müzeye gidip bir sanat galerisini ziyaret. sevdiklerimiz mutluyuz ve biz bu kuyudan alınırken, çünkü ailesi için kendinize güzel bir şey yapın. Onlara konuşurken sesinizi yükseltmeyin.

(Stres, çeşitli hastalıklara yol açtığı için) hala bu hastalıkla mücadele etmek için cesaret yoksa, süre size karşı oynarken. Özel konuyu, bununla baş etmeye hazır - stresi, sinirlilik, güvensizlik üstesinden gelmek. Ve sizin için doğru olan tüm yolları kullanabilir. sorunlar varsa durdurmak ve bunları çözmek için çalışmayın. Sessizce panik yapmayın ve histerik alamadım durumdan bir çıkış yolu bulmak. Asıl - sağlık stres muzdarip olmadığı için, sakin ol.

bizim yaşam zorlukları ve kaderin beklenmedik katlanmış dolu olduğu için stres aşmak için nasıl soru, her zaman var olacaktır. Ama yine de ve çevremizde neler olup her şeyi sakince tepki çalışmalısınız olabilir. Ve herhangi bir sorun çok zor ve her zaman çözülmüş görünmüyor eğer. Ve stres gibi dostlarımız ve akrabaları herhangi bir sorun, desteğiyle, bu aşılabilir. Ama bu kadar önemli olduğunu ve korunması için gereklidir duygusal dengeyi!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.