OtomobilArabalar

Genel bakış ve Lada Priora özellikleri

Lada Priora pazarı uzun bir süre girmiş, ancak başlangıçta araç ev alıcılar arasında büyük talep kullanılmaz. Görünüşe göre bu birkaç yükseltmeleri nedeni ile yeni nesil modelinin lansmanı oldu.

son nesil "Priora" dışında görünümü kökten ön karbon fiber cam ile kaplı büyük bir blok ışıklar vardı yeniden tasarladık. Ön optik yeni Lada Kalina ve Priora son nesil tamamen aynıdır tasarlar. Birden fazla aşığı avtogeraldiki çekecek evde olan büyük bir şirket logosu, övünen önemli ölçüde yanlış radyatör ızgarası Değişti - ama kötü haber izin vermeyin ...

Hood böylece görsel, podshtampovki sahiptir uzar, ama en önemlisi - Normal araba kaputu kanatları arasına tam olarak yerleştirilmek üzere gibi şimdi görünüyor. Kaput sadece bakım kolaylığı uğruna yapılıyor "Niva", sol şimdiki gibi geçen yüzyılın bir kamyonun anımsatan şekli, için "2110" önce. Ne "onlarca" tasarımında önceden kullanılan kriterler şunlardır - belirsizdir.

modelin arkasında bagaj kapısının ve ışıklar değiştirilmiş ve oldukça etkileyici bakmak bulundu. Ayrıca, makinenin arka plastik üçgen bölmesini yoktur; Şimdi yerine plastikten orada - gürültü kaynaklarından biri daha az olduğu anlamına gelir tselnoshtampovannyh kanat. araba nihayet tam arka kemerleri var - onlar daha fazla hale gelmiştir ve tekerleğin kısmını kapsamaz.

Vücut tarafı aynı, "desyatochnymi" olarak kalır ve görüntüsü yaşlılık bahsediyorlar. Ama mutasyona uğramış gövde nihayet modeli önçöküş testinde 4 yıldız (EuroNCAP düzenlemelerine göre 12.6 puan) almak için izin verdi. Bir kez daha, onlar Rusya'da güçlü istiyorsanız, güzel, hızlı ... Ancak, onun koşu çekiş tüm çıkıyor ve rakipleri, bu arada, tetikte olan yüksek kalite, yapabileceği ikna etti.

Arabanın içinde de önemli bir değişiklik oldu. Eski "basitlik" gitmişti ama yeni makine avtovazovskoy "ruhuna" Kimden, ne yazık ki, uzun. Yerli iç panellerin böyle "tatlar" elde etmek mümkün Bir üretici olarak - bir sır olarak kalır ve aynı zamanda "AvtoVAZ" defalarca yabancı basında bunun için sitem çünkü çok yabancılar, için.

iç mimarlar On Priora İtalyan grup AE çalıştık. iç Üst koyu renkler de yürütür ve alt - çakmağa. Gösterge Gemide - şey daha, ve bu iyi bir algı teşvik etmektedir. Araçlar - "Kalina" dan. Açık sap silecek teslim tuşları yol bilgisayarı, LCD gösterge tablosunda görüntülenir. Bütün kontrol ve izleme cihazları ile ilgili veriler yayınlayabilir dört yarı dairesel çevirir. Geceleri, bar keyifli salata rengi yanar. İki havalandırma delikleri arasındaki gösterge panelinde bunun altında Alarm düğmesine yerleştirilir ve - İyi seyirler. Daha büyük bir kelime «açık» ile dikdörtgen niş kaydedici ve küçük şeyler için bir bölme, kapak kapağın altında bulunan, ama bu "oupena" yönü Bilinmeyen ...

Tekerlek farklı hale geldi ve sonunda ayarlamaları bir dizi var. Merkezi çeşitli yerlerde, ton tuşları uzattı üst çubukları arasına direksiyon kenarına bağlanır. Daha fazla kolaylık sağlamak için, üzerine yerleştirilen harita lamba Resim dikiz aynası. Ibid - termometre ve çekmece depolama puan. Pencere kontrol düğmeleri altta küçük şeyler için bir niş vardır, kapı kolları üzerine yerleştirilmiş, ancak "ilk on" tüm uygun yapıldığını üzerinde, çünkü kulpları tasarımının garip kapıyı kapatıyoruz.

Makinenin Süspansiyon iyice kesinleştirdi. VAZ Tasarımcı varil yay yüklü ve arka kirişin içindeki yönetilebilirlik geliştirmek için tasarlanmıştır stabilizatör, çıktı. Kapağın altında, yeni bir 1.6 litrelik bir motordur. Bütün bu güç küçük bir artış, ancak artan performans özellikleri ile araba gerekli potyazhelevshy motorunu verir. pasaportla Maksimum hızı 183 km / saat'tir.

Lada Priora görünüşü bile Rusya'da otomotiv endüstrisinde bir devrim yapmıştır. "Kalina" çok daha modern görünüyor. Ama tanımı gereği, yasanın uygulanmasını modernizasyon olmadan konveyör çıktı yeni makine, dikkat çekicidir. Araba, modern ve oldukça şirin. Tabii ki bazı kusurları vardır, ancak herhangi bir sorun olmadan elimine edilebilir. düzeyde, yani özelliklerini Sürüş: mükemmel şasi, oldukça iyi bir motor, iyi gürültü yalıtımı. sınıf arkadaşları makinenin arka plan oldukça pahalıdır ve yeni bir Rus yapımı araç için en fazla 10 bin dolar ödeyecek bile hazır her şimdi değil: - tek şey "bozar" resim bu fiyattır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.