Kar amacı gütmeyen kuruluşlar

Bina yıkmak

Yıkım nerede virgül koymak için yasallaştırılacaktır DEĞİL?

Herkes bir ev olduğunu pahalı satın bilir? Kurmak! Bu yüzden birkaç kişi çip, karar (krediler aldı, tasarruf araya kazınmış) ve HBC kurdu. Biz yenilemek 2 kata üzerinde inşa etmek için, Kaliningrad bölgesinde (Guryev bölgesi) içinde iki katlı 12 apartman bulundu. İkinci aşama gerektirir almak, yapı kullanma izni ve idaresine iletmek - evin tüm kiracıların onayı. İzin verildi ... Daha başlamış kesinlikle düşünülemez şeyler bazı kiracı inşa etmeye başladı   Onlar akıllarını değiştirdi ve mahkemeye sunuldu. Hakim Marina Court Guryev SV inşaat için yetki geri çekilmesi ve önceki formuna binayı dönmeye karar verdi. Garip, tabii ki, imza imza verdi aldı ... Ama yargıç başkasının konut hakkında en iyi, sadece bir şeyler biliyor, çıkıyor.

Sonra, ilginç, kiracı yasadışı ve yeniden reddini dikkate şartı ile mahkemeye gitti ... kazandı. O ev HBC pahasına gaz ile beslenen çünkü tüm araçlar yerini alacak ve onarım maskesi altında apartmanda yersiz almaz, anlaşılabilir. Sonuç olarak, iki tanesi mahkeme kararları, bir binayı yıkmak gerekiyor ve ikinci aslında ilk deneme üssü iptal edildi, ama karar infaz edilmesi gerektiğini. Yani, oyun, hizmet icra memurları girer ceza davası için mahkeme ve iddia inşaat analizi planının olmayan zorlama gerçeği. Guryev bölge idare önermektedir: binayı yıkmak ve sonra yeniden inşa etmek! Bu gerçekten doğrudur: "dairesel aşınma, kare kata". Bütün tamamen mantıklı olmadığını kabul edersiniz rağmen hukuk çerçevesinde yetkililer, çünkü. Evin acil olmak ve manevra fon sakinleri yeniden yerleşmek zorunda çünkü Ama "izinsiz" inşaat, orada binaların yıkılması imkansızlığı sonuca mevcuttur şeyin tüm şehir planlama normları ve belgeyi ve uzmanlık karşılar. Evet ve kooperatifin hiçbir üyeleri daireler ayrıştırmak için birkaç milyon bıraktı.

Zaten daha daire sahiplerinin yarısından fazlası bizim HBC, hatta eski düşman girmiştir. Yasal bir çöküş çıkıyor, kimse insanları görür sadece kağıtları ... Bu hikaye bir trajediye dönüşmüştür sonra Beznosyuk Elena öldü (kalp krizi), 60 yaş kendi konut var en azından onun tasarruflar tüm yaptı. Kim para ve mal olmadan sol ailelerin düşünür? Kim ev sakinlerinin bakımı, kendi daire Russell manevra fonu yukarı süresiz sürer?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.