GüzellikBakım ürünleri

İpuçları ve püf noktaları: gözler okları çizmek için güzel

Oklar - vurgulamak ve gözler bakmak vurgulamak yapabiliyor makyaj, önemli bir niteliktir. Birçok kadın ve kız sürekli gözlerini beslenen gerçeğine rağmen, tüm doğru yapmak mümkün. Karmaşık bir şey yok gibi görünüyor, ama beceriksiz sıradan kalem elinde zıt etki amaçlanan sahip olabilir. Bu yazıda ne güzel beraberlik bahsedeceğiz gözleri oklar.

eğitim

Eğer böyle bir sorumluluk adım başlamadan önce eğer varsa yani, biz, tabii ki, eski makyaj kalıntılarını çıkarmak gerekir. Sonra koymak gerekir bir vakıf. Genellikle, bu vakıf, kapatıcı, herhangi yüz kusurları (yara izleri, akne, kesikler, vs.), ve toz gizlemek istiyorum. Ayrıca, olayların iki yolu vardır. okları çiz:

  • gölgeler ve maskara uygulamasından önce;
  • gölgeler ve maskara uygulamasından sonra bir.

Doğru seçenek burada değil. her kişi için oldukça bireysel olarak nedir ve nasıl sadece kendiniz karar, gözleri okları boyamak için. Ancak uzmanlar göz kalemi kalem kullanmak tavsiye ve gölgelerin uygulanmasından sonra. Bu, daha net bir çizgi tutmaya ve kozmetik tekrar kullanım kurtaracak verir.

Ne güzel gözlerin okları çekmek için?

Sonraki ne istediğimizi karar vermeniz gerekir özellikle oklar: İnce, kalın, klasik veya modern. Bu bize göz kalemi kullanıp kullanmayacağına karar sağlayacak Göz veya kalem. Sadece ince bir çizgi yapmak istiyorsanız şişman, sonra, ilk seçeneği tercih unutmayın - ikincisini.

Yani, göz kalemi okları çizin. Biz yavaş yavaş dış köşesine kirpik çizgisi boyunca hareket, gözün iç köşesinden bunu başlar. Önemli: satır düz ve tüylerle ilgili kesinlikle düzenlenen olmalıdır. Mesafeler aralarında olmamalı veya makyaj özensiz bakacağız. Sonra yavaşça parmağıyla tapınağında üst göz kapağı kaldırın siliya ötesine çizgiyi uzatmak seçerseniz Sonra, o zaman gözlerin oluyor sanki düz bir çizgi alacak. tam olarak kirpikler büyüme çizgisini üzerinde boya değil böylece, göz kalemi hiç kullanmadıysanız, o zaman pratik yapmanız gerekir. Eğer rahat değilseniz, o zaman yüzyılın ortalarından itibaren yapabilirsiniz, göz kapaklarını boya başlar. Bu ilk biz iç köşesine ortasından dorisovyvat sonra gözün dış köşesine ortasından bir çizgi çizin ve vardır. Sağ ok her zaman aynı vardır kalınlık. onun büyüklüğü gözün dış köşesine merkezden artmaya başlar makyaj çeşitli vardır.

Ne güzel gözlerin okları çekmek için? Ticaret püf noktaları

  • Amacıyla yumuşak bir çizgi elde etmek - Sen masaya dayanarak okları çizerken.
  • Eğer uzun süre okları tutmak isterseniz, bir sıvı astar kullanın.
  • Eğer tarzında akşam makyajını yaparsanız dumanlı gözlerle gölgeleme ardından, göz kalemi kullanın.

Dolayısıyla, artık gözleri kadar güzel beraberlik okları biliyorum. Biz bilgi sizin için yararlı olacağını umuyoruz!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.