SeyahatSeyahat İpuçları

BC "Vysotsky", Ekaterinburg, gözlem güvertesi. "Vysotsky" çalışma süresi ve adres

Gökdelen "Vysotsky" uzun zaman Yekaterinburg yüksek binası oldu. En son, rekor kırıldı. Ama katlarda sayısında ikinci sırayı alarak, kule etkileyici. Ne üst kademedeki özellikle memnun bir gözlem güverte bulunuyor. "Vysotsky" Ekaterinburg kuşbakışı bakmak için herkesi davet!

En yüksek gökdelen kuzey

Kulenin inşaatı 2006 yılında başlanmıştır. gökdelenin Orijinal adı devreye kısa bir süre önce aldı. kule "Antey" kompleks üçüncü aşamasına ait olarak inşaat sırasında "Antey-3" olarak adlandırıldı. onun soyundan gibi ünlü Sovyet oyuncu ve müzisyen sonrasında denilen gökdelenin fikir. Kulenin açılışında Vladimir Vysotsky oğlu şahsen geldi.

İş merkezinde İçinde hayatı ve Bard işlerine adanmış bir müze. Hatta tasarım aşamasında, bina yüksek irtifa gözlem platformu olması gerektiğini ortaya çıktı. "Vysotsky" uzun zaman şehrin en yüksek gökdelen oldu. Ve kısa bir süre önce Yekaterinburg kulesi "İset" o yüksekliği yaklaşık 20 metre aşan inşa edildi.

keşif

May 4, 2012 onun iş gökdelen gözlem platformu başladı. Açılış törenine, Sverdlovsk bölgesinde birçok önemli yetkililer katıldı özellikle kent yönetimine Aleksandr Yakob başkanı. 52. kat veya 186 metre - bir gözlem güverte olan yükseklik. "Vysotsky" ve cazibe açılmadan hem sakinleri ve ziyaretçilerin ilgisini çekmiştir. Platform kamuya açık yapıldıktan sonra, bilet nedenle randevu ile ziyaret tanıtmak karar verildi uzatılmıştır için sıraya alır.

iş merkezinin yapımı sırasında emniyet standartlarını gözeterek üzerinde duruldu. En gelişmiş tasarım çözümleri, tüm küçük şeyler duman ve dikkatli dikkat için inanılmaz bir sayı - tüm Gökdelen "Vysotsky" (Ekaterinburg) emilir. gözlem güvertesi de konfor ve ziyaretçilerin güvenliği ile gelişmemiş. Hayran boylu manzaraları Yekaterinburg açık havada can. Güçlü şeffaf camdan yapılmış yüksek bir çit ile çevrili oyun alanı çevresine birlikte. Ek bir ücret karşılığında, özel kapalı kabinde barındırabilir veya dürbünle şehri görmek için.

Kesin veriler

Gözlem platformu toplam alanı 651 m2 'dir. Ziyaretçi şehrin nefes kesen manzarası vaat edilir, izleme mesafesi en az 25 kilometre. Bu çok olumlu bir yer inşa BC "Vysotsky" in dikkati çekiyor. Gökdelen gözlem güvertesi şehir, varoşlarda ve bazı komşu kasabalarda tüm alanlarını görmelerini sağlar.

kent siluetinin en ilginç birinin çatısında yürümek için bölgelerin düzenlemesi gibi birçok ziyaretçi var. gözlem güvertesi bir gölgelik vardır ve şeffaf kapak açık havada olma yanılsamasını yaratır. özellikle güzel nedir - Modern camdan oluşturulan çit tasarım, bozulmamış görünümü bile çekerken.

Nasıl geziye alınır?

BC "Vysotsky" (Ekaterinburg) aşağıdaki adresi vardır: ul. Malysheva, house 51 bugün şehrin kimse ikamet veya misafir olabilir gözlem güvertesine alır. Önceden bir tur için kaydolun gerekli değildir. ziyaretçilerin gerekli sayıda işe alırken Gruplar yerinde oluşturulur. Şehir dışında ve geziler zaman sınırlıdır için gelen Yekaterinburg seyahat ediyorsanız, önceden kayıt mantıklı. Ayrıca randevu ile geceleri sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tur başlangıç noktasına tırmanış özel yüksek hızlı asansör gerçekleştirilir. Siteye girişinde her turist "ses Kılavuzu" bir dizi alır. Bu kulaklık ve gezi hakkında bir konferans dinleyebilirsiniz hangi özel verici, Ekaterinburg tarihinin. Aslında tartışmak zordur kentin en romantik yerlerinden biri olduğunu - yüksek irtifa gözlem platformu. "Vysotsky" sakinleri ve Ekaterinburg ziyaretçiler unutulmaz tarih düzenlemek sunmaktadır. gözlem güvertesinde şık şehrin panoramasını tadını çıkarırken şampanya emekli olup içebilirsiniz özel kabinleri bulunmaktadır.

BC "Vysotsky": bir gözlem güvertesi. Bilet fiyatı ve indirimli

Hafta içi, gözlem güvertesine bir yetişkin biletinin fiyatı ziyareti zamanına bağlı olarak 250-300 ruble olduğunu. Yukarıda şehri izleyin, sen 18:00 en düşük maliyetle yapabilirsiniz. bayram ve hafta sonları ve geceleri 500 ruble Yekaterinburg panoramasını hayranlıkla izleyebilirsiniz. indirimler ve ayrıcalıklar esnek bir sistem. can çocuklar 5 yıl ve İkinci Dünya Savaşı gazileri yaşın altındaki siteye ücretsiz erişim. sadece 150 ruble - düşük bir fiyata bilet satın alabilirler eski 5 ila 12 yaşındaki tüm grupların ve çocukların sakatlar. % 20 indirim okul çocukları, öğrenciler ve emekliler için kullanılabilir.

Benzersiz teklif: Herkes kişisel aktiviteler için tüm görüntüleme platformu kiralayabilirsiniz. hizmet maliyeti saat başına 25.000 ruble olduğunu. Tüm zaman ve saat sayısına bağlıdır. Güzel bir bonus: gözlem güvertesi için bir bilet satın aldı her turist, bir gökdelenin ikinci katında bulunan Müzesi Vladimira Vysotskogo için ücretsiz yararlanabilir.

Ziyaretçiler için yönergeler

ücretsiz tur sırasında Fotoğraf ve video çekimi. gözlem güvertesi ziyaretçiler, korumaları dokunma çizmek veya onlara tırmanmaya denemek için izin verdi. Tur sırasında sigara içilmez ve alkollü içki alıcıdır. Alkol veya uyuşturucu etkisi altında kişiler, gözlem güvertesi sebebiyet reddedilebilir. Tur süresi yaklaşık 60 dakikadır. Ziyaretçi alkolsüz içecekler ve atıştırmalıklar getirmesine izin verilmektedir. 15 yaşında altı çocuklar eşlik sadece gözlem güvertesine kabul edilmektedir.

kip

platform "Vysotsky" inceleyen Saat haftanın farklı gün boyunca farklıdır. Pazar Cuma, 10.00 ile 22.00 olabilen bir yükseklikten şehre bakmak için. On Cuma ve Cumartesi biletler bir saat daha uzun satılmaktadır ve turlar 23.00 kadar vardır. Kentin gece ışıkları sevenler için geceleri bu harika manzaraları ziyaret davet edilir. 23.00 sonra tur için Ön kayıt gereklidir!

Şeyler bir gökdelenin çatısında yapmalı? eşsiz manzarası, resim çektirmek için ya da profesyonel fotoğraf oturumu düzenlemek için hayran kalacaksınız. Genellikle çift platformu inceleyen seçildi. Burada romantik tarih geçirmek ve her kızı duramaz bir teklif yapabilir.

Ekaterinburg kuşbakışı baktım olanlardan geri bildirim

Gökdelen "Vysotsky" (Ekaterinburg) - Kentin en çarpıcı ve sıradışı çağdaş simgelerinden biri. Kulenin gözlem güvertesi - Bu köyün her ikamet ve konuk ziyaret etmek zorunlu bir yerdir. Hep Yekaterinburg, garantili alışılmadık bir açıdan memleketi şehri görme yeni bir deneyim yaşamış olsa bile. gözlem güverte sabah ve akşam aynı derecede ilginçtir ziyaret edin. Eğer açık havada güzelliğini takdir etmek lazım gibi net bir gün seçin.

Yerinde açılış ve turistik türlerini açıklayan bilgi panoları yüklü unutmayın. Ve en önemlisi: Kamerayı unutma! Bu alışılmadık tur belleğine Parlak ve ilginç resimler albümünüzü süslüyor olacak. özellikle güzel nedir - oturuma katılan maliyeti bir lunaparkta herhangi bir modern binmek sürüş maliyeti karşılaştırılabilir. Şimdi gözlem güvertesine nasıl biliyorum, "Vysotsky", bu gün ve satın alma bilet seçmek için sadece kalır. Size hoş bir deneyim diliyoruz!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.