SeyahatSeyahat İpuçları

Kaliningrad'ın popüler gece kulüpleri

Bugün anlatmak Kaliningrad gece kulüpleri. Her biri kendi yararınadır. daha uzak bölgelerde - Bazı merkezinde, diğer bulunmaktadır. Bu yazıda Kaliningrad bölgesindeki en popüler kulüpleri bak. Listeyi inceledikten sonra, kendileri için geri kalanı için iyi bir birim seçmek mümkün olacak.

Kulüp "Gezegen" (Kaliningrad)

Bu restoran adresinde yer almaktadır: ul. Chernyakhovsky, 26 çalıştırır Cuma ve Cumartesi günü kulüp, sabah altıya kadar akşam altıdan. Bu tesis, istirahat edeceğiniz bir eğlence kompleksidir.

Bu pizza dahil yemeklerin lezzetli çeşitleri sunulmaktadır. Rahat ve samimi ortamı misafirler kurumu zevk için başarısız olamaz. bir kulüp Büyük bir dans pisti. ustaca çağdaş müzik ve doksanlı yılların hit karıştırır bir okul profesyonel DJ'ler konuşmacılar. kulüp sıklıkla sanatçılar bilinen çeşitli konserler yapılmaktadır.

"Amsterdam"

Kaliningrad kulüpleri açıklamak için devam edecek olursak, "Amsterdam" hakkında söyleyecektir. Litvanya Val'daki burası mı, 38. kulübü haftada altı gün çalışır. 12 saat ile bir restoran olarak cuma restoranın pazartesiden. Cumartesi zamanlama - Sabahın altısında 10 saatleri arasında.

rahat bir atmosfer ve şık müzikal motifleri misafirler memnun. Kulüp kartlarında, "Amsterdam" görünen herhangi icracı konser biletleri indirim alabilirsiniz. Kurum kıyafet kuralı.

Gece kulübü «İyi»

Sabah altıya kadar geceleri on kadar, Cuma ve Cumartesi günleri çalışıyor. Bu tesis şehrin en iyilerinden biri olarak kabul edilir. Burada Oranları, hizmetin en üst düzeyde mevcuttur. Başka ne isterim not etmek - bu iç. Daha sonra çok şık. Müzik sadece harika. kulüp lezzetli kokteyller servis edilmektedir. bir kurumda bile en zorlu ortalama ne seviyor bulacaksınız. kulüp kıyafet kuralı.

"Platin"

Kaliningrad kulüpleri nitelendiren değil burası hakkında söz. hafta sonları Restoran bu dönemde ful sunmak burada çok popüler. Dmitry Donskoy 19. 5:30 23:00 dan Works caddede bir kulüp yoktur.

Bu kulüp sadece genç insanlar gelip olduğunu. Burada, yeni insanlarla tanışmak istiyorum sosyalleşme eski nesil temsilcileri karşılayabilir. kulüp profesyonel DJ olmuştur. gösterileri ve konserler çeşitli sıklıkla vardır. Sen tablolar-kitap önceden olabilir.

«Üniversal» kulüp

Kulüp sabah beşe kadar 23:00 dan Cuma Cumartesi Prospekt Mira 33. Works tesislerinde yer almaktadır.

kulüp iki katta yer almaktadır. iki dans kat vardır. bir kurum olarak, rahat kanepeler ve duman nargile oturabilir. Kulübümüzde farklı tarzlarda müzik dinleyebilirsiniz. kızlar için giriş gece yarısına kadar serbesttir. kurumda üç saat bütün gelenlerle girebilir sonra ve ziyaret için ödemek zorunda değildir. menüde sunulur ilginç yemekler çeşitli. Kurum yükleyebilirsiniz.BREAKBREAKDevam iyi bir zaman, dans ve izlenme performansları arasında kızlar.

Sonuç

Şimdi ne Kaliningrad bölgesindeki en popüler kulüpleri biliyoruz. Size kendileri için uygun birim seçmek mümkün olacağını umuyoruz. Size hoş kalmak isterdim!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.