SeyahatSeyahat İpuçları

Tayland Haziran'da: Değerlendirme, hava durumu, yapılacak şeyler

Mevsim yaz ve terk etmek zamanı, bu kadar çok bir seyahate gitmek yerler hakkında düşünmeye başladı. Eğer dikkate egzotik ülkelerden çeşitli alırsak, o zaman biz seçeneği düşünebiliriz Tayland'da tatil Haziran ayında. Bu plajlarda turistlerin büyük konsantrasyonunu sevmiyorum ve yüksek nem tahammül mümkün olacak olanlar için harika bir fikir. Ama, yüksek ısı ve zaman zaman sağanak rağmen, Tay tesisi yaz başında bir gezi bir dizi avantaj vardır.

hava

tropik yılın bu zamanda, sadece yağmur mevsimi, ancak yağış çoğunlukla akşamları veya geceleri, yaklaşık günde tek dozdur. artık hiçbir şey andıran bu konuda sabah çok ağır yağmur, on dakikadan fazla sürmez. Çoğu yağmurlar böyle Koh Lanta, Krabi, Phi Phi ve Khao Lak olarak Andaman sahil tatil üzerinde görülebilir. Pattaya çok az yağış ve onlar haftada iki kez yaklaşık olur.

Haziran Tayland Hava 36 derece Celsius bir seviyeye ulaşmak için, yüksek sıcaklıklarda, ile karakterize edilmektedir. Bu ısı neredeyse hiç rüzgar olmadığı için en Bangkok'ta hissedilir ve bu sıcaktan sadece lokanta veya kafeterya, kaydedilebilir nerede klimalı.

Böyle bir yüksek sıcaklığa rağmen birçok kişi, Haziran ayında kendi tatil Tayland için tercih ediyor. Yorumlar taze rüzgâr bu ısıyı orada hafifletmek gibi Phuket dinlenmek rahat olduğunu söylüyorlar. Daha erken yaz elbise Samui, Koh Tao ve Koh Phangan bir yolculuk için para cezası yanı sıra tüm tatil Tayland Körfezi. Orada bu kadar güçlü ifade edilmez ıslak sezon krallığın geri kalanında olduğu gibi, ve güneş bulutların arkasında gizlenmiştir.

Ne yapmalı?

Bir plaj tatil için mükemmel Haziran ayında Tayland'da hava, ve sahil, turistler en rahat hissedecektir. Isı denize yakın daha kolay aktarılır, böylece orada Monsoons üfleme farkedilir serinlik getirin. Yılın bu zamanında sahilde pasif eğlence için en uygun koşulların daha Pattaya görülebileceği gibi Samui tatil köyleri, Tau, Nan Yuan Koh Phangan sahili olarak kabul edilir.

Ayrıca Haziran ayında aktif spor Tayland farklı sınıfları için uygundur. Yorumlar o West Coast gitmek daha iyi olduğunu söylüyorlar. Nerede denizde dalgalar iki metreye kadar ulaşabilir çünkü yüzemez mümkün olacak, ancak veri plajlar sörfçü için Mekke bulunmaktadır.

Ne görmek için?

Ne yazık ki, dalış ve dalış için en olası Haziran'da uygun Tayland değildir. turist Yorumlar tehlikeli olabilir söylüyorlar. Phuket akvaryum ziyaret ederken egzotik yaban hayatı olabilir deniz ile daha yakından tanımak çünkü, merak etmeyin. Burada ziyaretçilere balık ve diğer su altı sakinlerinin fazla üç yüz farklı türler olduğunu. Burası vurgulamak yürüyüş denizin dibine dalış izlenimi verir ve bu vasıtayla tüneli.

Ayrıca, başka bir ilginç bir yer kesinlikle bu tesisi rahatlatıcı ziyaret etmeleri gereken Phuket eteklerinde yer almaktadır Kelebek Bahçesi vardır. Bu noktada, onların yumurtalarını haline pupa lay nasıl yanı sıra kanatlı güzellikleri yüzlerce görebilirsiniz.

tatil Tayland kuzey kesiminde yapılacak ise, eşsiz bir hayvanat bahçesi Chang Mey için bir geziye gitmek mümkün olacaktır. Turistler kaplanlar, dev pandaların, zürafalar ve çocuklar için değil, aynı zamanda yetişkinler için de unutulmaz olmasını garanti edilir diğer birçok egzotik hayvanlar karşılamak için vardır. Ayrıca bu noktada hala aslanlar, kaplanlar ve vahşi dünyanın diğer sakinleri arasında bir otobüs yolculuğu Gece Safari, ziyaret edebilirsiniz.

Bangkok çevresinde, Maymunlar dağ kadar yolculuk ya kireçtaşı kayalıkları, mağaralar ve plajları arasında hayvanların ve kuşların çok çeşitli ev sahipliği Khao Sam Roi Yot'ta, ulusal parkını ziyaret edebilirsiniz.

Herhangi At Tayland'da çare herhangi konumlar bulmak için ve sadece bu yok çok sıkıldım, ilginç geziler ziyaret etmek her zaman mümkündür.

Çantanızı ne koymak için?

gezi rahat hissetmek için, Haziran ayında Tayland'a yanına almaya ne bilmemiz gerekir. Deneyimli gezginler Yorumlar çeşitli pantolon ve kot terk etmek en iyi olduğunu söyleyebiliriz. Ama aynı zamanda güneş yanığına durumunda gerçek bir kurtarıcı olabilir kavurucu ışınlarından gelen korumak için ince havadar pantolon için yararlı olabilir.

ayakkabının gezileri ya da sadece bir yürüyüşe çıkmak uygun olacaktır sandalet ve spor ayakkabı almak en iyisidir. güneşlenme sonrası vücuda uygulanması gereken Headdress, iyi bir güneş kremi ve yumuşatıcı jel, unutmayın.

fiyatları

Nedeniyle Haziran ayında Tayland turları için yüksek nem ve yüksek sıcaklıklar talep büyük ölçüde mümkün iyi bir değer için mükemmel bir bilet bulmak için yapım azalttı. Örneğin, Phuket üç yıldızlı otel konaklama iki kişi için dokuz gece yaklaşık 1.000 $ maliyeti ve beş yıldızlı içinde olacak - yaklaşık 1500 $. aynı koşullar için. fiyat "herşey dahil" sistemine uçuş ve yemekleri dahildir.

Bu durumda, Tayland rehberli turlar arasında değişen ve bir yolculuk motosiklet ile biten hizmetlerin hemen hemen tüm türleri yaz başında fiyatlarının büyük bir azalma vardır. Bu nedenle, ısı korkmuyoruz olanlar için, en iyi zaman ülkeyi ziyaret etmek.

turist Yorumlar

bu bütçe tatil sayesinde Haziran'da Tayland'da yine o kadar az turist geçecek. Fiyatlar bazı tatil gezilerine seyahat için oldukça rahat hava koşulları, özellikle çünkü insanları mutlu edemez ve sahillerde kalmak.

Ayrıca, çok sayıda turist kalanını sessiz ve Tayland'da yaz, çok sayıda alışveriş merkezlerinin başında uyacak harika indirimler katılmak için bir fırsat olarak tatile değerlendiriyorlar. Buna ek olarak, ülke çapında bu dönemde çok düşük fiyatlarla piyasalarda satılmaktadır egzotik meyveler, çeşitli ayak uydurmak.

Tabii ki, yaz başında Tayland için böyle bir gezi dezavantajları vardır, ama avantajları çok büyüktür. Bu nedenle, diğer bölgelere iyi ve ucuz isteyene elbette Haziran ayında Tay çare gitmelisiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.