GüzellikTırnakların

Başlayanlar ustaları için tırnaklar için Güzel ve basit tasarım

Modern tırnak sanatı endüstrisi güzel bir tasarım cila oluşturmak için birçok seçenek sunar. Ustaca önerilen malzemeler yendi edilebilir kullanarak ve plakanın uzunluğu, şekli, doğal güzelliği vurgulamak, manikür vurgulamak görüntüyü açmak tüm kusurlarını gizlemek. Ancak, bu belli beceri ve usta becerileri gerektirir. Ve ancak ilk deneme adımlarını atıyoruz olanlar ne olacak? Umut kesmeyin ve panik yapmayın, kendine inan ve öğrenmek! Bu arada, yeni başlayanlar için çivi tasarım basit ama güzel olabileceğini gösterecektir.

parmaklarınızın ucunda Tamam

Genellikle en bayağı nesneler bu sihirli değneklerini yetenekli ellerine olabilir. başlayanlar ustaları için çivi tasarımını yaratmak, en önemlisi, hemen supercomplex teknikleri ve çizimleri geliştirmek için istemiyoruz. Çok basit hileler ana ve sonra hareket etmek daha iyidir. Ama hayal minimum becerileri ile sıradışı bir kompozisyon oluşturmak için yardımcı olacaktır, kontrol edemez.

gökkuşağı

Size gerekenler: tabanını, köpük 3 renk, onarıcılarına, parçaları cilalar. Şanslı gökkuşağı, ya komşu koyu tonlarını ışıktan aynı ölçek seçmek daha iyidir, böylece sonuç daha güzel olacaktır. Kapak çivi tabanı, kurutma bekliyor. Sonra köpük (örneğin yeni ev süngerler gelen parçaları çimdiklemek olabilir) bir cila uygulayın. Pat onları çivi 1/3 kapsamaktadır. Daha sonra, işlem, kalan iki renk ile tekrarlanır. katmanları arasında açık sınırlar bir gökkuşağı yanılsaması yaratarak, birinden diğerine akış tonları gibi olmamalıdır. Bu basit teknik çivi için orijinal bir tasarım oluşturmak için yardımcı olur. Yeni başlayanlar için - bu çoğu.

basılı metin

Size gerekenler: tabanını, hafif mat vernik (bej, beyaz, gri), alkol, kağıt, kaldırılması için sıvı vernik, vernik-bitiş. taban ve rengi, dikkatli bir şekilde, her bir katman kurutma uygulanır. Birkaç saniye alkolde çivi batırın ve ona harflerle kağıt parçası sarıldı. Dikkatle kağıdı çıkarın ve tırnak plakasının mürekkep dekore yüzeyini bakın. Tüm bu ciltte bırakılır, kolayca oje çıkarıcı silebilirsiniz. Şimdi yalnızca dikkatlice fixer koymak zorunda. Bu resimlere benzer, ancak özel beceri gerektirmez bu tasarım olabilir akrilik çivi, jel veya doğal.

"Yapışkan" teknikleri

Scotch her evde var ve o da kolayca tırnak tasarımları oluşturmak için kullanılabilir. Yeni başlayanlar için, kompozisyonlar oluşturmak için yelpazesini genişletmek için iyi bir fırsattır. bant çok yapışkan ve tek taraflı olmamalı. En basit bir seçenek - tırnak baz kat, lak yarım plaka, kuru kat daha kurutuldu. Daha sonra, bir bant almak ve bandın kenar ortasında olacak şekilde tutkal. Şimdi, boyanmamış uzay diğer vernik kapsamaktadır. Kurutma bekliyorum ve sonra bandı çıkarın. Sonuç ortada iki renk arasında açık bir sınır ile bir çivi oldu. evrensel manikür-domino alabilir gibi olan, genel olarak satranç tahtası geometrik şekiller veya şerit göstermektedir. Yeni başlayanlar için tırnaklar için bu tasarım kolayca salon kompozisyonlar ile rekabet edebilir. Ayrıca, dekorasyon için Rhinestones, folyo, glitter ve diğer malzemeleri kullanmak korkmayın. Henüz göze henüz bir çizim oluşturursanız, hazır perevodkami ve çıkartmalar bunların yerine çalışabilir.

Focus'un Eğilimler

tırnak sanat aynı zamanda kendi moda var. kez ayak uydurmak için bazı yeni eğilimler içinde ortaya izlemeniz gerekir. çeşitli yöntemler ve uygulama tekniklerini öğrenmek için her zaman deneyin. Geçen yılki moda tırnak tasarımları dikkat edin. Foto 2013, tırnak sanayi eğilimleri, seçkin guruların rekabet çalışmaları - tüm bu işin kendi stilinizi oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.