GüzellikSaç

Basit ve özgün pigtail "ejderha"

Domuz kuyruğu "Dragon" - basit ve bir örneğidir zarif saç, kızlar ve kadınlar için eşit derecede uygundur. Bu iş ile iyi görünüyor uyacak ya da yaz yürüyüş için kıyafet. Maksimum saç sabitleme için saç, bu nedenle her zaman düzgün, zarif ve özgün bakacağız kafası.

Domuz kuyruğu "Dragon" evde çok kolaydır. Kolayca kendi veya kızını örmek mümkün olacak. Birkaç basit kural dikkate almak gereklidir. Eğer dokumayı başlamadan önce saça taramak için değil, tek nodül bırakmak iyi olmalıdır. Tüm kilitleri geri taranmış. onlar daha iyi dinlemek Böylece, biraz biraz suyla nemlendirin olabilir.

Domuz kuyruğu "Dragon" yukarıdan olsa da, sen alnında biraz daha yakın başlayabilirsiniz başlar. saçın Küçük bölüm anahtarı olacaktır üç şeritten, bölünmüş olmalıdır. Örgü geleneksel örgü, yani sol ve sağ taraflarında dönüşümlü merkezi ile kesişir gelince başlar. manipülasyonlar ilk serisi gerçekleştirilmiştir, bir örgü diğer ipliklerin eklemek için gereklidir. Sen merkez için temel tellerini, bir yandan küçük bir kilit almak sola ekleyin ve çapraz gerekir. Sonra aynı sağ eli ile yapılmalıdır. Böylece kuyrukta görünmez bütün saçlar kadar dönmeye gereklidir.

"Ejderha" kıvrım yapan için, eşit kalınlıkta tellerini tutmaya çalışılan, düzgün ve güzel olmalıdır dönüştü. onlar daha ince, daha parlak renkli desen dışarı dönecek. Bu temporal lob için şeritleri almak için en iyisidir.

plitenie örgü tamamlandığında, bunlar sabit veya tüm uzunluğu boyunca olağan tükürmek devam etmek ve her zamanki gibi sabittir edilir.

Fotoğraf pigtailler "ejderha" açıkça bu saç modeli hiçbir koşul altında olduğuna dair kullanımını anlamak için verilen. hızla sabah örebilirsiniz gibi, ofis için bir günlük seçenek olarak mükemmeldir, aniden misafirler indi ve tazelemek için zaman yok zaman. saç Bu tip farkla en şık arkasında değil , akşam stil çünkü "ejderha" belirli beceri verir ile çok ilginç, çekici ve zarif.

Dekorasyon görünmez çiçekler, saç tokası bir örgü olabilir. Bir kıvrım, iki veya daha fazla örebilirsiniz. Dokuma mutlaka başının ortasından başlamaz, yan tellerini alıp bir tarafta "ejderha" örgü olabilir. saç varyantları çok. Ve hepsi kolayca kuaför yardımı olmadan gerçekleştirilir. Domuz kuyruğu "Dragon" kızım var bütün annelere mutlaka yararlıdır. Bu saç modeli değil onları bile en aktif oyunlarla haberci sağlayan saç bakımlı edilir. Renk birkaç tür flamalar Örgülü ve boynundaki bir gür kuyruk toplanan saçların alt kısmı ve orijinal saç tokası-çiçek pinned kızlar seviyorum. örgü dokumak için "ejderha" doğrudan çizgisi boyunca olmayan bir kulak başlayarak ipliklerini ekleyerek, bir daire olabilir. daha bu saç modeli, daha orijinali dışarı yapıyor, hayal gücünü göstermektedir. Ne olursa olsun örgüyü örmeye karar nasıl, o bir güzel ilginç ve çekici aldık.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.