GüzellikSaç

Nasıl saç kendisi kesmek ve şeklini bozmamak için

saç yenilemek için izin dış görüntüsünü değiştirerek Biçme, kurtulmak kırık uçlar. Eğer kuaförlük sanatında uzman kullanmak birkaç numara biliyorsanız, istenilen uzunluğa alabilirsiniz profesyonel yardımı olmadan, saç yenileyin. memeleri ile özel bir makine yapmak için Erkekler saç kesimi kolay. o kendiniz yapmak mümkün değildir, çünkü saçın uzunluğunu eşitlemek için, akraba veya arkadaş yardım alabilir.

Nasıl saç kendisi kesmek

Yapmanız gereken ilk şey - iyi satın almak kesim için makas çifti yuvarlak dişleri ve kolay tarak. Sonra saç hazırlamak gerekir: Islak ve iyi taranmış kilitler kesme sırasında daha itaatkar bulunmaktadır. bölgelere baş bölün: üst - en alından, alt - en aşağı ve yan. Şimdi soruya cevap zamanı: "Nasıl? Saçını kesmek" Çoğu bütün başın aynı uzunlukta kaldırmaya karar eğer zor değil yapmak. Ne olduğunu belirleyin, işaret ve orta parmağı arasında telini almak ve gerekli uzunluğa kesti. en başlayın, birbirini izleyen her şerit önce kesilmiş bir ile karşılaştırmak ve aynı miktarda kesme. Böylece, uzun ve bölünmüş iki ucunu alır. Eğer bükülür saç kendiliğinden kesmek için nasıl soru karşısında ise, öne çıkan birkaç dikkate değer. kıvırcık saç küçültmek ve kuruyken kısalarak İlk olarak, istenilen uzunlukta, 1-2 cm artırılmalıdır. İkincisi, mümkün olduğunca ince almaya arzu sostriganiya için tel, aksi bir saç kesimi engebeli olsun. saç kendisi kesmek için nasıl sorusunun cevabı, kısa uzunluğu yapmak basit ilkelerin geliştirilmesidir. saça belirli bir biçimi gerekli beceri ve bilgi vermek. Kuaför ve stilistler çok zaman ayırmaya ve yaratıcı bir saç modeli oluşturmak veya moda trendleri doğrultusunda tellerini koymak için tecrübesini kullandı.

Bir saç kesimi formunu kaybetmiş olmadığını nasıl saç kendiliğinden kesmek

Tabii ki, güzellik salonunda usta daha profesyonelce gerçekleştirmek, ancak sadece planları ile uyuşmamaktadır yeterli boş zaman ya da berbere yazı yok zamanlar vardır. saç kesimi çok zor değilse iyi bir makas var ve kullanışlı tarak eğer, bunu güncelleyebilirsiniz. Uzamış şekiller zahmetsizce kesmek için. Önemli olan - kesme ve arzu edilen uzunlukta temel prensibi belirlemektir. Sürekli aynı formu yapar edenler, çok kolay hale getirecek. saçların bir merdiven şeklinde kesilir Örneğin, onun yenilenme prensibi şöyledir: üstten başlar ve alan üzerinde saç kalan ipliklerini uzunluğuna eşit oldu. Gerekirse, yan şeritler, patlama hizalayın ve saç kesimi hazırdır.

kuaförlük ilgilenen olanların kural, bakım gibi, saçlarını kendisi kesmek için nasıl soru. Ve ayrıca korkmuyoruz olanlar onun görünüyor deneme. Eğer berber hizmetleri ile dağıtmak için planlıyorsanız, sanatı derslerini tamamlamak ve uzunluğunu eşitlemek ve patlama kesmek için değil sadece öğrenmek değil, aynı zamanda daha karmaşık saç modellerini gerçekleştirmek de mümkündür. Deneyin, deney ve büyük bir sonuç almak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.