SağlıkTakviyeler ve Vitaminler

KÖTÜ "9 ay Omegamama" Kullanım ve kompozisyon için talimatlar

bekleme süresi çocuk ileride annenin vücudunda yük bir artış anlamına gelmektedir. Bu nedenle, jinekologlar gebelik sırasında kadınlar Vitamin ve mineral ek kaynakları gerektirdiğini kabul ediyorum. Bu kırıntılar doğal azaltılmış bağışıklık yataklık beri, soğuk algınlığı sezonu özellikle önemlidir. antenatal içinde, organizmanın koruyucu işlevlerini artırmak için gıda ve vitamin kompleksleri için takviyelere kabul (diyet takviyeleri) sırasında tavsiye:

 • çocuk planlaması;
 • gebelik;
 • emzirme.

ABD araştırmacıları bitiminde, gebe kalma tahmini tarihten sonra 3 ay boyunca bu ilaçlar 2 kat terimden önce intrauterin fetal malformasyonlar ve doğum olasılığını azaltabilir.

"Omegamama" - bebek bekleyen anneler için özel olarak balık yağı

"9 ay Omegamama" - İsviçre ve Rus bilim adamlarının ortak gelişmenin sonucu hamile kadınlar için tasarlanan takviyeleri başladı. Talimat ilaç saflaştırılmış balık yağı, yenilikçi bir şekilde olduğunu söylüyor. Düşük yaşam beklentisi vardır ve hücrelerde toksinleri biriktirmek zamanım yok imalat kullandığı hamsi ve sardalya, güvenliği için.

jinekoloji ve obstetrik alanında pek çok uzman hamile kadınlar ve emziren anneler tavsiye nedeni, "Omegamama 9 ay" almaya - BUD kompozisyonu. ilacın günlük alımı bağımsız bir şekilde, vücut üretemez çoklu doymamış yağ asitleri, bir günlük gereksinim sağlar ve sadece dış alır. dokozogeksaenovaya asit (DHA) - Gelecekteki bebek ve anne sağlığı Bunların arasında en önemli.

Hamilelik sırasında DHA işlevi

DHA gebelik sırasında eşsiz üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Bu asidin sayesinde:

 • tromboz izin vermez;
 • Bu erken doğum riskini azaltır;
 • Normal rahim-plasental dolaşımı.

doğmamış bir çocuk için DHA, merkezi sinir sistemi ve görme organların uyarılması olarak hareket eder. İnsan beyni olması neredeyse 2/3-doymamış yağ asitlerinden oluşur. Sinir atımlarının iletim için büyük önem tam olarak DHA, yani fetal sinir sisteminin tamamen oluşmasını sağlamak için yeterli bir miktarda kullanmak gerekir. asidin, ilave bir kaynağı olarak kullanılan "9 ay Omegamama" olarak. Talimat bir kapsül formülasyonunun en az% 23 DHA doğrulamaktadır.

doğumdan sonra DHA'nın rolü

Doğumdan sonra yenidoğan sinir sisteminin oluşumunu devam ediyor. Bu nedenle, bebek anne sütünden DHA elde etmek gereklidir.

Hamile ve emziren anneler asidin çocuğun miktarı gıda ile gelmiyor için gerekirse beri, kadının bir "boşaltma rezervi" var, savunmasız. Bu sağlık sorunlarına neden olabilir. İlacı hamilelik sırasında iyi bir ruh hali sağlar ve doğum sonrası dönemde depresyon riskini azaltır iken.

"9 ay Omegamama": endikasyonları ve kullanım için kontrendikasyonlar

tüm faydalarına rağmen, "Omegamamy" gebelik - Vücudun devlet üzerinde durulması gereken bir zaman. Biz ilk doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç ve diyet takviyeleri kullanımı önerilmez. aşağıdaki endikasyonlar için bu ilacı reçete:

 • prematüre doğum tehdidi;
 • Kadınların tarihteki düşük yapma vakaları;
 • tutarsızlıklar fetal gebelik yaşı;
 • utero-plasental dolaşım ihlali;
 • Trombus oluşumunun eğilimi;
 • postrodovoy depresyon.

Normal zaman akışları gebelik de sık sık Takviyeler almaları önerilir "Omegamama 9 ay." Kadınların konumunu Yorumlar ve doğumdan sonra sağlıklı ve dünyanın olumlu bir görünüm sağlamak amacıyla ilacın etkinliğini göstermektedir. takviyelerinin kullanımı yasaktır tek vaka - idiosyncrasy.

Yayın formu "Omegamamy"

Birçok hamile kadın balık ateş Sovyet çocukluk hoş olmayan dernek neden olur, ancak faydalı özelliklerini meydan zordur. Bu nedenle, bu KÖTÜ "9 ay Omegamama" geliştirilmiştir. Kılavuz arıtma takviyeleri yüksek derecede bildirir. Bu ilaçla bulantı hissi musallat olduğunda toksikozunun sırasında hamile kadınlar için özellikle önemlidir hoş olmayan bir balık kokusu vardır. jelatin kapsüller şeklinde mevcut "Omegamama", 2 kabarcıklara ayrılır paket başına 30 adet, sarı soluk.

"9 ay Omegamama" Supplement: kullanma talimatlarını

BAA 1 ay boyunca atandı. Ama ilaç "9 ay Omegamama" kullanımı doktor tavsiyesi üzerine uzatılabilir. bioadditive için Talimatlar çok basit: o yemekler (kahvaltı ve akşam yemeği) ile günde iki kez alınmalıdır.

Bu basit adımları:

 • Hamileliğin rahat bir seyir sağlamak;
 • komplikasyon riskini azaltmak;
 • bebek ve anne sağlığı üzerinde olumlu etki.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.