Küçük işletme

Başarılı bir iş - taşralıların. Küçük bir şehirdeki en iyi iş fikri

Birçok iş adamı küçük kasabalarda kendi işlerini konusunda şüpheciler. Diyorlar ki, orada biraz yaşayan insanlar ve herhangi bir iş genişleme fırsatları. Ancak, tabii ki belirli bilgi, irade ve birlikte, büyük bir arzu küçük işletmenin bile çılgın fikirleri gerçekleştirebilir, başarılı bir girişimci olmak için. bir yarışma - Sonuçta, küçük bir kasabada zenginlik ve ün önünde büyük bir engel vardır. Yani il iş başarı şansına sahiptir. Bu yazıda kullanabileceğiniz birkaç fikir bakacağız ve kendime ait bir şey elde edebilirsiniz.

küçük bir kasaba restoran sayısı 1. RV giren iş fikirlerinin

İster beğenin ister beğenmeyin, ve genellikle hatta yer onların inşa etmek bizim köy ve kasabalarda, içinde tezgahlarda, bir ofis ya da ona benzer bir şey. Buna ek olarak, hemen hemen her yerde yollar ile durum pembe değil. Ve potansiyel müşterilerin lastik botları koyma ihtimali ile memnun ve bir şeyler satın almak ya da herhangi bir hizmeti almak için bir yere basmak değildir. Bu nedenle, ona gelmek gerektiğini. Mobil restoran - küçük bir kasaba veya köyde bir iş açacağız isteyenler için en iyi seçenektir.

Ne iş olacak - sadece arzularınızı ve yeteneklerine bağlıdır. Kişisel bir eğitmen ve bir tutma yeteneği ile mobil spor salonu açabilirsiniz kişisel egzersiz müşteri için maksimum konfor. Sadece bir kamyonet satın yetkin bir uzman tutuyoruz ve "bir saat kocam" gibi onarım hizmetleri, bir şeyler sunabilir. Başka büyük fikir - İlk çağrı üzerine gelecek ve harika eğlence birkaç saat sağlayacaktır mobil hamam. Yalnızca tekerlekler üzerinde, bunun adı - Sonunda, bir kafe, bar, dükkan açmak mümkün!

Evinizi bırakmadan küçük bir kasaba sayısı 2'de İş fikri

Eğer sürekli hareket halinde olması daha evde kalmak daha rahat değilseniz bir ev iş açmak. Eğer iyi ve diğerlerinden daha iyi yapabileceğini düşün? Neden insanlar ve satın alma veya hizmetlerini kullanmak şeye geleyim? Birçok kanepe patates başarıyla somutlaşan edilmiştir için fikirlerin yaşama küçük bir kasabada küçük bir işletme. Bir fırın lezzetli ev kek başladı ve tüm gelenlere satmak, başka kendi daire manikürcüde açıldı ve hemen "büyümüş" müşteriler. Üçüncü mahalle çocukları ile oturup oldu ve özel anaokulu gibi bir şey düzenledi. Genel olarak, seçeneklerden kütlesi. nasıl seçilir - bu size bağlıdır.

küçük bir şehir sayısı 3. Ödeme Terminalleri giren iş fikirlerinin

Bu seçenek en iddialı işadamları içindir. Eğer ilde yaşıyorsanız, modern teknoloji henüz ulaşması zaman olmamıştır muhtemeldir. Ödeme terminalleri saptama nispeten yeni olduğunu, ancak iş kendileri için% 100 ödeme de. Sonuçta, mobil iletişim, internet, iletişim hizmetleri, sonuçta, bugün herkesi kullanır. Yalnızca en "ekmek" Yer hesaplamak ve terminalleri yüklemeniz gerekir. Tabii ki, küçük bir kasaba iş bu fikir, diğerleri gibi, başlangıç sermayesi gerektirecektir.

Aslında, birçok şeyleri düşünebilirim. Önemli olan - zenginlik ve başarı bekliyor, kanepede oturup yoktur. Özgüven, kararlılık, inatçılık ve biraz da şans - Eğer bir rüya yolunda gereken her şey!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.