GüzellikSaç

Saç dalgası, saçınızı dönüştürmek için mükemmel bir yoldur

Saç üzerindeki hafif bir dalga, romantizm ve hassasiyet imgesi verebilir. Hem salonda hem de evde yapılabilir.

Kendinize bir stil oluşturmak için, forseps, saç körükleri, küstah ve saç kurutma makinesi olmak üzere birkaç şey gerekecek. Forseps kullanmadan önce, saçlara termal koruyucu bir ajan uygulamak gereklidir. Bitmiş kilitler taranamaz, ancak bunları vernikle düzeltmek daha iyidir. Saç, şık bir baret ile süslenebilir. Örneğin, çiçek şeklinde bir süs, görüntüye daha hassasiyet kazandırır.

Kıvırcıklar dalgalar yaratmanın en kolay yollarından biridir. Önemli olan saçların yıkanması ve saç kremi kullanmanız gerekir. Bir saç kurutma makinesi ile kurutulduktan sonra, iplikler taranmalı ve köpük veya köpük ile muamele edilmelidir. Saçlardaki dalga, her bir iplik kesilirse, saçakla sarılırsa ve saç kurutucuyla kurutulursa güzelleşir. Yaklaşık 30 dakika sonra dikkatli bir şekilde cilaları çıkarın ve saçlarınızı bir vernikle düzeltin.

Tüy ve yuvarlak bir fırça sayesinde saç üzerindeki zarif dalga gelecektir. Kuru saçları bir havlu, tarakla yıkayın ve köpük uygulayın. Bir fırçalama üzerinde bir kilidi bükmek için dikey olarak ve aynı zamanda bir saç kurutma makinesi kullanmak gereklidir. Kilitleri bir cila sert fiksasyonu ile kilitleyin.

Orta kadardaki hafif dalgalar her kıza zarafet katar, çok popülerler. Bunun birkaç nedeni var. Paketlemek biraz zaman alıyor. Hem akşam hem de iş görüntüleri için uygundur. Böyle bir kuaför cansız saçları koyacak ve ince ve seyrek olanları gizlemeye yardımcı olacaktır.

Saçta soğuk dalga, kısa saç kesimine sahip olanlar için uygundur. Döşeme için yalnızca parmaklara ve tarağa ihtiyacınız olacak. Temel unsurlar ayrılma, kronlar, dalgalar ve kıvrılma. Tepeye en keskin virajla işaretlenmiş en yüksek dalga çizgisi denir ve bir dalgayı diğerinden ayırır.

Herkes salona bir gezi yapamaz ve bu nedenle saç üzerindeki dalganın ideal olması için mevcut tekniğe uyması gerekir. Döşerken ortaya çıkan en yaygın hatalar yanlış yön ve kötü nemlendirilmiş saçlardır. Tarak seyrek dişlerle en iyi şekilde kullanılır. Başlangıçtan önce jel zorunlu olarak uygulanır. Ayrılığın düz olduğu ve aralığının yaklaşık 1 cm olması arzu edilir.Bunun dışında ana kurallardan biri de buklelerin doğru dağılımı, yani büyük tarafta en az 5, daha az ise 3 olmalıdır. Unutmayın Saçları cila ile düzeltirken. Böylece, bukleler daha uzun sürecek ve imge romantizmini kaybetmeyecek.

Yukarıda açıklanan basit yöntemleri bilen her kız, kendisinin romantik doğasını vurgulayan mükemmel bir tarz yaratabilir ve en önemlisi, pahalı salonlarda para harcamak zorunda kalmazsınız. Herhangi bir kız olursa olsun, iş ister arkadaşlar edinmek, isterse alışveriş olsun, zarif görünmelidir. Ancak o zaman çevredeki herkes görünüşüne hayran kalacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.