OtomobilArabalar

Daha iyi bir ses için bir amplifikatör bağlanması

araba radyo teyp için yükseltici bağlanması - Basit bir görevi, hatta bir acemi ile başa çıkmak mümkün olacaktır. Önemli olan - bu sistemin kurulumu için gerekli olacak tüm gerekli araç ve parçaları almak ve sonra arabada ses kalitesi büyük ölçüde artırmak, daha mükemmel ve saf hale gelir.

Kural olarak, imalatında üretilen amplifikatör bağlantısı, bu nedenle cihazın kendi kendine yükleme gibi yeni planın makineleri, çoğunlukla modelleri Daha eski modellerde için gereklidir. Ayrıca amplifikatörler farklı olduğunu belirterek, ve mağaza tür cihazları seçerek değer, radyo kendisinin markasına ve modeline bir başlangıçtır. Böylece, teknik birbirleri ile uyumlu olacak ve sonuç temiz ve güzel sestir.

Yani, mümkün olduğu yükseltici bağlanması için, bunu kar edecek ki, güç radyo cihazı doğrudan bağlamak için akü adaptöründen enerji ile temin edebilecekleri yoluyla kurşun gibi malzemeler, yanı sıra sigortaları ve bağlantı elemanlarını gerekecektir.

amplifikatör sadece radyo kendisi değil, aynı zamanda motor ve pil gücüne uymayan gerektiğini unutmayın. Bu cihazda çok yeni ve yüksek güç performansı için tasarlanmış ise, aktive edilemez eski araba türü. amplifikatör çok fazla güç ihtiyacı yoktur, ama araba bunun büyük bir stok vardır Tersine, cihaz sürekli bütün sigortalar yakmak neden aşırı ısınır ve yakında başarısız olur.

yükseltici bağlanması sigortanın bir ön bağlantısı gerektirir. Bu değer güncel akü maksimum hızı özelliğine göre biraz daha büyük olmalıdır. Atlı sigorta özel şişesi ve bu süreç bulunursa önce böyle bitti eğer, öğe hemen değiştirilmelidir. Aksi takdirde ayrıca radyo amplifikatör ile değil sadece sigorta acı ama.

Bağlama oto amplifikatör sıradan müzik merkezlerinde yapılır böyle bir prosedür ile ortak bir şey vardır. Makine aktive edilmiş için, bir ses kaynağının, yani radyo ile özel bir kablo ile bağlı olması gerekir. Bulunan uygun konnektörleri hangi teller sıkışmış eğer Böyle bir çalışma, başarılı olacaktır. Adaptör kablosu bağlanan hat-dışı, amplifikatör hem de sahiptir ve radyo en çok.

Sonra amplifikatörün bağlantısı ve otomatik tamamlama diğer kısımlarıyla olan bağlantısı, onun kendi sadık önemlidir güç kablosu. Bu onun için konektör büyük ve o hatta bir çocuğu bulmak mümkün olacak görülüyor olmasıdır. kord sırayla, aküye bağlı olan, sigorta, bağlanır, sonra da söz varsayabiliriz "şapka". tüm işlemler yükseltici ve arabadan daha radyo ve öndeki araca, przhde ile uyumluluğu çalışmasını kontrol etmek Tercihen sonra yol üzerindedir. amplifikatörün bağlantı yolunda giderse, çalışmalarında hiçbir arıza olmayacaktır vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.