Gıda ve içecekYemek tarifleri

Bal ve fındık ile ekmek. pişirme tarifleri

Bizim menü daha az görünür hale gelmiştir çavdar ekmeği. Bunun nedeni nedir? Daha önce, devlet standartlarına göre hazırlanan ve rağbet görüyor yeterince kaliteli ürün elde edildi. Şimdi, mağazalarda satılan ne, bazen ekmek isim olmaz. Ama onların sağlığına önem olanlar, bir çıkış yolu buldum kendine ekmek makinesi satın almak ve onlara yararlı bir ürün olarak fırınlanmış. Örneğin, vitamin bal ve ceviz, zengin ile ekmek yapmak ve eser elementler olabilir.

Tarif №1: fındık ve bal ile ekmek (maddeler)

ekmek kendini pişirme elde edebilmek için: buğday unu, iki 0.6 kg ve tuz, iki yarım çay kaşığı ve şeker yarım kaşığı ve bal iki çorba kaşığı, kuru ceviz, mayanın bir çay kaşığı, 50 gram, 380 ml süt, iki buçuk zeytinyağı kaşık. Bu içerikler bal ve fındık ile ekmek pişirmek için sefer, dört buçuk saat sürecektir, sekiz porsiyon için yeterli olmalı. Bitmiş ürünün ağırlığı 0.84 kg olmuştur. O kesin çünkü fındık ve bal Bileşiminde varlığının, tatlı, çatlak, orijinal tat ve hoş bir renge sahip olacaktır. ekmek makinesi kullanıyorsanız bu yemeğin hazırlayın, zor değildir.

bal ve fındık ile Fırında ekmek

Un, kum, şeker, yağ ve tuz döşeme kepçe Breadmakers. Isıtmalı süt, ayrı bir kapta bal yayıldı. iyice karıştırılır eriyene kadar süt daha sonra ısıtılır, bal bir kap içine döküldü ve. Daha sonra, sonuçtaki karışımın kepçe Breadmakers dökün. ceviz temizleyin ve bir blender onları eziyet, ancak elle yapabilirsiniz. Ayrıca bu aşamada, biz ekmek makinesi koymak, kova, içine gönderirler. dağıtıcı maya doldurmak gerekir. Cihazınız dağıtıcı yoksa, kullanım kılavuzuna başvurun ve mayayı bırakmaya gerektiğinde kontrol edin. "Kurutulmuş meyve ile ekmek" modunda Açığa. Pişirme dört saat sonra bir güzel ve hoş kokulu somun alacak. Tadı bir ceviz ekmek gibidir. Nedeniyle kullanımına fındık rengi kırıntılarının buğday, sıradan ekmek biraz daha koyu olacaktır. Eh, bal ve hazır fındık ile ekmek, kesip yemeye edilebilir.

Tarif №2: balla Ekmek

daha az lezzetli ve sağlıklı Ekmek üretimi için, ihtiyaç: bir paket (400 gram), hazır karışım "çavdar" pişirme ve maya yarım çay kaşığı tuz aynı miktarda bal, 15 gram, 260 mi su. Şimdi ekmek makinesinde bal ile ekmek hazırlayacaktır. birini bütün olarak ve maya bir çay kaşığı dörtte üçünü dışarı ölçün ve bir kova içine dökmek. Biz denge üzerine koydu ve pişirme karışımı 400 gram ekleyin. Aynı tuz ve bal ile yapılır. Su istenen miktarda dökün modu "Rye" ve fırında ayarlayın. Alarmı tetikleyen, biz kova elde ederiz. bal ile Ekmek ve ekmek makinesi pişmiş kullanıma hazırdır. Bile Böyle bir tabak duramazlar önce daha önce, sadece beyaz somun yedi.

Tarif №3: fıstığı ile rustik ekmek

cevizli ekmek - biyolojik ve besin değeri açısından benzersiz bir ürün. Bu bunun için gerekli amino asitleri zenginleştirilmesi, çevre zararlı etkilerine karşı insan vücudunun direncini arttırır. Onun için maddeler, bir veri paketi hazır karışım "kaba ekmek" tuzu kuru maya yarım çay kaşığı iki çay kaşığı partileri, 260 mi su ve ceviz 60 gram. cevizli Bake ekmek. Preparat tarifi öncekine benzer. İstenilen bileşenleri tartın ve sırayla ekmek makinesinin kovasına göndermek: maya karışımı "Ekmek Köy", tuz, su. Fark ceviz biz dağıtıcısı yatıyordu, ve değilse, o zaman bakarsanız ve dediğini yap olmasıdır. yapılan dek modu "temel" ve fırında ayarlayın. Hazır ceviz Lezzetli ve çok kullanışlı ekmek. Ekmek makinesinin onu Reach, biraz soğumaya reçel yağ sürüp sıcak çay ile yemek için izin verir. Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.