GüzellikSaç

"Ceviz" renkli. saç bu tonu uyacak mı?

saçlar için boya renkleri seçerken örneğin, hesap birçok faktör dikkate almak gereklidir göz rengi ve cilt tonu. Düzgün sadece gözlerinin güzelliğini vurgulamak değildir renk veya tonu seçilen, ancak onları daha anlamlı hale getirecektir. Nasıl doğru gölge seçmek için? Sadece bir renk "somun" - Kim, örneğin, altın kırmızısı, kestane ve yaklaşacaktır?

Tabii ki, kahverengi gözlerin sahipleri. Bu uygun kahverengi gözlü ve altın kahverengi tonu, kahverengi veya bakır tonları olduğunu. Kızlar, Karaoğlan, ten rengi iyi tanımlanmış bronzluk tavsiye koyu renkleri benzer - sıcak çikolata veya koyu kahverengi. Ama illa tek renkli versiyonunu tercih. Saç rengi "somun" daha cazip hale gelir ve biz vurgular veya kırmızımsı veya hafif bal karamel rengi ile boyama yaparsanız daha canlı bakacağız.

tenli kahverengi gözlü kız kırmızımsı ton boya veya hafif gölgeler kullanabilirsiniz. Eğer amonyakla boya kullanmıyorsanız, süt çikolata saç, açık kahverengi veya karamel rengi şaşırtıcı bakacağız.

"Ceviz" - renk çok tuhaf. Örneğin, "çikolatalı kek" mükemmel yüz yeniler. Sadece boyalı saça Ana sağlıklı olmak ve doğal görünmesi.

Oldukça sık, kızın kendi saç açık kahverengi ya da bakır rengi ile renk "somunu" vardır. daha canlı ve etkileyici yapmak için, yumuşak bir renklendirme uygulamak gereklidir. Sadece biraz daha az zaman ayrılan boya tutarak rengini derinleştirmek için.

menekşe hafif ipucu ile Renk "fındık" olan bir kız karşıya gidiyor zeytin cilt. Hatta gözlerin renginin rol oynuyor değildir: çok doğal görünür bir gölge kahverengi gözlü ve mavi gözlü için - biraz ilginç.

mavi deriyle mermer sahipleri güvenle bitter çikolata tonlarında saç boyası olabilir. Eğer bir "çift katmanlı" renk yaparsanız: taca - koyu ve sonunda - çakmak gibi saç çok cazip görünüyor. Üstelik, cesur renkler kombinasyonu yüzündeki kırışıklıkları ve kusurlardan gözleri rahatsız.

Işık kaş varlığında bal somun sıcak gölge seçebilir ve koyu gözler için - serin renk "fındık" köpüklü gri renk. Bu arada, sadece böyle bir ses elde etmek için, baz boyaya koyu yeşil kına biraz ekleyebilir.

Kahverengi gözler de doymuş için çakmak farklı tonları vardır çünkü. Bu faktör önemlidir saç boyama. Göz kum rengi arka planda "kayıp" olabilir çok parlak veya koyu saç olduğunu. Bu nedenle, bu durumda, kız kırmızımsı, karamel, altın veya kehribar rengi bir boya seçmeniz daha iyidir.

Ama parlak kahverengi gözler için mükemmel zengin koyu tonlar vardır. cilt kızlar ise yine soluk ise parlak gözleri ve tenli arasındaki kontrast saç doygun renklerin paspas içinde ilginç ve akılda kalıcı görünüyor.

Böylece, geniş renk yelpazesi sayesinde sıcak, kül veya altın tonlar ile "fındık" herhangi bir kız güzelliğini vurgular çok yönlü bir araçtır boya. Sadece o ölçüde görünümünü değiştirmek olduğunu belirtmek gerekir değerli değildir. Doğal saç rengi farklı birkaç tonları olan renkler seçmek gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.