SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Bacak varis

bacaklarda varisli damarlar - modifiye edilmiş bir formu ve damarların esneklik ifade edilen bir hastalık, bunların boyutunu artırmak için. Genellikle sadece ayrıca rektum spermatik kordu alt uzuvları etkilemez ancak vermez.

ayakları üzerinde Varisli damarlar: Nedenler

Hastalığın Gelişimi kanını akıtmak zor koşullar katkıda bulunur. Viyana hamilelik sırasında, örneğin, sürekli genişleyen rahim baskısı olabilir. Bu olabilir ve uzun süre mesleği nedeniyle kendi ayakları üzerinde kalabilirler (satış sorumlusu, aşçılar, garsonlar, sürücüler, kuaförler ve diğerleri.). Tetikleyiciler kalça veya pelvis engelledikleri için sorumlu olan diğer hastalıklar, damarlar. Bunun bazı doğuştan özelliklerine zemin hazırlar. Her şeyden önce, yeterince elastik zayıf damar duvarları ve vanalar değil. Nedeni ne olursa olsun, hastalığın kendisi hep aynı olduğunu gösterir.

ayakları üzerinde Varisli damarlar: belirtiler

cilt parlaklık altında, ancak gelişmiş vakalarda ve genişler, varis sözde. yeme bozuklukları Viyana Çünkü daha ince ve kolayca zarar. Hastalık pigmentli cilt ilerledikçe, o kahverengi veya koyu kahverengi lekeler ile kaplıdır. Zamanla, kendi arz ihlali venöz ülser neden olabilir. Genellikle gün şişmiş uzuvları sonuna kadar damarları variköz. Bacaklar lastik kolaylıkla yürürken, onlar sadece yoğunlaştı akşamları çok uzun durmak eğer, ağırlık ve ağrı hissediyorum. Zamanla, bacaklarda yürümek imkansız hale gelir böyle bir ölçüde şişmeye başlar. damarlarda kan akışının yavaşlatılması, onlar geçmesi değişiklikleri, ciddi sonuçlara yol açar. tıkanmalar görünümü ile iltihabı - Öncelikle, bu tromboflebit gelişimini tehdit eder.

ayakları üzerinde Varisli damarlar: önleme

hastalığı önlemek için, ya da en azından erken bir aşamada gelişimini durdurmak için, bazı önlemler almak gerekmektedir. obezite, uzun süreli ayakta veya ayakları üzerinde oturan: İlk adım tam dolaşımını engellememelidir bütün faktörleri ortadan kaldırmaktır. Bu durumda, her saat ve, konumunu değiştirmek yürümek için bir buçuk, ayak parmakları üzerinde kalk. Ve ayakta çalışanlar, bu tür kesintiler daha sık yapılmalıdır - her 45 dakikada. ortaya çıkışını ve hastalığın daha da gelişmesine önlemede değil son rol fizik tedavi aittir.

ayakları üzerinde Varisler: Tedavi

Geleneksel tıp bu durumda bazı ilaçların kullanımını sunmaktadır. Ve hepsinden önemlisi bitkisel bazlı merhemler, tentürler. Bunların kullanımı zorunlu vitaminlerin alımı eşlik etmelidir. Çok erken bir aşamada ve etkili bir şekilde insanların parasını yardımcı olur. Çok damarları belirgin Ama eğer ameliyat hastanın durumunu hafifletmek tek yöntem genellikle. genellikle tavsiye edilir sonra altı aya kadar elastik bir bandaj ile bacaklar elbise devam etmek. İleri vakalarda da skleroterapi tayin. Başlangıçta duvarlarının bağlanmasını ve daha sonra erimesinin yol ilaç maddelerinin yüzeysel ven, ilave edilir,.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.