Spor ve SağlıkSavaş Sanatları

Alexander Sarnavsky: En iyi gelecek henüz

Herkes Rus kara gerçek kahramanlar zengin olduğunu bilir. Onların zihin gücü ve fiziksel durumuna başarıyla çeşitli spor etkinliklerinde gerçekleştirebilir. yurtdışı kitleyi fethetmek başardı bu Rus savaşçıların, biri Alexander Sarnavsky olduğunu. Yarışma deneyim zenginliği ile çarpılır O'nun gençlik, zarif olanı yaptı ve dövüş sanatları elit dünyasına Alexander getirdi.

Biyografik bilgi

Alexander Sarnavsky Kazakistan Cumhuriyeti bir yerli olduğunu. Doğdu, Gorki Kuzey Kazakistan bölgesi denilen köyde 17 Ocak 1989 göründü. Ama 1998 yılında ailesi genç yetenek ve onun spor yolunu başladı Omsk, taşındı. babası sayesinde Alexander Sarnavsky bölüm kulübü "Lokomotiv" Kickboks girer. Bölgesel şampiyonluk kazanarak, genç adam Pankration yarışmalarda bulaşırsa ve ünlü koçu Zborowski için dövüşleri girme kararı alır.

Alexander uzmanlık yüksek öğretim diploması aldıktan Beden Eğitimi Sibirya Devlet Üniversitesi'nden mezun "savaş sanatları".

Bir profesyonel başlat

Alexander Sarnavsky Aralık 2008 yılında profesyonel statüde ilk kavga geçirdi. ilk başarılı olduğu ortaya çıktı. Adam bir rakip arkadan çıplak boğma yenebilirim.

Genelde, (ses getiren takma MMA Alexander Sarnavsky dünyasında olduğu) Tiger ilk 20 kavgalara kazanmak başardı. Bu kadar uzun kazanma serisi diğer sporcular sadece hayal edebileceği Bunlardan en dikkate değer savaşları ve şampiyonluklar talep etme hakkına sahip bir savaşçı olarak kendini sahip olmasını sağladı.

Yenilginin acılığı

Sibirya'dan İlk kaybetme avcı 2012 yılında Amerikan promosyon Bellator 77 turnuvada yer aldı. Sonra Alexander karışık kavgalar Richard Clementi gazisi ile Octagon araya geldi ve ona bir bölme hakimlerin kararı verdi. Nesnel olarak, üç yürütülen Sarnavsky ilk iki tur maalesef gerçekten kaybetti.

Alexander için kariyerinin ikinci yenilgisini Kasım 2013 Will Brooks ile yaptığı savaşı başladı. Sarnavsky üçüncü yenilgi temsilcisi «Rusfayter" kulüp menisküsün üzerinde bir işlem gerekli olan bir sonucu olarak, diz ağrısı kaçırdığını Nisan 2015'te düzenlenen bir Pole Marcin kavga, acı çektik.

Belirgin mücadele nitelikleri

Kazandığı Hemen hemen her kavga Aleksandra Sarnavskogo, arkadan arkadan çıplak jikle ile sona erdi. Mükemmel güreş becerileri bariz ve bunlar göz ardı edilemez. Uzmanlar ayrıca işaret ve iyi darbe avcı teknolojisi. Sasha onun muhalifi yumruklar bitirmek ve bir nakavt göndermek oldukça yapabiliyor, o defalarca maçta doğruladı. Bundan başka, kaplan sahip delme ve mükemmel fonksiyonel hazırlama ekvator kasılmaları soluk vermez olmuştur. MMA çoğu ustaları adam karışık dövüş önde gelen bir global organizasyonun şampiyonu olmak için oldukça yetenekli olduğunu savunuyorlar.

Bellator ile sözleşmenin feshi

Kasım 2015 başında promosyon Liderlik, bu Sarnavsky görevden karar verildi. Bir yenilgi bu lig ellerin şampiyon karşıydı ile yaptığı son onüç kavgalara şu Alexander de, sadece iki kez kaybetti unutulmamalıdır. Rusların Toplam yanlısı rekor 35 kavgalara 32 kazanır.

Bugüne kadar, onun son dövüşü Sarnavsky Kasım 28, 2015 düzenledi. Rakibi Leandro Rodrigues Pontes idi. Rusya'dan taraftarların zevk için kavga bir dakikadan az süren ve Sasha nakavt kazanmak için sona erdi. Bu arada, ünlü hafif de teknik direktör Sarnavsky olan Omsk eski Bellator şampiyon Alexander Shlemenko, seconded.

Gibi, en inatçı şey biliniyor - 's istatistiklerini. Alexander Sarnavsky, numaralar, neredeyse mükemmel bir savaşçı açısından kariyerinin bakarsak. halka veya sekizgen performans Pek sporcular, Omsk gibi muzaffer bir kaydın övünebilir. Ayrıca Not Alexander yaptığı üç yenilgilerden sadece bir kez zamanından önce kaybolan ve bu bir nakavt değil, bir rakip basıncı ve çarpıcı istemli nitelikleri dayanma yeteneğini gösterir sunulması, sayesinde tarafından hangi sonuçta iş en iyisidir için gerçeği .

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.