SeyahatYol tarifi

"Sunny Beach": sanatoryum (Çuvaşistan). "Sunny Beach": açıklama, özellikler ve turist yorum

Resort "Sunny Beach" (Çuvaşistan) Ailecek tatil geçirmek, hem de koruyucu ve sağlık kürleri her türlü dahil olmak üzere çeşitli kurslar, geçebilir modern bir belde tarzı komplekstir. Hatta hava tedavi edici yüzden Volga bölgesinin tablo yerlerde yer almaktadır. Burada, her bir kampçı tat ve duygudurum için eğlenceli bulacaksınız. Bu nedenle, buraya tatile gelenlerin, hiç şüphesiz, unutulmaz deneyimlerden bir sürü almak ve tüm yıl enerji.

Açıklama ve özellikleri

Volga Nehri'nin kıyısında yer alan bu tatil tesisi (Çuvaşistan). daha da cazip turist gözünde yapar da tamamen güzel bir orman yamaçlarında çevrili "Sunny Beach",. Onun engin toprakları arazi fazla dokuz hektarlık kaplar.

İnsanlar çeşitli kronik hastalıkların tedavisi için buraya gel. Ama aynı zamanda bu kompleks içinde bütün vücudu artırabilir ve yaş çeşitli sorunları çözmek için. Burada çalışan Uzmanları gezginlere kozmetoloji ve tıp kombinasyonuna dayanan geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

Birkaç Eğer çare "Sunny Beach" (Çuvaşistan) bütün ailesi ile gelmesini sağlayan çocuk sağlığı iyileştirme alır bu tesisi biridir. onun açıklaması her yaştaki hastalara prosedürü verir tek modern ekipman, olduğunu söylüyor.

nedeniyle dairelerin çeşitli vardır gerçeğine, zevkinize ve tercihlerine göre bir oda seçebilirsiniz kalmak tatilcilerin bu komplekste. Ne olursa olsun konaklama türüne ait tüm odalar sağlanmaktadır telefon, uydu TV, erişim Wi-Fi, saç kurutma makinesi ve buzdolabı boşaltmak için.

Bu tesis tatilcilerin yiyecek Herşey dahil sunmaktadır. Ana öğünlere ek olarak, gün boyunca karmaşık misafirler ana restoranın salonunda meşrubat çeşitli tüketilebilir özgür ve atıştırmalıklar her türlü yanı sıra daha fazla alkol, ama sadece 21:00 saatleri arasında bulunmaktadır.

Resort "Sunny Beach" (Çuvaşistan) benzer türdeki diğer kurumlardan ayıran başka avantajı vardır. ücretsiz tüm misafirler Bu kompleks rahat bir eğlence için herhangi plaj aksesuarları verir.

eğlence

havuz rahatlatıcı yanı sıra, misafirler bisiklet, kaykay, tekerlekli patenler, kaykaylara yuvarlanan veya voleybol veya futbol oynamak, büyük bir zaman olabilir. Tüm spor malzemeleri de ücretsiz gezginler olduğunu.

Buna ek olarak, hatta aynı zamanda misafirlerini çare veren çeşitli masaüstü eğlence, kendinizi alabilir. Çuvaşistan ( "Sunny Beach" de kışın sıkılmış olmayacak yolcuları güvence verebilecek) mükemmel bir zaman bir kızak, paten veya kayakla sürme sağlar. Hokey severler oyuna ücretsiz pulları ve sopa verilir.

Buna ek olarak, karmaşık sunmaktadır: SPA merkezi, yüzme havuzları, çeşitli egzersiz makineleri, solaryum, tenis kortları ile Rus banyoları ve saunalar, spor salonları ve kiralık tekneler için verilen bir istasyon. Bu sağlık merkezi animatörler turist ve spor programlarının kültürel ilgi sunan, gün boyunca daha çalışıyoruz.

Burada özel olarak tüm gün çocuk odası ve onlar için bir oyun alanı işletmek çünkü ayrıca başvuracağını Genç misafirler, sıkılmış olmayacaktır.

tedavi

Bu tesise gelen insanlar, mükemmel İş ile eğlenceyi birleştirmek ve tedavi sürecinden geçebilir. İlk solunum, sindirim hastalıkları ve bu tesisin sinir sistemlerinde uzmandır. Çuvaşistan ek olarak, bu hoş doğal yürüyüşleri için fırsatlar verir ( "Sunny Beach" istisna değildir). Sanatoryum uzmanları topraklarında faaliyet gösteren sadece yeni teknolojiler ve modern ekipmanlarla tedavisinde kullanılır. Ziyaretçi lazer tedavisi, inhalasyon, termoterapinin bir ders almak ve tedavi edici banyo ve duş teknesi farklı türde hayal deneyebilirsiniz.

Burada da bir kişinin tam duygusal ve psikolojik yardım almak için izin aromaterapi uygulamaları gidebilirsiniz.

fiyatlandırma politikası

"Sunny Beach" Chuvashia içinde tesisi ziyaret etmeye karar edenler için nispeten ucuz maliyetle bu birinci sınıf hizmet ve konfor. 5500 ruble şu şekildedir: fiyatı. oda veya 2750 ruble başına günlük. kişi. Bu durumda fiyat da sadece konaklama, ama yemek dahildir.

Ek ödemeler tedaviler veya seçilen tedavi yöntemini sağlıklı yaşam.

turist tepkileri

servis ve sadık fiyatlandırma politikası bu geniş sayesinde bölgenin tamamının çare "Sunny Beach" (Çuvaşistan) nüfusu arasında çok popüler. Yorumlar onun hakkında, sadece ailece bir tatil için muhteşem bir yer olduğunu söylerler. Yemekler "açık büfe" tamamen çocuk diyet adapte ve çok esnektir.

Burada anne sağlıklı yaşam uygulamaları çeşitli olmakla birlikte, kompleksin genç misafirler de ilgisi vardır. Onlar kendi vücut üzerinde çok olumlu bir etki ve bağışıklık sistemini güçlendirir açık havada, spor oyunları, çeşitli animatörler ile oynamak.

Bazı Konukların bu tatil beldesinde ilk yıl değil gelir. Çuvaşistan ( "Sunny Beach") hala sürekli Onları memnun yeni bir şey fayda var yakın zamanda tamamen yenilenmiştir bu komplekste, tıbbi tabanı ilgili birçok hevesli olduğunu.

kontaklar

Bu sadece on yedi kilometre Cheboksary bir sağlık merkezidir. aşağıdaki Doğru onun adresi olarak: Çuvaşistan, Syukterka köyü sokak Sunny Beach, 1. Cumhuriyeti'ni kimin rota Cheboksary Kazan çalışır, otobüsle oraya, sonra zaten istenen hedefe dovezot şehre başka bir otobüs almak .

(8352) 40-60-57 ya da (8352) 40-61-26: tüm sorular için böyle telefon numaralarından yöneticileri çağırabilir.

rekreasyon merkezinde geçirdi Tatiller, bu tam ve rahat geri kalanı sayesinde, uzun süre hatırlanacak garanti edildiği sanatoryum topraklarında tüm koşullar için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.