Spor ve SağlıkEkipman

Avcı tüfekler - ilk deneyim

İnsanlar iki versiyonu tüfeği av seçilmiş: genel olarak veya belirli bir görev için. Deneyimli avcılar ve sporcuların ihtiyaç duyduklarını biliyoruz ve seçimi konusunda tavsiyeye ihtiyaç olasılığı düşüktür. Bu nedenle, bu makalede av tüfekleri satmak mağazada, giderek ilk kez yapanlar için tasarlanmıştır.

Tabii ki, internet ve diğer bilgi kaynakları, sağ silah avcılık seçmek için ipuçları bol vardır. Bu arada, bütün bu ipuçları bile teorik olarak pek mümkün değildir mükemmel bir seçim, yapmaya çalışıyorum indirgenir. Sonuç olarak, bir kişinin, öyle görünüyor ki, silah, satın alır bütün "internetnym gereksinimlerini karşılar", ama hiçbir yerde bunun dışında alınamıyor.

Nasıl doğru seçim yapmak için? Birincisi, yani orada varsayarak kendileri tarafından, deyim yerindeyse, silah, için genel gereksinimler vardır - bu yüksek kaliteli montaj ve kusurların bulunmaması bu. Hakkında bu gereklilikler çok ve iyi yazılmış, ve böylece herhangi bir av tüfeği ile uyumlu olmalıdır, hiçbir anlamı burada kalmayı kolaylaştırır. Silah satmak artık kusurlu bir ürün minimumdur satın almak için yeni silahlar çok çeşitli ve dolayısıyla riski vardır spetsmagazinah, uygulanıyor ve henüz hepimiz poshatatsya şahsen sök ve yeniden birleştirmek, her yerde bakmak gerekir.

Şimdi asıl şey. tamamen kişisel bir şey, değil sadece manevi ve şiirsel anlamda samimi söylemek ve belki - silah unutmayın. Biz farklı uzunluk kolları, farklı kas gruplarının gelişimi var ve farklı genelde hem fakat yivsiz sadece aynı yapıyoruz ve ne bir avcı için çalışan başka uygun değildi, hepsi farklı. Birisi silahını bir düzine kere atma ve omuz popo ok olduğunu kontrol ederek, bunun uygun olup olmadığını belirlemek olduğunu düşünüyorsa, ciddi bir yanılgı içindedir. Neredeyse kesinlikle ilk silah avcılık mükemmel değildir ve akılda tutulmalıdır. Sadece çok pahalı veya münhasır silah almayın. ilk silah - Bu tıpkı ilk aşkı, yaygara ve az yararı çok. Aşağıdaki gibi öğrenebilir ve avı yoktur ve dolayısıyla namlu seçilmelidir:

- birincisi, tabanca bir kürek almayın, sonunda göz, ister gerekir;

- İkinci olarak, en iyisi onu evrensel av tüfeği 12 kalibre ise, böyle bir silah, öğrenmesi kolay, kullanımı kolay ve güvenilir olduğu avcılık hemen hemen her tür için uygundur;

- Silah toplayıp, kilo hissedebilirsiniz eğer Üçüncü olarak, bu geri koymak ve daha kolay bir şey aramak gerekir. Biz sadece silah değil kendileri takılır ve sıklıkla uzun süre, dahası, katlanmak zorunda kalacağını unutmamalıyız. Hatta silah ok ağırlığı için uygun değilse gerekli değildir herhangi bir yere gitmek için bir ördek avı, üzerinde, o zaman durdurun, sonra fil olması dışında alabilir ve vskidok bir düzine;

- Dördüncü olarak, popo topuğu ideal tetiğe parmağı ve rahat dirsek, omuz üzerinde durmalıdır. Dahası, böyle bir hüküm ilave değişiklikler olmadan (düşünmeden) anında silahı alıp atıcı için doğal olmalıdır. Burada, avcıyı yardımcı olacak hiçbir tavsiye sadece kişisel duyguların rehberliğinde kendini seçmek zorundadır. Kötü "beceriklilik" top sadece yangın doğruluğunu azaltabilir ve omzunda bazı çürükler yapmak değil, aynı zamanda sonsuza avlamak için arzu vazgeçirmek olamaz. Ayrıca, belli bir noktadan (şartlı hedefini) silahını yükselterek, kısaca gözlerinizi kapatın gerekiyor ve namlu gitmişti yeri görmek onları açtı. Sonra gövdeyi sapmış olur ki buna ters yönde ön ayak kaydırın ve resepsiyon tekrarlayın. tabanca - - gereklidir vücudun doğru pozisyonda bir sonucudur rastgele ve sürekli bir ince bir manzara olarak ise.

Benim tavsiyem yararlı olacağını umuyoruz ve kolayca bir av tüfeği satın alabilirsiniz. Yani Dedemi Bana ateş etmeyi öğretmek ve onun dersleri bana boşuna değildi. Hiçbir kabartmak, hiçbir kalem!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.