SeyahatYol tarifi

Vardan (Soçi) köyü: konumlar, altyapı, konut

yüzme sezonunun gelmesiyle, Rus turist çok sayıda bizim büyük ülke, Büyük Soçi yani sayısız tatil güneye akın ediyor. Tropikal Akdeniz iklimi, muhteşem doğası, berrak ihale Karadeniz, pitoresk dağlar, mimari ve doğal anıtlar - Sen bu eğlence için gereken her şeye sahiptir.

Köyde Vardane içinde yat

Soçi - Rusya'nın yaz başkentidir. Bu göz alıcı hareketli çare maalesef bir göze alamaz. Ama Soçi çevresinde çok sayıda köy tanınmış şehre aşağı değildir.

Karadeniz kıyısında dağ nehir Büyük Buu vadisinde Soçi Lazarev ilçesinde konforlu bir köy Vardane olduğunu. Bu oldukça iyi gelişmiştir ve modern tesisi eğlence için mükemmel koşullar sunmaktadır.

Vardane yerleşim (Soçi) doğal güzelliği ve huzur tadını çıkarırken uygun bir fiyata, iyi koşullarda, huzurlu bir konumda onların tatil geçirmek için tercih turistler için idealdir.

Nasıl gidilir?

Köyün Lazarevskoe - Vardan köy otuz kilometre Soçi kentinden ve ilçe merkezinden yaklaşık otuz beş kilometre içindedir.

Beş kilometre - Şehirlerarası trenler yakın istasyon Loo, köyde bitmiyor. Oradan zor olmayacaktır Vardan almak için, çok sık ev sahibi istasyonundan ücretsiz servis hizmeti sunuyoruz Loo olduğunu.

Demir İstasyonu Soçi Vardane düzenli tren kala, yol yaklaşık bir saat sürer.

Gönderen Adler Havaalanı köye direkt tren değil, bu yüzden öncelikle köyün içinde elektrikli trende sonra tren istasyonu Adler almak ve gerek.

Soçi sahili "Kırlangıç" nde bilinen maalesef köyde durmaz.

Köyde demiryolu taşımacılığının ek olarak. Vardan (Soçi) otobüs veya taksi ile ulaşılabilir. Ayrıca özel taksiler sezonunda çalışırlar.

Nerede kalınır?

Özel otel, konuk evleri ve misafirhaneler - köy Vardane konut ana türü. turist arasından seçim yapmak zorunda böylece Yerel sakinler, ellerinden geleni yaptılar. mülk sahipleri arasındaki rekabet çok yüksek olduğu, böylece herkes mükemmel koşullar oluşturmak ve yolcular için optimum hizmet sağlamak için çalışıyor. Vardan (Soçi) köyü mevcut Kafkas misafirperverliği ve yerel halk iyilik ünlüdür.

Misafirhane yerleşim genellikle birkaç katlı ve güzel bir mimariye sahiptir. Tüm tatil araba az sayıda kendi toprakları, otopark var. Avluda, kural olarak, barbekü, çocuk oyun alanı, dinlenmek için gazebo için bir alan vardır.

Odalar genellikle standart ve ekonomi vardır. Bunlar oda imkanı varlığı ile karakterize edilir. Turistler mobilya, televizyon, buzdolabı, klima veya vantilatör bir dizi standart sunulmaktadır.

Her misafirhane misafirler kendi yemeklerini donatılmış bir mutfak sunmaktadır emin olun. Bazı yatılı evlerinde yemek siparişi hizmeti ve küçük kafeye sahiptir.

İşte Soçi, Vardane ait tatil bazıları şunlardır:

  • denize yakın bulunan misafirhane "Amalia";
  • Misafir Evi "Karina" - köy merkezinde;
  • Konuk Evi "Aile Ocağı" - Denizden 2 dakika;
  • Konuk Evi "Phoenix" bir yüzme havuzu ile vb.

konaklama seçimi büyük, ama peşin, oda ve fiyat özen için sadece bir tatil beldesi daha hala iyidir. Çeşitli sitelerde hizmet ve fotoğraflardan oluşan bir dizi ile konuk evlerinin sahiplerinden tekliflerinin çok sayıda var. Turistlerin değerlendirme dikkat tavsiye edilir. Soçi, Vardane yorum tamamı dikkate almalıdır, farklı bir niteliktedir.

Köyün altyapı

Köyün Resort altyapısı iyi gelişmiştir. kafe ve barlar ile küçük mesire yoktur. Pek Krasnodar bölgenin büyük şehirlerde karşılaştırıldığında burada eğlence, ama kimse kaçırmak zorunda değildir inanılmaktadır.

deniz çalışan restoranlar yakınında, farklı aperatifler ile küçük çadır, hava barbekü kokusu ile doyurulur. Sayısız hediyelik eşya mağazaları yerel ustalar arasında turist ürünlerini lütfen.

Sahilde, su aktiviteleri bulunur: slaytlar, muz ve deniz gezileri teknelerde.

gezi severler ayrıca sahipsiz bırakılmış değil ve birçok tur operatörleri hizmet sunuyoruz.

Genel Vardane içinde kalmak doğayla rahatlatıcı bütçe rahatlama, sessizlik ve yalnızlık severler için (Soçi), güzellik hangi köyünde sadece tarif edilemez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.