GüzellikBakım ürünleri

Düzgün gölgeleri nasıl uygulanır: Birkaç kuralları ve ipuçlarını

göz farı nasıl uygulanacağını önce, tüm göz farı ne olduğunu bulmalıyız. Gölgeler gece gündüz ayrılır değildir, bunlar genellikle doku kremsi ve ufalanan göre ayrılır. Krem gölge nedeniyle sıvı kıvamına kullanımı çok kolaydır, ama çok kalıcı değildir. Crisp gölgeler daha zor uygulanan, ancak bütün gün önünde sorunsuz dışarı tutun.

Düzgün gölgeler parlak ve mat tonları nasıl uygulanacağını öğrenmek için, ayrı konuşmalıyız. Mat gölge çabuk uygulamayı tolere edemez, bu nedenle düz ve derin renk elde etmek için ince bir tabaka ile hafifçe uygulamak gerekir. Parlak gölge nedeniyle tüm hataları will hide onun parlak yapısına Ancak görsel gözü azaltacaktır. Bu durumu önlemek için, gölgelerin uygulamadan sonra Glitter dönmeye başladı etkisiyle uzatma mürekkep kullanılmış olmalıdır.

Renk olarak, daha sonra en iyi şekilde doğal makyaj uzmanları tonları olası en büyük sayı kullanmaları tavsiye edilir. kontrast renkler dikkatli olmak ile Ancak, - aynı renkteki tonları kullanmak daha iyidir.

Düzgün gölgeleri nasıl uygulanır: adım adım kılavuzun

Not: Bir profesyonel makyaj fırçalarını kullanın! başarı% 70 fırçanın kalitesine bağlıdır.

1. Bir uygula gölgesinde tabanını tüm göz kapağına (astar).

Mobil göz kapağı 2. temel tonu geçerlidir. Eğer gölge dial önce fırçayı gölgeliyor renklerin parlaklığını arttırmak.

haddeleme yüzyılın kenarına 3. koyu bir tonu geçerlidir.

4. açık ve koyu gölgeler arasındaki sınırı karıştırın.

Gözün ve alnına altında iç köşesinde 5. en hafif tonu geçerlidir.

Sahipleri ela göz rengine uygun renkte hemen her rengine uyacak. Ancak, en avantajlı seçenek yeşil, leylak, şeftali ve çikolata tonları olacaktır. Kahverengi gözler için herhangi seçenekleri makyaj yaparak başarılı makyaj APA üç kuralları unutmayın:

  • cilt tonu kozmetik mümkün olduğunca dikkatli uygulanmalıdır, gölge tonları uyum birleştirilmelidir, pürüzsüz olmalıdır. Bu kuralları takip ederek, mükemmel makyaj yapabilirsiniz.
  • Makyaj yapmak her zaman tam bir temizlik yüzü ile başlamalıdır uygulamak. Sonra uygulamak bir matlaştırıcı krem, hem de gözlerinin altında alanı ayarlamak için. maskeleme kalem kullanarak ince çizgiler ve koyu halkaları gizleyebilirsiniz.
  • sesi tesviye son aşaması - Böyle vakıf gerekli gölge olarak makyaj, uygulama temeli.

Daha sonra göz farı, göz rengi ve saç ve cilt rengine uyum uygun vurgulayabilirsiniz sağ gölge önceden seçme uygulamak için çaba olabilir. Kahverengi gözlü sarışınlar uygun kum, bej, koyu pembe ve yeşil gölge. Koyu tenli kızlar zeytin kahverengi paletinin tonları kullanmak daha iyidir. Için kahverengi gözlü esmer gölgeler tercihen çikolata, kahverengi, gri ve siyah tonları olacak.

Orada göz makyajı farklı türleri vardır, ama başlıcaları gece gündüz makyaj vardır. gün makyaj için kız ya da kadının doğal güzelliği vurgulamak için izin gölgeler parlak, doğal renkler ile karakterizedir. Ama akşam makyaj parlaklık ve anlamlılık. makyaj vurgu göze ise, gölgelerin kontrast rengini kullanmak mümkündür.

gözleri gölge nasıl uygulanacağını anlamak için, uygulama gerekir. Biz deneme korkmamalı ve çok yakında her şey ortaya dönecek!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.