GüzellikCilt bakımı

Dövme "Gemi": gizli anlamı bu imajı taşır?

Farklı şekillerde kişiliğinizi ifade edebilir: Bazı özgün ve ayrıcalıklı şeyler yaratmak, elleriyle yapmayı tercih, birisi alışveriş seçer ve giysi kullanarak kendi tarzını ifade ve birisi çok daha abartılı seçeneği tercih - dövmeler. dövmeli erkek on yıl öncesine göre çok garip değildir ve tüm çünkü insanlar yansıtacaktır vücudunun, böyle çizimleri seçerek şöyle böyle yürüyorsan gibi bugün görünüyor iç dünyasını.

Bir gemiyi seçimi anlamını bilmeli

Birisi dövmeli vücudunun için - takı konusudur, ama bazıları için özel bir felsefi anlamda gömülü olduğu bir ritüel. Şeklin seçimi konusunda ciddi olanlar, orijinal anlamını öğrensin. Hatta denizde bir geminin görüntüsü olarak kabul uzun bir süre için en popüler resimlerden biri.

Dövme "gemi" okyanus genişlik ile hayatlarını bağladığınız denizciler ve insanların önce yaptı. Tabii ki, insanlar yakından denize bağlantılı ve hala tılsım bir tür olarak dalgalar üzerinde bir yelkenli geminin resim kullanmak, onsuz hayatın düşünmüyoruz. iyi şans ve servet inanan tüm vücut dövmeler uygulanacak bu kalıbı kullanın böylece Yelken gemi, "Tailwind" isteyen bir sembolü oldu.

bir dövme için bir gemi seçimi, doğru formu almak için buna değer

Aynı dövme "geminin" ve değerde tamamen farklı olabilir. Örneğin bugün kader ugotovlennoy engelleri ve engelleri aşmak için, arama ve göçebe bir simgesi olarak dövmeye ulaşım deniz modunu algılanmaktadır.

Herhangi olduğu gibi ulaşım formu, gemiler şekil ve amaç, boyut ve işlev vardır. onun dünya dövme "geminin" altında uygun bir seçim için, başkalarının algısını etkileyebilir şeklin hesap diğer önemli yönleri, içine almak gerekir.

dövme "Gemiyi" Anlamı

beyaz yelkenli bir gemi - insan ruhunun görüntü, kurtuluş. Böyle giyilebilir çizim herhangi bir yerde bulunabilir. Erkekler gibi kazığa oturtmak için tercih , onun kollarındaki dövmeler omzunda. kız bugün bir dövme yana - vücut üzerinde araçların konumu adil seks aynı olduğunu nadir değildir. Ancak, dövme almak için önemli merkezlerin uyluk kadın yarısı ve diz altından alandır.

Korsan Gemisi - gangster karaktere sahip erkekler için dövmeler. Korsanlar - İnsanların özgür, onlar kurallarını itaat, ancak macera ve üretim için sonsuz bir istek yok.

Küçük tekne - kızlar için mükemmel bir seçenek. Bu romantizm, özgürlük aşkı simgeler. denizci - kadın yarısı için bu dövme hangi özellikle sevilen bir adam eğer daha derin bir anlam taşıyabilir.

Dövme "Gemi": Derin felsefi anlamı

uygun bir taslak seçimi söz konusu olduğunda, biz moda seçenekleri göz olmamalıdır. Birkaç yıl eğilim tekrar değişecek, ancak dövme - her eleman analiz, uzun süredir ihtiyaç görüntüyü seçmek için, çünkü kalıcıdır. Toplumda iyi bakmak ve semboller ve işaretler anlama insanlardan yan yan bakışlar neden olmaz için, düzgün her şekilde doğasında felsefi anlamını anlamak gerekir. Bir kişinin tutuklu duvarların içinde buldu olmamıştı, o zaman, buna değer zincirleri ve dikenli tel ile bağlanmış bir kadın, yok olan gemiye seçin. Bu dövme tip kadınlar içindir "Elveda özgürlük." Ayrıca erkek suçlular genellikle dövme "gemi" özgürlük için, duvarların dışına kaçmak arzudur.

hukuk ihlal eden varlık, ancak romantik tür aynı zamanda, gemi kırmızı yelken vardır renk ve dövme seçebilirsiniz değil. Bu değişimin sembolüdür, arzu herhangi cilveleri için daha iyi kendileri için bir yaşam ve hazır olması.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.