BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Oyunun ana özellikleri "Operasyon Sessiz Fırtına"

sıra tabanlı strateji ve rol yapma oyunu - Ünlü üç boyutlu oyun "Operasyonu Sessiz Fırtına" iki türler birleştirir. arsa o özel amaçlar için bir grup asker komutanı olacak İkinci Dünya Savaşı, oyuncu koyar. büyük çaplı bir felaketi önlemek amacıyla, cesur askeri birlikler düşman hatlarının gerisinde çeşitli gizli görevler gerçekleştirmek zorunda.

Oyunda "Sessiz Fırtına" insanlar savaşçıları (farklı milletlerden kırktan fazla elit askerler) ve gövdelerini (çeşitli tarihi silahların 75 yılı seçenekleri) seçmek mümkün olacak. işe getirmek her görev komutanı dikkatle personelin olasılığını değerlendirmek gerekir önce sadece beş asker olacak. Ana görevi herhangi kurallar olmadan zor komando savaş olduğunu.

Buna ek olarak, aksiyon filmi "Operasyonu Sessiz Fırtına" oyuncu herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir stil ve oyunun zorluk, seçebilirsiniz! Nedeniyle misyonları çok çeşitli için, size kendi takdirine bağlı olarak onun savaş grubu yoğunlaştırmaya ve örneğin bir gizli operasyonlar veya doğrudan saldırı seçin görevin yerine getirilmesine taktik uygulamak mümkün olacak. Neredeyse her sorunun birçok yönden misyonlarına çözülebilir.

Tümüyle etkileşimli bir ortamda avantajlarını keşfedin! Böyle yüksek katlı binalar ve zindanlarda olarak oyunda, herhangi bir nesnenin toplam imha uygun herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda yapılabilir.

Oyunun "Sessiz Fırtına" temel özelliklerinden haberdar olmak gerekirse, bu heyecan verici ve kolay olacaktır geçmektedir.

Oyun farklı görev esnek yapısı. Olayların farklı sürümleri ile Dallı hikayesi iki askeri kampanyalar (Müttefik kuvvetleri ve Alman ekseninin ülkeleri) birleştirir. eylem Avrupa'nın farklı bölgelerinde, 1943 yılında gerçekleşir. Otomatik olarak oluşturulan misyonlar çok sayıda, oyuncu herhangi bir stil ve karmaşıklığını (üç düzeyi) seçebilir. benzeri bir cepheden saldırı örtülü faaliyetler ve: Her misyonu sorunların çözümü için çeşitli seçenekler vardır.

Taktik rol yapma oyunu "Operation Sessiz Fırtına" taktik kararların farklı sınırsız özgürlüktür. Sadece örnek olarak, bunun arkasına saklanarak düşmanları öldürmek için depo duvarını havaya uçurmak için, belirli bir durumda hakkını seçin veya tek seferlik olan binanın çatısına keskin nişancı koymak zorunda zaman "kaldıracaktır" ya bir patlama vasıtasıyla gardiyanların dikkatini dağıtmak için. seçeneklerin kütlesi!

blockbuster "Operasyonu Sessiz Fırtına" bir diğer avantajı karakterlerin gerçekçilik ve rakibin vücudunun bazı bölümlerinde ateş teslim etmek yaralanma ihtimali mevcuttur. Hakkında küçük ölçekli ve deneysel yanı sıra daha güçlü ve benzersiz silah elde etme olasılığı da dahil olmak üzere silah, seksen oyunu daha heyecanlı ve eğlenceli hale getirir.

Buna ek olarak, gerçekçilik görülmemiş düzeyde keyfini: üç boyutlu oyun dünyasına, binaların içinde ve açık alanlarda kavgalar, nesnelerin gerçek yanlış hesap istikrar ve yıkım dikkate delikli nesneler, gerçek render hızı, yörünge ve mevcut mühimmat penetrasyonu farklı özelliklerini alarak merminin gerçek davranışı, hem bu oyunun diğer birçok özellik türün herhangi bir fan kayıtsız bırakmayacak şekilde.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.