OtomobilArabalar

Yeni "Hyundai Genesis": genel bakış

Detroit Otomobil Fuarı her yıl kendi yeniliklerle Amerikan halkı şaşırttı. "Hyundai Genesis" Kore arabanın yeni sürümü bu yıl Amerikalılar sunuldu. makinelerin güncellenmiş bir nesil sportif bir görünüm ve aynı teknik özelliklere sahip herkesi etkiledi. Peki, bir yenilik daha detaylı bakalım.

"Hyundai Genesis". görünüm Yorumlar

"Kore" dış bakarak, hemen o kadar ait olduğu sınıf belirleyebilir. "Coupe" bir dizi, bir spor olması, aynı zamanda kısa çıkıntılar varlığını ve, uzun dingil mesafesi diyor. otomobil "Hyundai Genesis" Ön LED sis farları ve dar bezenmiştir çalışan ışık. masif hava girişleri Şık kabartmalı kaput başarıyla önden görünümü tamamlar. profilde, yeni ürün çok iyi görünüyor. Ondokuz geniş alaşım jantlar ve pürüzsüz yan gövde çizgileri araba daha hızlı ve dinamik olun. tasarımcıların geri de sahipsiz bırakılmış değil. LED'li fren lambaları artık dünya dışı bir tarzda yapılır ve çift tüp egzoz borusu kısa tampon ile kesinlikle farkedilmeden gitmeyecek.

"Hyundai Genesis" İçinde ayrıca sportif ve dinamik görünüyor. şimdi bile temel versiyonunda bel desteği ile donatılmıştır - otomobillerin yeni nesil yeni sandalyeyle müşterilerini şaşırtacak. Durdurmak ve dokunmatik cilde yüksek kaliteli ve hoş ile yeni torpido bakmamaya imkansızdır. pano daha okunabilir ve işlevsel hale gelmiştir.

"Hyundai Genesis": Motor karakteristikleri

powertraıns güncellenen hat hızının birçok taraftar ilgisini çekecek. temel konfigürasyonda yenilik 2 litrelik bir benzinli motor 250 beygir gücü ile donatılmıştır. Ekli turboşarjlı ve ara ek olarak. dünya pazarında İkinci ünite 347 "atlar" güç kadar sunma yeteneğine sahiptir 3.8 litrelik motor vardır. şanzıman seçimi ile ilgili olarak, şirket tüketicilere seçme hakkı mahrum karar verdi. Böylece, yeni "Hyundai Genesis" müşterinin isteğine bağlı olarak altı vitesli manuel ya da sekiz vitesli "otomatik" ya donatılabilir. Baz motoruna - "yüz" araba 6'dan az bir üst ucuyla saniye ve 7 kazanıyor - "Kore" her şey çok güzel dinamikleri beri.

Güvenlik - İlk!

Bu özellik arabanın gözden önemli bir rol oynar. Yenilikçi tüm olası aktif ve pasif güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. yan ve ön hava yastıklarını Barındırmasaydı, güç limitörlü ile kemer ve sözde aktif koltuk başlıkları bulunmaktadır. Bu arada, koltuk arka sırada özel vardır çocuklar için güvenlik kemerleri.

Yeni öğelerin maliyeti

250 beygir gücünde motora ve 8 vitesli "otomatik" - Rus pazarında otomobil sadece bir versiyonunda satışa sunulacak. örneğin "Hyundai Genesis" maliyeti yaklaşık 1 milyon 600 bin ruble olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.