Entelektüel gelişimiAstroloji

Astroloji Ve Sağlık

Astrolojide büyük ve önemli bir rol gerçek doktor hastayı tedavi etmeye başlar onsuz astrolojik tıp, sürer. O doğum kişiden verilir işaretleri bilmiyorsa nasıl bir doktor bir hastayı tedavi etmek olabilir? Bizim tıp okulları yeter ki astroloji bir sandalye yok olarak tam teşekküllü doktorlar veremez.

Ay Astroloji ölümüne kadar embriyo oluşumunun ilk günden itibaren insan yaşamı için gizli sağlar, bu onun sağlığı ve hatta bilinçaltı etkiler. Luna aynı zamanda tüm insan vücudunun programların çalışmalarına ince dünyanın etkisini belirler.

Ay etkisinde su, hem de insanın ruh ile ve onun ölümü ile bağlı olan her şey.

Astrolojinin Bireysel bölümler yıldız coğrafya öğretim astroloji, astroloji zvezdnorudnaya yanı sıra bir grup veya otzvukovaya astroloji vardır.

Çok geniş ve önemli bölümü astrological görünüm saat bulunur evrenin oluşturulması kesittir.

her bir kişi için bu alanların herhangi özel bir rolü vardır, ama bizim görevimiz hala yanlış anlaşılır yakından "aşk" kavramına ilişkin ve yanlış yorumladı yalnızca bu bölümleri dikkate almaktır.

Birbirlerine bağlı belirli bir şekilde olmasına rağmen Aşk ve evlilik, kalite farklıdır ve öğrendikleri ve birbirinden ayrı anlamalıdır. Bugün büyük bir ihtiyaç vardır.

Biz herhangi bir konunun gerçek bilgiye sahip olmak için, kapsamlı bir şekilde incelemek için gerekli olduğunu biliyoruz. Yüzyıllar boyunca, insanlar farklı teoriler hakkında savundular, ancak onun üzerinde araştırma yapanlar hariç olmak üzere, sonuç ulaşmadı iç dünyasını. tek yol, kendi iç dünyasını anlamak - tüm çalışma yapılır irade gücü, mukavemeti zihin ve düşünce ve bu amaca ulaşma yönelik tüm dikkatleri.

düşünce gücü biz onların görünümünü izlemek için kullanılan çocukluk Elimizdeki bilginin tek kaynağı, olarak, tüm aydınlatır, fakat kendi iç dünyasını keşfetmek için yeteneğini kaybetti. Kolay değil, ama gizli bir özü karmaşık belirtilerini bilmek tek yolu bu. soru ortaya çıkıyor: Bu tür bilginin kullanımı nedir? Her şeyden önce, kendi içinde bilgi büyük ödül, ek olarak, kendi özünün bilgisi bize acıyı önlemeye yardımcı olur. Bir kişinin o ölümsüz ve mükemmel olduğunu bilirse, artık endişelenmenize gerek olacak ....

devamı

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.