Entelektüel gelişimiAstroloji

Oryantal burç: Kaplan. yılda doğan Kaplan, Kaplan karakteristik Yılı

Kaplan. Bu durumda, kelime hemen akla gelen kedi ailesinin bir gurur temsilcisidir: Güçlü, cesur, gerçek yırtıcı, mümkün herhangi bir potansiyel kurban sindirmeye. Nasıl ziyade Tiger Yılı doğumlu insanlar kendi insan "adaşı" farklılık veya? Kim onlar en iyi uzun ve mutlu bir hayat yaşamak için yönetmek var? Kaplan-Lion Tiger-Balık farklı nedir? Bu ve çok daha fazlası makaleden öğreneceksiniz.

tüm

Eğer Tiger, karakteristik Yılı doğumlu arkadaşlarınız varsa, kısa da olsa, bu insanlar gereksiz olurdu. İşte onların ana özellikleri şunlardır:

1. Kaplanlar nefret ve kaybetmek nasıl bilmiyorum.
Tigers 2. Arkadaş sadece olağanüstü vardır cesur insanlar böyle kendin "kedi" olarak macera için bir susuzluk ile.
3. Kaplanlar en başarılı doğu burç işareti çağrılabilir.
4. Onlar zorlu durumlarda kararlılık gösterme ve tehlikeli, ama heyecan verici ve sıradışı şeyler yapmak korkmuyoruz.
5. Kaplanlar sıkıntı nefret ediyorum.
6. Onlar dinlemek ve hayatın maceralarını hakkında konuşmak istiyorum. Bu aşırı ve tehlike hissi - Sadece onlar için en önemli şey, çünkü onlar ilgilenmiyor bilgi almak.
Tigers ömrü boyunca 7. enerji, iyimserlik ve amacına uygun acele.
8. hep karmaşık ve sıkıcı bir eğitim doğaçlama tercih planlar yapmayın. Bu nedenle, bazen katlanmak zorunda.
9. Kaplanları sessizce fikirlerini ifade duyularınızı açıp düz bir gerçeği kesti.
10. Tüm yaşam alanlarındaki rakiplerini tahammül, bu yüzden yok en sık aynı odada doğu markanın bu iki temsilcilerinin bulunması ruhu kaybolur daha zayıf olan bir.

karakter

kaplan çok maceralı doğasıdır. ilginç olur şey yok nefret ederler. Hayat onlara değil aşırı durumları atar nedenle, Tiger Yılı doğumlu insanlar, macera kendilerini aramaya başlayın. Ve, bir kural olarak, bulabilirsiniz.

açık doğa ancak bazı levity ve saatleri onlarla bir acımasız şaka oynayabilir anda çok güvenen, onları bir sürü arkadaş getirmek için izin verir. sıradan Kaplanlar'ın coşku kaybolur, o zaman "en kısa sürede böyle itibaren kurtulmaya çalışacaktır - Başka bir şey "vahşi kedi" onlar iyi bir arkadaş olarak kabul adam, bu ilginç kişilik değildir ve daha çok fark eğer olmasıdır arkadaşlar. "

aşk

Kaplan halkının Yılın doğumlu maceracı ve sevdalı bulunmaktadır. Onları inşa etmek gerçekten güçlü ve kalıcı bir ilişki kolay değildir bu yüzden. Ama kısa romanları hep Tiger var. Evet, sonunda her şey bu işaretin çoğu insan sakinleştiriyor ve ruh eşini bulmak, ama her iki onlar nihayet deneyimli ve bilge insanları büyüyüp haline sonra olur veya toplantıya, ilginç maceracı, biraz çılgın ve öngörülemeyen kişi ile sonra hangi bıkmak yok. O can sıkıntısı en Kaplanları tahammül edemez. Onlar yaşlılık tehlikeli ve heyecan verici bir maceraya gitmek isteyebilirsiniz bile, bu yüzden onları anlamak için yetenekli eli adama ihtiyacımız var.

Onlar sevdikleri dersem Kaplanlar içten, bu yüzden, o zaman önümüzdeki hafta duygu buharlaşması gerçeğine rağmen, böyledir. Bu daha önceki bir yalan olduğu anlamına gelmez. Sadece çok çabuk sıkılabilir olan Tiger Yılı doğumlu.

seks

gerçekten lüks severler - Tiger Yılı doğumlu insanlar. Onlar çünkü neyi sevişme denizinin tadını her iki tarafı getirmek, sadece kendini memnun etmeye değil, aynı zamanda eşiniz.

En aktif seks Kaplanlar gençliğinde kendini yaşar. Onlar deneylere açık, sık sık arkadaşlarına göstermek için başarısız olmayacak neyi ortaklar değiştirin. Ama seks kariyerinin başında hatalarından o nedeniyle tecrübe eksikliğinden kaynaklanmaktadır.

Onlar seks ateşkes için en iyi yol olduğunu düşünüyoruz, çünkü severler içinde "çizgili" ile kavgaları genellikle yatakta biter. Onlar diğerlerinin severler ihlal zaman istemem ama daha sık dikkatle gizlemek kıskanç sahipleridir.

Kurban vazgeçmeyeceğim olurken, bunlar zorla kaba Kaplanlar ve güzel sözler ve kur olmayan kişiyi arıyor. Buna rağmen, daha açık eylem tercih romantikler, nadiren bulunmaktadır. sizin rahat ortağı ve yatakta cesur zamanki gibi.

yetenekleri hızla yeterince, güçlerini değerlendirmek için sorunu görmek ve genellikle hızlı bir şekilde Kaplan insanların Yılı doğumlu inisiyatif ve kararlılık, kariyer almak ve sayesinde her yıl yokuş aşağı gidiyor.

Tigers çalışmalarında önemli şey - o kadar çok manevi olarak para tarafı. E. Bu işaret insanlar ruhu içinde yakın olanı tercih onları ilginç yayında bencil hedefler uğruna gitmez. Hatta Tiger bazı iş aldı ise blunders nefret beri, o en üst düzeyde yapacaktır.

"Kedi" temsilcileri genellikle her zaman yeterli başarısızlıkları yanıt vermeyen çünkü nöbetini, profesyonel arızaları nasıl başa bilmiyorum. Ancak sezgi, iyimser olmak için sorun oluşur ve enerji taşan son derece nadirdir.

Kaplan insanların Yılı doğumlu olanların benzeri mükemmel tasarımcılar, gezginler, polisler, askerler, kaşifler ve yapmak. D. nedeniyle çalışmaz onların priglyanotsya maceralı doğasından dolayı, örneğin, ofiste sürekli bir eğlence gerektiren.

yıl

Her 12 yılda Tiger yıl geliyor. Onlar bu hayvanın koruması altında olduklarını ne insanların doğdu demek? Aşağıda bu konuda daha fazla bilgi.

  • Bu insanların 1950. Elemanları - Metal ve onlara ait renk - beyaz. Çoğunlukla ruhu içinde güçlü ve onun yeteneklerine güvenen Tiger yıl 1950.
  • 1962. Bu insanların Elemanları - Su ve renk aittir - siyah. Bu Kaplan hepsinden önemlisi - ilginç bir hoşsohbet ve mükemmel bir baba.
  • Bu insanların Kaplan 1974 Unsuru Yılı - ağacının ve renk aittir - mavi. Bu sene Tiger çoğunlukla kendi kaderlerine edebilmektedir.

  • 1986. Bu insanların Elemanları - Yangın ve renk aittir - kırmızı. Kaplan yıl 1986 genellikle sevimli ve karizmatik.
  • Bu insanların 1998 Elemanları - sarı - Kara onları ve renk aittir. Yılın 1998 Kaplan sık sık oynamak ve kazanmak için nasıl bilir nasıl bilmiyor.
  • Bu insanların 2010. Elemanları - Metal ve onlara ait renk - beyaz. Kaplan Yılı 2010 sıklıkla opinionated ve komik.

Zodyak'ın işaretleri

Kaplan Koç: irascible, bazen agresif kişi.
Kaplan Boğa: sakin, dengeli bir kişi, güncel olaylara duyarlı.
Kaplan İkizler: başarıyla vakaların% 90'ında biten en riskli ve tehlikeli işler yapabilen bir deli adamı.
Kaplan-Kanser: sıcak bir atmosfer ve romantizm (ayın altında yürüyüş vs.) seven bir adam.
Tiger Leo açık, arsız ve küstah adam.
Kaplan Başak adam her zaman ki doğru tüm yaşam, objektif olarak kendi değerlendiren bir amacı vardır.
Kaplan Terazi: mükemmel bir arkadaştır, iyi bir hoşsohbet, büyük bir aile adamı.
Kaplan Akrep: Bir, tehlikeli karmaşık ve öngörülemeyen bir kişilik.
Kaplan Yay: yırtıcı, bir kişinin ciddi hareket yeteneğine kimlerle yer almak için daha iyi değil.
Kaplan Oğlak: düşünceli ve çoğu zaman kalbi üzerinde, mantığa hareket.
Kaplan Kova: Yeterli ve zeki adam, güdümlü beyinler.
Kaplan Balık: Eğlenceli ve ilginç bir kişilik, hazır neşelendirmek ve delilik bir dokunuş ile herhangi ostrinku duruma ekleyin.

uygunluk

Bilindiği gibi, birbirlerine insanlara hiçbir derece uygundur yoktur. sosyallik ve çok yönlülük rağmen tüm güzel ve iyi Kaplan YAPAMAYANLARA. Aşağıda bu işaretin temsilcileri anlaşmak ve en baştan beri alamayan kiminle en iyisidir kiminle insanlardır.

Biz iki durumda ideal olabilir diğer Kaplan uyumluluk Yılı doğumlu.

Kaplan Tavşan +

Nedeniyle bu karakterler çok ortak noktası var olmasından, bunlar birbirini mükemmel uygundur. Her ikisi de seyahat ve özgürlük ve dolayısıyla sert bir çerçeve içinde birbirlerine kovalamak olmaz severim. Tavşanlar hala sessiz olacağı doğrudur. Kaplanlar daha maceracı ve risklidir. Nedeniyle sık sık "kulaklı" Bu çok tehlikeli eylemlerden diğer yarısını uyarabilir.

Kaplan Yılan +

Onların birlik mutluluk ve iyilik dolu. hızla kuvvetli kişiliği olmadan solup yapabiliyor çünkü sadece gerekli olani Kaplan korumak ve savunmak için, onun kuzu seveceksiniz ve son oldu. Bu iki birbirini mükemmel tamamlayacak ve isterlerse sonucunda dağlar taşıyabilirsiniz.

onlarla ilişki kaçınılmalıdır böylece Tigers ile daha az uyumlu aşağıda iki basamak, iyi bir şey de olmaz.

Kaplan Kaplan +

İki Kaplan bir "kafes" olamaz, bu nedenle, oryantal karakterlerin iki temsilci sendika çok istenmeyen içinde geçinmek. Herkes üstüne başına battaniyeyi çekmeye çalışacağız ve bu nedenle ikinci uyazvlonnym ve hakaret hissedeceksiniz. Bunun için, olasılıkla hızla kaçmaya edeceğidir.

Kaplan Yılan +

Onların birlik tamamen imkansızdır. onlar daha fazla veya daha az olan çalışma planı kişisel ilişki içinde birlikte alırsanız onlar mutluluğu göremez. yaşama çok farklı görünümleri, çok farklı karakterler. bunların sürekli skandallar ve demontaj tarafından garanti çünkü Yılan ve Tiger sadece birbirini anlamazlar. Bir tembel, diğer özelleştirmek için devam edecek ve ne zaman ikisi, öfkeli, dışarı çıkmıyor.

Kalan karakter onlarla ittifaklar olarak kabul edilmez tüm ellerinde, Kaplanlar ve onların arkadaşları tamamen bağlıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.