ModaGiysi

Yeni ayakkabılar "Nike" çalışan modeller: genel bakış, açıklama ve yorumlar

"Nike" - En iyi bilinen markalarından biri, spor giyim, ayakkabı ve aksesuar üreten. Kazandı büyük popülerlik bugün şeyler verilmiş ve koşu ayakkabıları özellikle modeli "Nike". Bunların her biri üzerinde çalışan, büyük bir ilham ile Tasarımcılar. Böylece, koşu ayakkabıları modelleri "Nike" haklı iyi spor ayakkabıları biri olarak kabul edilir. Böylece, ayrıntılı olarak bu konuyu düşünün.

Model ayakkabıları "Nike" - Tinker Hatfield ve Graeme McMillan fikirleri

marka Varyantlar, elbette, çok. Herkes kolayca tam olarak kendileri için ihtiyacı olan ayakkabı, "Nike", modelini seçmek mümkün olacak. örneğin önemli bir başarı, Air Max zevk. Başlangıçta, kendi fikri Air Max Zero gibi kağıt üzerinde tasarımcı Tinker Hatfield gerçekleşmiştir. sorunsuz bu minimalist ayakkabı tabanları, yumuşak burun ayırt eder ve topuk sabitleme çıkarmak. Bu kroki olmadan, bu arada, mevcut ve çok ilk model Air Max toplama olmaz.

Gerçekte Sıfır kavramı Grem Makmillan adında nedeniyle kurs tasarımcısı zaten somutlaşan. O stilist ilk fikir Hatfield ve ilginç tasarım yapmak sadık kalmaya kendisini görevi belirledi ayakkabı Air Max 1. modern versiyonu dönüşmüştür. Ancak, o daha modern teknoloji ve malzeme kullanmak istedi. Aralarında - köpükten yapılmış hafif taban - Air Max 1 Ultra Moire, dikişsiz ekleme Hyperfuse, özel nefes süren tek filamanlı çorap ayakkabıda örme.

hatırı sayılır popülerlik getiren ilk modelleri,

Genel olarak, Tinker Hatfield, prensipte, ünlü çizgi kurucusu başladı oldu. Modeller ayakkabıları "Nike» Hava Max 1 taban görünür hava varken, çalışma için tasarlanmıştır ayakkabı dünyada ilk bulunmaktadır. Onlar başarısız oldu yeni yastıklama teknolojisi kamuoyuna sunuluş tarihinden itibaren on yıl süreyle sporcular ve tüketiciler üzerinde istenilen bir izlenim üretmek için tam olarak nasıl göstermek başardık. Ancak şirket umutlarını kaybetmedi.

Mark Parker koydu, "Nike" başkanı şirket çalışanları teknoloji olarak Air hakkında ne düşünüyorsun, insanların sürekli ilgileniyorlar. Yorumlar oldukça farklı idi. Kimse nasıl çalıştığını görmüyorum, çünkü ne söyleyeceğini biliyordu. Hava kapsülü olsa göze kapalıdır ve ayakkabıya entegre olması. şirket görünür hava ile Hava Max serbest bırakıldığında Güçlü atılım, aslında geldi. Zamanla, Hatfield sözde mimari sorunları ile tasarlamak geçti.

Hava Max - kızgınlık yarattı

Yeni modeller "Nike" ayakkabılar, tabii ki, hemen birçok taraftar çekti. hava ile kapsül topuk ayakkabı bulunan özel bir "pencere" görülebilir hale geldi. ayakkabı vitrinlere çıktı vardıktan sonra, güçlü bir his üretti. Sadece bir yıldan fazla ayakkabı bir milyondan fazla çift satıldı. Bu spor ayakkabıları klasik endüstriyel ve sportif tasarımının ünvanı kazanmıştır.

büyük ölçekli reklam kampanyası ayrıntılı olarak teknolojiyi kendisine açıklanmıştı. TV'de Reklamlar geri 1987'de o zamanlar dörtlüsü Beatles en popüler Devrim şarkı geliyordu. Neredeyse 30 yıl sonra, parça hala yeni modellerin reklam kullanılmaktadır. Oldukça özgün ve ilginç hiledir.

Hikayenin devamı

Hava Stab - ayakkabı "Nike» çalışan yeni modelleri. Air Max, onlar tam değildir. Bununla birlikte, aynı zamanda görünür bir hava kullanılarak. Bu tür modeller ayağın güçlü desteğe ihtiyacı koşucular için tasarlanmıştır.

İşte yaya Cihaz denilen teknoloji ilk kullanılmıştır. Bu yavaşlatmak ve nasıl daha doğrusu şoklara karşı asfalt üzerinde çalışırken mükemmel ayak koşucu koruyan pronasyonun oranını kontrol etmenizi sağlar. Yaklaşık altı ile sekiz zamanlarda yumuşar. kalkış ve iniş iterken ek olarak, bu spor ayakkabıları çok yardımcı dengesini korur.

Yaya - özel bölümden çeşitli özel plaka. Bu taban, orta ve üst bölümleri arasında yer alır. Bu spor ayakkabılar bugün piyasadaki en kolay ve stabil.

yenilikler

Ne Modern ayakkabılar hakkında söylenebilir? koşu ayakkabıları "Nike" (son model) birleştirmek ve maksimum yastıklama ve kesintisiz saya, konforlu uydurma ayak sağlanması ve serbestçe hareket etmesine izin veren saydam degrade tek yetenekli.

2012 yılında, şirket özel sunulan koşu ayakkabıları, malzemeler ve dokuma iplikleri özel kombinasyonu ile, Flyknit-teknolojinin yarattığı ayakkabı inanılmaz kolay, sorunsuz ve sıkı oturan ayağına olmasını sağlar. Dört yıl, tasarımcılar, mühendisler ve programcılar için esnek bir malzeme elastik olmayan ipliğe dönüşüyor teknolojiyi bulmaya çalışıyoruz. Bunun bir sonucu olarak, farklı konum alanı yapıların bütün konuları doğru konumlandırılır. Uzmanlar tek bir ürün içinde hava geçirme, esneklik ve destek gerekli kombinasyonu elde başardık.

Son yıllarda bir isabet model "Nike» Hava Max 2015 teknolojik özellikleri ile bağlantılı olarak yapılan bu ayakkabı renk şeması haline gelmiştir. bunların tabanları gradyan geçiş ön ayak ekstra yastıklama ve daha yumuşak bir köpük anlamına gelir. Nedeniyle ters Swoosh iplik desteğine Dinamik Flywire ayakkabının dış kısmına sundu. Tamamen ilk defa özel üst imalat teknolojisi ( "teknoloji örgü") için bu ayakkabı olarak 2013 gibi erken çıktı, hangi uygulanmıştır. Bu nedenle şirket oldukça yoğun örgü desteği elde etmeyi başardı, ama yeterince taburcu bacak havalandırma olduğunu. Yeni dış taban farklı boru şeklinde yapısı ve daha fazla esneklik derin yivler. Ayakkabı İç dokunmazsan ayaklarınızı koruyan yumuşak malzeme ile tamamlanmaktadır. Dış arka tarafında iyi topuk sabitleme küçük bir plastik eleman bulunur.

efsanevi şirket

Tabii ki, marka gerçek bir efsane. Üzerinde pek çok ilginç durumlar vardır. Örneğin, koşu ayakkabıları, "Nike" (eski modeller) ünlü sporcular dahil edildiği tartışmalı olayların çeşitli bir dizi ile ilişkilidir. Sadece en ünlü nüfuzlu insanlar için özel olarak geliştirilen bazı gizli teknoloji hakkında da Söylenti. Oysa şirketin ürünleri için inanılmaz yüksek talep bu sporun bütün fanlar uygun olduğunu kanıtlıyor.

doğru seçim

Her durumda, sizin için mükemmel bir satın, "Nike" Herhangi ayakkabılar olacaktır. Model isimleri spor stil ve moda tüm hayranları bilinmektedir. Bu seçim - başarıya giden yolda doğru adım! spor sever her kişiye ve aktif bir yaşam tarzının dikkat, ayakkabı, onun güvenilirlik ve zarif tasarımın işlevselliğini çekmek emin olun. ille geniş bir yelpazede yüksek kaliteli her uzmanı hitap edecek. marka tüketicinin şık modern üretim teknolojisi sayesinde uzun yıllar maksimum konfor ve ayakkabı dayanıklılık memnun kalır. şirketin ürünlerini kullanarak, emin olmak için bizzat yapabilirsiniz.

kadınlar için

Model ayakkabıları "Nike" Kadın adil seks bile en zorlu ve kaprisli üyelerinin ihtiyaçlarını karşılamak. Tabii ki, her bayanın hedefi - çünkü hala büyük bir spor rakam yerken, şık olmak. ayakkabı geniş bir yelpazede mükemmel hesaba tüm beğeni ve tercihleri de dikkate alınarak, her bir müşteri için ayrı bir yaklaşım ortaya koymaktadır. Özellikle müşteri bir kadındır.

bayanlar şeklini korumak için hareketlerinde uçuş ve özel konfor hafiflik duygusu gerekir. Bu, bir çift, üç ve hatta daha hoş egzersiz sağlar. sorunsuz Kadınlar kendileri için günlük kullanım, spor, koşu, vs. ayakkabı seçmek mümkün olacak seçim gerçekten büyük ve zengindir.

erkekler için

güçlü seks temsilcisi iyi spor ayakkabı gerekiyorsa, bunu "Nike" üzerinde olduğu gibi özel dikkat gereklidir. Eğitmenler (erkek modeli) ayrıca en yüksek kalitede. Uzun yıllar ve sporcular ve profesyoneller ve sadece mükemmel bir şekil kendimi tutmaya çalışıyorum olanlar için bu ayakkabıları Değerli. Eğer bir lüks marka modelini satın almak istiyorsanız, bu ayakkabılar - neye ihtiyacınız. Borulu Hava fabrikasyon teknolojisi, Max Air Zoom Air, Shox, vb özel laboratuvarlarda geliştirilen, tamamen amortisman ilgili önceki klişeleri yok etti. Basitçe devrimci keşif sıkıştırılmış havanın kapsül kullanılmasıdır. dikkat etmeden Diğer yukarıda belirtilen teknoloji sporseverler, tabii ki, çok bırakmazlar.

Tek kelimeyle, ticari marka "Nike" hayranlara spor ayakkabı geniş bir yelpazede sunmaktadır. Modern malzemeler, muhteşem tarzı, yüksek kaliteli - Şirketin müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak olamaz hepsi. Ancak, pozitif yorumlar kendilerini ifade ediyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.