Gıda ve içecekRestoran yorumlar

Anti-kafe (Izhevsk): ve burada özellikle de vardır

giderek rağbet Izhevsk Anti-kafe. Burada, gençlerin konforunda akşam ve bütün hafta sonu geçirmek. Böyle yerlerde biz eylem ve pürüzsüz iletişim özgürlüğünü tadını çıkarın. Akşam düzenlenen hoşluk getirirler ve yeni günlük çalışma için güç ver.

Anti-kafe nedir?

bu tür ilk tesis, 2010 yılında açıldı. Anti-kafe geleneksel kurumlardan farklıdır biraz daha farklı bir çalışma politikası vardır. İşte ziyaretçinin o harcanan zaman öder. saat - Bazı kurumların diğerlerine ise dakika başına ödeme bekliyorlar.

Bu fiyat tatlı yiyecekler ile sıcak içecekler dahildir. Ayrıca bir kurum müşterilerinin tüm konumlar sınırsız zevk. Böylece, eğlenceli ve eğlenceli bir akşam mütevazı bir miktar mal olacak.

Izhevsk anti-kafe ziyaretçi heyecanlı eğlence bir sürü davet edilmektedir:

 • masa oyunları;
 • kartlar;
 • film izlemek;
 • Farklı türlerden performansları;
 • canlı müzik;
 • Aktif oyunlar.

cafe, bu tip ana vurgulamak iletişimdir. İnsanlar yeni arkadaşlar bulmak için buraya sık sık gelir.

Anti-kafe "mekanizması" (Izhevsk)

mülkiyet cadde üzerindedir. Zafer, 43 kafe 10.00 ile 23.00 arası açıktır. Sürekli ilginç aktiviteler var yürütülmektedir. Bu masaj veya egzotik yemeklerini pişirme teknikte bir ana sınıfı olabilir.

1.5 ruble değerinde bu anti-kafe ziyaretçi Izhevsk içinde kalıyorum. dakika ile 2 ovmak başına. şu an için, bir barmen yanıltmıyorsa. Belirli günlerde Eğer masa oyunları turnuvası geçirirler. Deneyimli usta başlayanlar için kuralları ele alınacaktır.

Ayrıca futbol oyunu için bir tabloyla kafede. Burada haftada bir kez deneyimli kullanıcılar ve yeni başlayanlar arasında bekletilen yarışmalar vardır. kurumda popüler filmlerin toplu görüşlerini düzenlenmektedir.

Özel hizmetler

"Mekanizması" kendi ülkesinde herhangi bir olay kutlamak sağlar. Bu odanın sadece kira ödemek zorunda kalacaktır. Yiyecek ve içecekler getirebilir. Herhangi bir zamanda müşteriler menüden yeniden ısmarlama yapmak izin verdi.

Gerekirse, personel misafirler için bir eğlence programı yapacaktır. ücretsiz ziyaretçiler için Masa oyunları ve konsolları. En sevdiğiniz komedi izlemek eğlence arasında bir mola sırasında canlı müzik ya da arkadaşlarınızla sipariş edebilirsiniz.

Çalışanlar kafeler profesyonel bir çocuğun doğum günü düzenlemek. Onlar tüm yaş grupları ve animatörler için ilginç bir eğlence programı sunmaktadır.

Anti-kafe "Ole Lukkoye" (Izhevsk)

Şehirde çocuklar için bu tip kuruluşlar bulunmaktadır. Burada yararlı ve ilginç farklı yaşlardaki zaman çocukları geçirirler. "Ole Lukkoye" cadde üzerindedir. Maksima Gorkogo, 162.

Çocukların eğlence için rezervasyonlu gösterileri çeşitli şunlardır:

 • sabun köpüğü;
 • Köpük;
 • bilimsel;
 • kağıt;
 • Sıvı azotla krioshou;
 • Işık;
 • yangın;
 • Su üzerinde Çizim;
 • "Hamamböceği yarışları."

Bir doğum günü partisi için kuklalar ve animatörler davet edilebilir. Gibi lezzetli ikramlar çikolata çeşmesi vermektedir. Çocuklar için en fazla 10 yaşında çocuk karşıtı kafe Izhevsk "Orman" adlı oyun parkı düzenledi. Burada, özel bir ağ için kaydıraklı bir labirent. Ve tabii ki, tüm çocuklar topları kuru havuz tarafından sevilen.

Kurum rahat koltuklar ve kanepeler çizgi film seyretmek için ayrı bir alana sahiptir. Masa oyunları ve video oyun konsolları geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur.

ek hizmetler

kutlama, müşteriler eğitilmiş hayvanlarla bir gösteri için rezervasyon yaptırabilirler. Onlar küçük parça akıllı köpekler ve rakun alır. Ayrıca gösterisinde sıçan, horozlar ve hatta yılanlar.

Deneyimli sanatçılar hızlı ve güzel yüzü akvagrim üzerinde indirebilmek. Birkaç dakika Bebek çizgi film karakterleri ve masallar favori hale gelecektir. Tüm renkler doğal bir bileşime sahip ve çocuk cildi zarar getirmeyecek.

Herhangi bir çocuk parti işçileri kafe parlak balonlarla süslenmiş. Aksesuar olmadan bir çocuğun doğum günü hayal etmek zor. Anti-kafe şefler gerçek tatlı şaheserler yaratır.

Izhevsk "New York"

tesisin caddesi üzerinde yer almaktadır. Communards, 218. kafe 10.00 ile 23.00 arası açıktır. Nerede sessizlik içinde yağmurlu bir akşam uzakta iken veya oyun odasında arkadaşları ile eğlenceli vakit geçirebilir.

Anti-kafe "New York" (Izhevsk) çeşitli bölümlere ayrılmıştır. Birinde iş ve eğlence için tabloları düzenlenmiş. Müşterilerin laptop ile oturup böylece her yanında, bir yuvadır. kafe, ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

oyunlar için alanda masa futbol. dergi ve farklı konuların kitaplarda büyük bir seçim Raflarda. video oyun konsolları ve masaüstü eğlence de vardır.

Bu bir şömine ve ayrı odalarda rahat sandalyeler olduğunu. Burada bir fincan kahve ve favori kitap okuyarak dinlenebilir. Misafirler sadece kafede kalmak için ödeme. Kendi başlarına kahve ve tatlılar için kendilerini tedavi için hiçbir garsonlar ve ziyaretçiler vardır. Bu yaklaşım ev benzeri bir atmosfere yapar ve dinlenmek olanağı tanır.

Anti-kafe tema geceleri çeşitli ev sahipliği:

 • müzik;
 • literatür;
 • ticari konferans;
 • Çeşitli eğitimler;
 • ilginç insanlarla toplantılar.

Menü çay ve kahve fazla 10 türleridir. Misafirler tatlılar her türlü tadını çıkarabilirsiniz. İkramlar bir kafede kalma maliyetine dahil edilmektedir. "The New York" kafenin oda tür herhangi bir aile kutlama veya kurumsal olay tutmak sunuyor.

Orada turnuvalar oyun masa oyunları periyodik düzenlenmektedir. Yeni başlayanlar düzenli müşterilerinin kurallarını öğrenebilir.

Izhevsk karşıtı kafe yeni arkadaşlar bulmak ve onlarla eğlenmek için yardımcı olacaktır. Bu biçim kurumları son birkaç yıldır yüksek talep vardır. Bu nedenle, şehir birkaç tür kafe vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.