SeyahatSeyahat İpuçları

Prag'da ne ziyaret değer mi?

ev numarası 22 Prag'da Altın Sokak, onların başyapıtlarını yazdı Franz Kafka. Çekler inanıyoruz yazar Almanca konuşulan onun popüler rakama.

Altın Sokak, bira ve sandviç. Turistler bu yerleri ziyaret etmek ve eve mutlu dönmek. Ancak, Colosseum görmek ve sadece geri dönmek için Roma'da sanki de. Prag şehir merkezine daha fazladır.

Prag'da ne görebilir?

Bu kale büyük dünyanın en büyük. Kale Pražský Hrad aradı. Bir zamanlar vardı farklı kültürler ve milliyetten, bir karışımı olan Çek Cumhuriyeti'nin başkenti ;

Belvedere Queen Anne Bavyera Alman hafızasıdır - Bohemya Kralı Anna evli kocası;

Yakın zamanda yenilenmiş olan Golden Street Habsburg sarayında Yahudilerin işin bir kez yerdi;

Church of St. Vitus (Katedrala svatého Vita) ve St. George Katedrali (kostel svatého Jiri);

bir zamanlar Alman-Roma Caesars için favori yürüme yerdi kale dibinde büyük bir park, - aynı zamanda eski bir kale adımlar ve genellikle turistlerin nezamechaemy Jeleni Prikop yoktur. hiçbir kişi vardı ama sadece Hıristiyan dünya ve Avrupa hanedanı iken yanı birçok yerel cazibe olarak bir anda yaratılmıştır. Prag dünyanın başkentlerinden biriydi.

Bira alkol değil

Sokak Hradchan kez esnaf ve kraliyet mahkemesinin kullarını yaşadığı sefil küçük bir sürü sokak, değil. Bugün, yürüyüş vardır Seven Çiftler, gürültü ve kalabalık olmayan yerli şehrin içinden yürümek rüya öğrenci ve Prag'ın sakinleri,.
bira U Cerneho vola (adres: Loretanske náměstí 1) mükemmel bira denemek ve bohem atıştırmalıklar yiyebilirsiniz. "Burası son 30 yılda değişmedi" diye beni kurulması Pan Yury sahibi söyler. "İnsanlar buraya gelmek ister yüzden, eski zamanların atmosferi destekliyoruz."

Birçok iyi Çek bira - Velkopopovicki Kozel içme çubuğu kalabalığın ortasında. Arkadaşlarım Çek hükümeti işçilerin öğle yemeği molası bira bir litre içebilirsiniz inanamadım. Çek bira alkol olarak kabul edilmez, milli içeceğidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.