Gıda ve içecekRestoran yorumlar

"Grizzly Bar" (Ekaterinburg): Menüler, açıklamalar, yorumlar

Ekaterinburg'daki Kurumu "Grizzly Bar" gerçek bir Amerikan klasik et restoran olarak konumlandırıyor. Ayrıca, alkollü içecekler ve alkolsüz kokteylleri gibi otantik yerleri sunmak zorunlu bulunmaktadır. Zorunlu koşullar - olursa olsun ne sipariş gıda büyük bölümlerini ve kaliteli hizmet.

"Grizzly Bar" Özellikleri

Yekaterinburg "Grizzly Bar" - Aynı anda bar ve restoran unsurlarını birleştiren benzersiz bir kuruluştur. Aynı zamanda Amerikan atmosferini dolu pub, düzenli gelip partileri, ev sahipliği iyi DJ'ler mahalle.

Ayrıca catering iç hakkında söylemek gerek. Bu is doymuş ile koyu ahşap unsurlar. popüler bugün loft tarzı, hem de iç süslüyor bazı sıradışı öğeler maçları orada tuğla. Birçok ekipleri tarafından Amerika'nın 60'ların, bisiklet, spor paraphernalia favori götürecek Bu yol işaretleri, poster,. Tüm bu kez eski Amerikan hippiler ve Woodstock ruhunu hissedeceksiniz.

Nasıl gidilir?

Ekaterinburg'daki "Grizzly Bar" içine almak için, sen Malyshev st, evinde 5. yerleri çok uygun bir konuma hareket etmeliyiz. Yakın Ural Devlet Tıp Üniversitesi, Merkezi stadyum, apartman kompleksi "Arbat" Communards meydanda, park XXII Parti Kongresine. Bu nedenle, ziyaretçilerin eksikliği olmaz. İşte onlar bir yürüyüşe ve doyurucu bir öğle veya akşam yemeği keyfini isteyen turistler veya öğrenciler ve sıradan vatandaşlar olarak gelir.

Restoran rahat için gerçektir yani konumdaki içinde "Alatyr" (Ekaterinburg), alışveriş ve eğlence merkezi. "Grizzly Bar" misafir yemeye sadece sağlar, aynı zamanda mağaza ve alışveriş merkezleri çeşitli ziyaret etmek. sinemalar beş katlı kompleks bulunan ağ, fitness merkezi, trambolin odası.

Restoranın menüsünde

Birçok başka nedendir Yekaterinburg "Grizzly Bar" çekiyor. Menü burada çekici ve değişik. Ve en önemlisi, büyük bölümlerini çok uygun fiyatlarla mevcuttur.

Hemen hemen tüm gıda herkese açık olacaktır. Orada hiçbir fırfırlar. Birçokları için sadece doğru olur. Hamburgerler ve şef orijinal tarifleri, vazgeçilmez kızartması, en popüler sıcak ve soğuk meze ve salata üzerinde sandviç. İşte ızgara pişmiş muazzam ve doyurucu biftek, domuz kaburga, bulunacaktır.

Yekaterinburg "Grizzly Bar" ise İtalyan gıda için yer yoktu. Burada lezzetli makarna her türlü formunda sunulmuştur. Değil Meksika yemekleri hemen hemen her kurumda popüler bugün olmaksızın. Bu fajita, quesadilla ve başka bir şey nacho.

Tatlı Aşıklar aç karnına ile bırakmaz. seçim - lezzetli milkshake, farklı tatlılar geniş bir ürün yelpazesi.

bar Harita

Herhangi bar ve restoranda olduğu gibi, büyük bir rol devlet tesislerinde oynadığı. Bu kurumda önemli değil bulunmaktadır. Buna ek olarak, uygun bir atmosfer sadece alkol değil, aynı zamanda neşeli çekici müzik, DJ'ler kalıcı setleri, misafirler ile kolay iletişim oluşturulur. alkole ek olarak, hookahs geniş bir yelpazesi bulunmaktadır.

gıda şirketlerin çubuğu meze her türlü tadabilirsiniz. Örneğin, Campari Cinzano veya absent için. Bir İrlanda viskisi harmanlanmış viski, malt viski ve büyük bir viski vardır.

konyak, brendi ve armagnac seçimine dikkat etmek iyi ruhların bilenler emin olun. Değil klasik hemen hemen her kurumda bulunan içecek olmadan - votka, tekila, cin, rom, likör.

Bira severler dışarı çıktı ve menü fıçı bira işçiliği sadece beş çeşit getirdi. Burada ve ticaret "Grizzly Bear", Aydınlık ve karanlık. "Kronenburg" İki çeşit ve "Grimbergen". tavuk kanadı, "Grizzlies Nachos" patates "Texas", ya da soğan halkaları - bira barmen kuvvetle uygun meze almanızı öneriyoruz. Ama dikkatli olun, bu listeden ilk üç kursları çok keskindir.

Kullanıcı Yorumları

Yekaterinburg "Grizzly Bar" yapılmış olması, ziyaretçilerin çeşitli terk değerlendirmeleri, ama yine de küskün ve şüpheci daha pozitif ve hevesli kıyaslanamayacak fazlası.

yerel mutfak gibi ilk etapta Birçok kişi. fikrine atıfta Çok sulu ve lezzetli hamburger ve atmosfer, herkesin arzu yaşam olarak, onların Amerikan rüyasını gerçekleştirmek için ve sağlamak için gereken kez söyledi.

Ziyaretçilerin çoğu özel bir DJ setinde gelmedi ve normal bir günde, müzik karışmaz eğer gerçeği memnun. ziyaretçilerin birbirleri ile etkileşim ve kendilerini bulmak hangi kuruma keyfini izin vermemek için, bu yüzden ustaca ve o kadar yüksek sesle duyulur.

Ayrıca personele özel olarak teşekkür hak ediyor. Garsonlar ve barmenler her zaman müşteri istekleri dinlemek ve içecekler zengin çeşitliliği ile karıştırılıyor olanlar, her zaman ne amacıyla öneriyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.