SeyahatOteller

Kulüp Başkanı ve Tunus Köy 3 * (Tunus, Hammamet): otel, hizmetler, değerlendirme açıklaması

Herhangi bir nedenle tatil sonbahar yaz hareket olsaydı, o umutsuzluk ve bir dinlenme başarılı olmaz duygular için hiçbir neden yoktur. Tam tersine, gerçek eğlenceli sonbahar başlar ülkelere gitmek için bir şans var. Örneğin, Tunus. Çok iyi haber diğer dönemlere göre daha Ekim ayında ülkeye turlar ucuz söylüyor.

Ekim ayında Tunus'ta Hava koşulları

Burada birçok turist kabul etmek Ekim ayında Tunus'ta Hava oldukça olumlu.

doğa insanlara kavurucu güneşin bir mola ve deniz dalgalarının gelen serinlik keyfini çıkarma fırsatı verdiğinde iklim bu yerlerde subtropikal olduğunu, ancak, zamanlar vardır. Şimdi Tunus'ta yoğun sezon yüksekliği olarak kabul edilir. Bu iklim, teşekkürler yumuşak üzere, kardiyovasküler ve pulmoner hastalıklardan ve sadece hava sıcaklığında ani değişiklikler tahammül edemeyenler için acı olan tatilciler için uygun. her şeyden yanı sıra, Tunus'a bu ayki gezi bu kez minimal de iklim adaptasyonu komplikasyonlara riski gibi, çocuklu evli çiftler tercih daha iyidir. Ekim ayında Tunus'ta Hava sıcaklığındaki bir monoton bir artış olduğunda, yaz ayları olmadığı, sürekliliği farklılık ve nem artmaz. Bu süre içinde yağış çok miktarda Çok yüksek olasılık. Güneş diski tüm ihtişamıyla tekrar görünür ve sıcak, neredeyse gerçek dışı takdir edecektir anı tahmin etmek.

Özellikle sonbahar tatil

İstatistiklere göre, yaklaşık Ekim ayının ortalarından, bulutlar dağıtmak ve güneş ışığı giderek çıkıp kendi yolunu yapıyor. Ancak, kısa sürede ayın üçüncü on an gelir olarak, tahmin hava durumu kökten değiştirir ve bulutlar kalın çıkıyor. çok zamana bağlı olmayan bu turist, Ekim ayının ikinci yarısı için çıkış tarihini atama iyidir nedeni budur. Onlar işçiler gidrameteotsentra söylediği gibi, bu yıl sezonu dışında 9 yağmurlu günleri toplam bekleniyor. Cerbe Adası ve Tunus'un kuzeyinde yağış alan bölgeleri olarak kabul ve daha sonra nem ile işler daha sakindir edilir. Sıcaklık değerleri için olduğu gibi tüm biraz farklı şekilde düzenlenmiştir. 25 ila 28 derece arasında - Djerboue Mahdia ve ayın ilk 10 gün sıcaklığı + yaklaşık 28-30 derece ve son sahiptir. Akşam sıcaklığı 24 derece düşer. Kuzey yaklaşırken, size zaman zaman sıcaklık göstergeleri alt ve alt elde görebilirsiniz. Bu Sousse, Monastir ve Sofakse söz konusu olduğunda, o zaman boşluğu 24 ve 26 derece yönünde yükselen bir sütun termometre vardır. Akşam, kolon 18, 20 derece arasında yükseltilir. sermaye ile ilgili olarak, daha sonra sıcaklık 2-3 derece daha düşük olan ve akşam her 15-16 dereceye kadar soğuk olarak, sıcak giysiler giymek zorunda. Bu arada, bu dönemde Güney ülkelerinin diğer tatil, gezginler de bu bölgelerde Ekim ayından bu yana zamanıdır, biraz ısıtılmış ihtiyaç da cesaret verici olmadığını rüzgarlar. Öğleden sonra hava aniden de bozulabilir, ama yeterli değil bu konuda endişe başlatın. Tunus Hangi bölgede gitmek? Hammamet bunlardan biri birçok güzel tatil vardır.

çare Açıklaması

Hammamet tatil beldesi ihracatların promosyonu 70 kilometre uzaklıktadır. Bu büyüleyici kasaba Müslüman şekilde inşa edilmiştir, ana özelliği olan yüksek altın kubbelerin bulunmasıdır. Hammamet yolcuları alınması için bölge yaklaşık 14 kilometreye kadar eşit bir mesafe uzanıyordu. kasaba ile çevrelenmiştir şehrin kuzey tarafında Nebel aradı.

Hammamet Oteller

Hammamet yaklaşık 40.000 teklifler var oda 110'dan fazla otel varlığı, sayısı ile ünlüdür. rekor sürede bu tesis tam anlamıyla iş genişletilmesi ve serbest topraklarında "çarçabuk," turistler için yeni bir sığınak vardır. Hammamet, yabancıların uzak 1920'den gevşemeye başladı. Bu dönemde, ünlüler, edebi figürler ve zengin kişilerde ciddi ilgi çare. Hatta orada bir villa inşa burası zengin aile Rothschild, çok severler. 60'lı beri bu yerde aktif yıldızın düzeylerinin çeşitli otel kompleksleri inşa etmeye başladılar. Çoğunlukla almış ve hatta hala yabancı ziyaretçi alıyor 2 ile 5 yıldız, gelen oteller dikilmiştir.

Club Başkanı ve Tunus Village 3 *

Bu harika otel, Hammamet Kuzey yer almaktadır. Yakın rahat dinlenme için gerekli her şeyi ile donatılmış golf oyun ve özel bir plaj, bir geniş alan vardır. sahile yakın, tesadüfen, bir çok şehre gelir çocuklar için eğlence dolu güzel bir park. merkez parçası Hammamet için su parkına yolu yaklaşık 6 km uzaklıktadır. Tüm otel kompleksi 5 katlı ve orijinal bir yapı oluşur, ama aynı zamanda mülkiyet dağılmış ve edilir çok rahat ve havadar bungalov yeşilliklerle çevrilidir. Oteldeki Club Başkanı başlıca varlık ve Tunus Village 3 * biri - oda sayısı.

yerleştirme

Turistlerin hizmetler bile bakılmaksızın sınıf ve maliyeti 67 geniş oda, her biri, görünür için, doğal manzaralı geniş bir balkon bulunmaktadır. Her oda doğal ışık odalarına mükemmel tamamlayıcısı pastel tonlar yer almaktadır. Otel odalarının Bırakma farklı kısalık ve konfor.

altyapı

beslenme gelince, otel, 2 restoran Tunus ve Avrupa mutfağı, konfor ve rahatlama parti atmosferi sunuyor.
Otel, çocuklar için bunlardan biri farklı derinliklerde üç havuzları vardır ve ikinci yetişkinler ve yaşlılar için donatılmıştır ve üçüncü kısıtlama olmaksızın herkes için uygundur. Son bile havuz şüphesiz çok dikkat çekecek, minyatür şelale ile donatılmıştır.

Oteldeki Club Başkanı en önemli özelliği ve Tunus Köy 3 * - plaj. Bu Güneşlenmek için sadece bir yer değildir.

Sahilde Eğlence

plaj insanlar üzerinde Dinlence tatilcilerin bochata denilen Dominik dansın gelişimi için özel kurslar yarattı, aynı zamanda, aktif top oyunları (futbol, voleybol, beyzbol, vs.) için uygun bir platform vardır. Her gün misafir Kulübü Başkanı ve Tunus Köy 3 * (Hammamet) sıkılmış kimseyi asla terk heyecanlı yarışmalar ve eğlence bekliyor. Bu etkinlikler tüm gün dayanabilir ve akşama kadar akşam yayılacaktır. Çoğu zaman canlandırıcı, önemsiz eğlenceli yarışmalar ve çekilişler ödül düzenledi. gece iner kentte kez, gençler müzik ve kokteyller rahatlatıcı açık hava diskoları ve kulüpleri ziyaret ediliyor.

alışveriş

Site Kulübü Başkanı ve Tunus Köy 3 * (Tunus) ve çevresinde günü, tatilcilerin iyi değerlendirilmiş günlerin hafızasını veren küçük şeyler her türlü satmak hediyelik eşya mağazaları bulabilirsiniz. Bu dükkanlarda doğal malzemeler, deniz kabuğu, yerel parfüm, alkollü içkiler ve daha fazla el sanatları bulabilirsiniz. Genel olarak, sadece hayal neler yapabileceğiniz hakkında her şey var. Diğer şeylerin yanı sıra, hediyelik eşya mağazaları yakın ama tüm gerekli self servis dükkanı ile, mağaza takı, günübirlik geziler düzenlenmesi için ofis ve küçük bulunabilir.

hizmet

Bu misafirler Club Başkanı ve Tunus Köy 3 * kablosuz internet, bagaj odası, saat korunuyor yeni sakinlerinin hizmet kaydı, aynı zamanda ücretsiz otopark sunmaktadır. Bu bir yüksek hızlı asansör ve döviz bozdurma olanağı sunmaktadır. Hediyelik eşya dükkanı ve peyzaj tasarımı rakamların çeşitli hoş bir bahçe bulunmaktadır.

dikkat etmeden kalmayacaktır bu otelde Spor: golf yuvarlak, tenis kortu, bisiklet üzerinde alana bir yolculuk oynamak için tatilcilerin sunuyor. Bir spor salonu da bulunmaktadır. rüzgar sörfü, binicilik, voleybol ve basketbol vardır.

iş binası, otel Kulübü Başkanı ve Tunus Village 3 * alanında geniş konferans salonları bulunmaktadır. Ayrıca deneyimli sekreterler faksla önemli belgelerin sevkiyat yapabilirsiniz.

Oda tesisleri şunlardır: bilgilendirici kanalları, minik bar, buzdolabı ve klima kontrol sistemine (şartlandırma) ve birçok duş, tuvalet, lavabo, TV. Odalar soğuk mevsimlerde ısıtılır.

Ayrı sıradan otel daireler ayrıca engelli misafirler için adapte edilenler olması dikkat çekicidir. Buna ek olarak, otelde aile odası bulunmaktadır.

ulaşım konuşan değerinde bir transfer ve kira servis araçlarının varlığını söz. leke ve kir giysi temizlik yapmak için, çamaşır yıkama ve kuru temizleme hizmetleri kullanabilir.

boş

Club President'in eğlence ve Tunuslu Village 3 * tatilcilerin izole karaoke bar, bilardo salonu, gece kulübü ve eğlence programı seçin. fanlar kontrol etmek için doğruluk otel dart ve dart için bir hedef ile donatılmıştır.

Otelin nüfusun yarısını oluşturan kadınların için masaj ve kuaför her türlü güzellik hizmetlerini, masaj salonu sunmaktadır.

Çocuklarda Kulübü Başkanı ve Tunus Köyü için 3 * ayrı bir havuz, bir dadı bulunan bir oyun odası ve oyuncakların çeşitli koşuluyla, her odada, çocuk kulübünde çocuk yatak.

Otel ulaşan bir taksi transfer ve Hammett, sürücü için sadece tek kolaydır. Karthadzh Havaalanı mesafeye önce araba ile sadece 62 kilometre. Yakın Sihirli hayat Manar adlı bir otel var.

Otel ziyaretçileri Yorumlar

Hotel Club President ve Tunus Village 3 * Çoğunlukla olumlu izlenimler. Yorumlar demek altyapı gibi karmaşık ve oda donanımları düzeni, gibi insanlar o. Çok işçiler kayıt hizmeti her zaman memnun eden nezaket söz dinlenmiş aynı zamanda. Bu, ne yazık ki, sadece Fransızca duyurulur çocuk animasyonu, varlığını notları, ama her durumda izlenimi bozulmaz. Her zamanki jimnastik, su topu ve tenis germe otelde yetişkinlerin her akşam fitness dersleri, su aerobik, için. Otelin yakınlarında bir su parkı, bir yetişkin 18 dyne ortalama mal olacak olan bir ziyaret ve bir kez ödeme 14 muhtaç çocuk. o kesinlikle izlenmeli ve periyodik olarak önceden kontrol edilir olarak Çekler, tavsiye edilmez atmak. Özellikle Kulübü Başkanı etkileyici ve Tunus Köy 3 * restoran. Gıda otel, meyve, salata ve çorba çeşitli bir sürü harika. Çeşitli reçeller ve karıştırılabilir doğal yoğurt, sunun, inanılmaz lezzetli döner. Plaj şaşırtıcı temizlik ve hizmet düzeyi.

Bu otelde kaldıktan zevk için 5 gün çok az bırakın. Eğer iyi bir dinlenme istiyorsanız, en az 10 gün süreyle oraya gitmek gerekir.

Resepsiyon sadece bir saat gibi çalışır olarak yerleşim ile ilgili sorunlar, oluşmaz. deniz kıyısı veya bahçe manzaralı güzel bungalov Lodge. Genelde, resim çılgınca güzeldir. Oda servisi zamanında ve göze batmayan her zaman açıktır. Her zaman tüm detayları görmek istediği için, çok mutlu bir araba ucuz kiralayın. Hemen hemen her fırsatta Souvenir dükkanlar, iyi fiyatlar. odadaki her sabah taze çiçekler ve bükülmüş kuğu havlu getir. odada banyo geniş, banyo ve tuvalet, orada tüm aksesuarları olduğunu.

Genel olarak, Hotel Club President Tunuslu Köyü - üstün bir otel yıldız. Bu tatilde para atma alışık olmayanlar için idealdir, ama konfor tercih ediyor. Bütçe tatil yurtdışında herkese artık kullanılabilir. Bu sefer ölü sezonu seçmek, özellikle eğer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.