Gıda ve içecekRestoran yorumlar

Restoran "kompostosu" - Bir restoran veya hala "kompostosu"?

Odessa uzun sakinleri ve restaurant "Komposto" ziyaretçileri arasında talep olmuştur. Birçok tarafından sevilen bir özel lezzet ve atmosfere sahiptir. Neyse ki, kendi adını taşıyan restoran Moskova'da açıldı.

Kim keşfetti ve neden

Arbat restoranı "Komposto" Aralık 2015 yılında açılmıştır. başlatıcı ünlü lokantacı Savely Libkin oldu. benzer restoranlar Odessa ağ sahibi biri. Olası yardım Rus başkentinde sahibi ve diğer tanınmış kuruluşlar oldu. Şimdi restaurant "Komposto" oldukça büyük bir başarı sahiptir, ama böyle bir başlık verildi niçin çok ziyaretçi merak ediyorum. Sonuçta, iç ve mutfak daha güzel bir kafe ve neredeyse ev gibidir.

Adres ve yer

Bir kurum Arbat caddesi, evin №25 de olabilir bulun. Dikkat çekici, menü ve fiyat listesi ile bir restorana gitmek zorunda kalmadan karşılamak mümkündür. Odessa "Komposto" aynı prensiple çalışır. sokakta tebeşirle yazılmış bir menü ile bir tablo yakında bazı yemekler için cazip olabilir eski Arbat boyunca yürümeye hale. Soldaki - Eğer "Arbatskaya" metro istasyonuna giderseniz, o zaman "Smolensk" ile sağ tarafta restoran bulabilirsiniz.

İşletme ve koltuklar

120 kişi Arbat Restoran "kompostosu" tasarlanmıştır. Kurum içi aynı tarzda tasarlanmıştır iki şirin zemin, sürer. 08:00 ile 00:00 restoran. Bu Arbat yaptığınız yer çok iyi bir moddur - işe acele edenler, yolda bir aperatif olabilir ve daha sonraki bir zamanda evde lezzetli ve yemek isteyenler, Odessa mutfağının tadını mümkün olacak. "Komposto" günde Tıkanıklık çok büyük olmadığından (istisna - öğle yemeği zamanı), ancak akşamları sık tükendi.

Deneyimli restoran oldukça ilginç bir tarzda "Komposto": ahşap masalar ve rahat kanepeler, resimler duvarlarda, tebeşir menü adları yazılı, salonlarında klasik aynalar. fanlar basın okumak için bile gazetelerde çeşitli vardır stilize posta kutusu vardır. Ve ayrıca kitap ile bir masa var. Onlar da çok yüksek değil oynanır mütevazi müzik altında öğle veya akşam yemeği sırasında okunabilir. Ama malzemeyi okumadan sıkılmış edilmeyecektir. ziyaretçilerin kolaylık sağlamak için orada açıkta hazır tatlılar bir vitrin, bu nedenle görsel kahve veya çay ile yiyebilirsiniz neler değerlendirebilirler. Aynı güzelce parlak bezler ile tahta kutularda koydu taze hamur işleri, için de geçerlidir. Salya, haşhaş, bir koku ya da pasta rulo akarlar. kurumun marka - "Cips" kompostosu ile tablolar, banklar ve denizlik kıyısında yerleştirildi. Onlar, tesadüfen, mutlulukla fotoğraflandı ve ziyaretçiler, Ruslar ve yabancılar restoran ziyaret etmiş. "2012", "2013", "2014" - yılda işaretlenmiş bir metropol kurum ve Odessa ağının "nadir" kavanoz yoktur, bunlar ayırt edilebilir.

Menü ve fiyatları

Ve Odessa ağına başardı olanlara burada tüm tanıdık. Restoran "Komposto" menü çok standart sunuyor, ancak daha az lezzetli. ekşi krema ve bezelye çorbası ile büyük bir talep Borş hoşlanır olan çorbalar, birkaç çeşit. Sıcak büyük seçim. Ama en ziyaretçiler kremalı sos mantar sos ve patates püresi garnitür ve Karadeniz tuzlu tavuk cutlets sevdim. sermaye için hepsi çok hesaplı fiyatları - Kişi başı ortalama fatura gelemez 1000'den fazla ruble, hatta gereksiz değildir. Bu arada, özel dikkat her zaman yalnızca buzdolabında ve dondurulmuş ürünler ile hazırlanan Karadeniz, yemekler balık ödenmesi gerekmektedir.

Tatlı menüsü yeterince geniş, ama yine de penceresinde görünmelidir çay veya kahve için ne getireceğini tam olarak bilmek, bu yüzden pes etmeyin. Bu arada, müşterilerin alışkanlıkla önce sen ona, sonra menü bakmak. çekici başlıkları ve açıklamaları ile yeni isimler tanıtan, oldukça sık restoranda güncelleyin. Ve fiyatları uygun.

Bir set menü tercih edenler için iki öneri var, (iş öğle ve akşam onu yeni çıkmış değil):

  • 2 ders + meyve kompostosu (maliyet - 325 ruble);
  • + Kompostosu 3 öğün (maliyet - 395 ruble).

Ve tabii ki, sen çorbalar, salatalar, sıcak içecekler arasından seçim yapabilir. Olası beğeninize bir tabak, lezzetli, doyurucu ve ucuz yemek bulmak için. Bazı bölümleri çok büyük, bu yüzden yeme yemeğe istemeyeceksiniz ve ofiste çalışma günü tok karnına çok daha eğlenceli alacaktır.

ziyaretçilerin görüşlerini

Daha iyi insanlardan daha hiç kimse Restoran hakkında söyleyebiliriz. Ve şehre ziyaretçiler ve sakinleri kurumla memnundu. Restoran "Komposto" (Moskova) "chudinki" ve "cips" olmadan, daha yaygın görüntüle kime olanlar vardır, ama yeterince değil. o mutfak ve iç çoğunlukla değerlendirilir. Ve onlar misafir "Komposto" sevme çoğunluğu. Orada bile tekrar tekrar gelip düzenli olduğu ve daha sonra başka ve onların arkadaşları için küçük bir firma aktarın. o restoranı "Komposto" rütbesiyle henüz tutmaz kabul edilirken, daha doğrusu, bu hoş ve rahat kafeler olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.