Haber ve ToplumÜnlüler

Aktör Ivan Makarevich oğul Makarevich

Belki, doğa, ve o her zaman olmasa da ünlü çocuklar üzerinde dinlenmek tercih etmektedir. Oğlu Makarevich, örneğin, aktör yolunu seçerken, filmde çok sayıda önde gelen roller oynamıştır. Genç sanatçılar o müziği oluşturan tiyatro tasarımı oluşturulmasında uğraşmayı, konserler verecek. Makarevich Ivan Andreyeviç - son derece yaratıcı bir insan. aktör ve müzisyenin Biyografi - yazının konusu.

çocukluk

Makarevich oğul - Ivan - 1987 yılında doğdu. Alla, Tıbbi uzmanın ile Andrei Vadimovich evlilik için, ikinci oldu. bandın bu liderin "Zaman Makinesi" öncesinde Elenoy Fesunenko ile birkaç yıl yaşadı. Ama Ivan annesi ile evlilik üç yıl fazla sürdü.

Çocukluğu hatırlatarak, oğul Makarevich defalarca her zaman parlak ve mutlu olmadığını itiraf etti. Bazen bütün yanı gelecekteki aktör büyürken (yanı sıra tüm yaratıcı kişi) son derece duyarlı ve hassas doğası, ve sonra hepsi çok duygusal sürdü. Onun için ünlü müzisyenin oğlu olması gerekiyordu? Baba-ünlüye Glory yerine yalnızca hoş sorumluluk her zaman daha değil Ivan dayatılan. Makarevich oğul doğa yetenekli insan yavru üzerinde dururken ünlü sözüyle ilk yıllarını inkar etmek zorunda kaldı.

öğrencilik

tiyatro sanatının kendini adamak için karar verdikten sonra, Ivan tiyatro üniversiteye girmek için çeşitli girişimlerde bulundu. o Moskova Sanat Tiyatrosu Okulu öğrencisi olunca, ben tarif edilemez mutlu oldu. Ancak, sermayenin prestijli üniversitelerinden birinde duvarları içinde, o uzun sürmedi. O hüküm şeyler hakkında bir soru üzerine Konstantin Raikin, "Ben anlaşamıyoruz.": makale kahraman demiş ki Sonra Makarevich Ivan Andreevich bir öğrenci GITIS oldu. Bu Lisede genç adam kursu S. Golomazova okudu. Ivan Makarevich oynadığı Hangi film rolleri?

filmler

O aksiyon filmi "gölge boksu" de, 2005 yılında filmi Ivan yılında girmiştir. Bu resimde, aktör bir kalkınan genç kardeşi sevgili kahramanın rol oynamıştır. Bir netice filmleri izledi galası sonra iki yıl. Ivan Makarevich oynadığı filmde 2014 oniki rolleri By. O katıldığı filme Filmler:

  1. "Gölge boksu".
  2. "1814".
  3. "İvan Grozni."
  4. "Gönüllü".
  5. "Güneş Evi".
  6. "Metro".
  7. "Arkadaşım".
  8. "Bant Mayıs."
  9. "Hayatta."

Ivan Makarevich küçük roller ile kariyerine başladı. Ama ilk film işten sonra dört yıl tarihinin en ilginç simalarından biri oynamak için bir teklif aldı.

"Ivan Grozni"

2009 yılında, genç kral oynamak için resme davet A. Makarevich Eshpay yönettiği. Yani kişilik oluşumunda zirvesinde rol Ivana Groznogo oynamaktır. Oldukça ciddi bir çalışmaydı: Büyük bir bütçe, büyük ölçekli sahne, uzun filme süreci. Filmde Eshpaja Ivan Rolü İçin Hazırlanma birçok tarih kitapları okuyun. Ve bir süre sonra ben pek yararlıdır çoğu fark etti. Genç aktör Çal zor ve tartışmalı olan bir kişi, her şeyden önce, gerekiyordu. Ve burada tarihsel gerçeklerin bilgi yardımcı olmazdı.

"Güneş Evi"

2010 yılında, filmin piyasaya ekranlar senaryo Ohlobystina dayalı. I. Sukachev - Filmin "Güneş Evi" Müdürü. Film Sovyet gençlerin yetmişli hayatı hakkında anlatıyor. bu filmde Ivan Makarevich babasını oynadı.

"Tugay: varisi"

2012 yılında "atılgan doksanlı" kültü serisi galası devamını düzenledi. Ivan Makarevich filmin "Tugayı" kahramanı oğlu rol oynamıştır. Sasha White arkadaşları öldü. Kendisi cezai dünyayı terk etti. Ama düşmanları ona kadar ulaşır. Eşi ve oğlu ABD'ye gitmeyi. Ama Makarevich tatsız olaylar meydana kahraman hayatında bir gün. Acilen paraya ihtiyacım var. tek yol - Rusya'ya gitmek ve orada mevcut mal satmak için. kahraman vatan olarak filmin temel olaylar vardır.

"Arkadaşım - Melek"

Bu filmde, Ivan Makarevich minör karakterleri oynadı. Bildiğiniz gibi, bu aktörler için küçük roller yoktur. arsa poluskazochny filmler. Ana karakterin kez gerçek bir melek olarak başkası sahip garip bir genci kurtarır. bu filmde Makarevich Entertainerın rol oynamıştır.

"Mayıs kaset"

Evgeny Mitta, Artem Mikhalkov: Bu seride, o karakterlerden biri Makarevich oğlu ama ünlü ailelerin diğer iki yavru değil sadece oynamıştır. üç kadından hikayeleri - Filmin arsa. Makarevich ana karakterlerden birinin Adam kızları rolünü canlandırdı.

müzik

filme ek olarak, Ivan Makarevich birkaç yıldır müzikle uğraşan. Görünüşe göre, genlerin babası genç adamın sadece sanat bir alanda kendini gerçekleştirme sınırlamak için izin vermez. Ivan - trip-hop tarzında icracı. O konserler verir. Buna ek olarak, o tiyatro yapımları ve filmler için şarkılarını. Mesela, Malaya Bronnaya üzerinde Tiyatrosu'nun gösterileri biri için ses tasarımını oluşturdu. Ayrıca müziğin yaratılması katılan İvan Makarevich gösterir.

Kişisel yaşam

Bu yazının kahramanı - oldukça ünlü bir kişi. Ama meslektaşlarının çoğunun aksine, o gölgede kalmayı tercih eder. Makarevich röportajda ünlü babası ile ilişkisi hakkında sorulara cevap acelesi olmadığını. özel hayatı Konu, o kategorik olarak kaçınır. Ivan onların romantik ilişkileri hakkında yaymak için alışkanlığı yoktur. Nastasia Sambursky ile bilinen tek gazeteci mesele teyit edilmemiştir. Boş zaman filme konserlerinde Ivan ve sporu oynar: yüzme, dalış. Genellikle uzak egzotik ülkelerde babası ile ortak ziyaretleri gerçekleştirmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.