Haber ve ToplumÜnlüler

Sergey Pikalov: yönetmenin tercihi

Katie Pushkareva - - oynanan ünü zaman serilerinde onu sansasyonel getirdi ana rolü olan "Güzel Born değil" Nelly Uvarova. Daha sonra (yeni bir şekilde çağdaş "Office Romance") TV filmi "mymra" nin yapımcısı ve dizi haline geldi "Kaptan RUMIN kişisel dosyası." Yetenekli bir yazar, aktör ve yapımcı - Buraya kadar Sergey Pikalov hepsi bu.

Çocuklar ve gençler

Pikalova alenen bilinen bu ömür değil çok ve gerçeklerin çok. O 11 Ağustos 1976 doğdu. Çocukluğundan beri, o tek hayali aziz: sanatına hayatını adamak için. onun için daha iyi ne olacağını henüz tam olarak belirlenemedi tek şey - bir aktör veya yönetmen olmak? O Yaroslavl Devlet Tiyatrosu Enstitüsü'nde okudu. 2000 yılından bu yana Sergei Pikalov Ben Ramtha çalışmak için geldi. Onun aktör olarak görev yaptı yıllarca bu aşamadadır.

eserleri

Fakat genç adamın sadece olay yerine gitti. yüksek toplumda, aynı zamanda yönetmen Sergei Pikalov yoktur. Onun işi tekrar tekrar farklı kanalların, sadece Rus televizyonlarda yayınlanan film ve TV şovu, bir sürü içerir.

İlk seri çalışma "Aşkın Talisman" idi. Bu on yıl önceydi. Ardından "Güzellik" Pushkareva dizisi ve her şey karıştırıldığı ev vardı. "Atlantis" - Sergei eşi attığımız bir dizi vardı. Ana karakter hayatını kırar zor durumda, içine alır.

2013 yılında, "İlk Kanal" Pikalov dizisi "İkinci Nefes" üzerinde çalıştı. Victoria Tolstoganova ve Marat Bashar oynadığı o ana rolü.

ilk toplantı

eşi Nelly Uvarova ile Pikalov sadece aynı performansları birlikte oynadığı çalışmaları buluştu. Sabit provaları karşısında onlar sessizce birbirlerine baktı ve arkadaş olduk. Ama romantik doğa ilişkisi gösterisi, TV dizisi olarak görev prototip filme, daha sonra biraz başladı "Ugly Betty". İşte o projenin yönetmenliğini üstlendi. Zaten şimdi onu ve çarçabuk geliştirdiği Kati Pushkarevoy, şirketin "Zimaletto" çirkin ama çok akıllı asistan başkanı rolünü oynadığı aktris Nelly Uvarova arasındaki aşk ilişkisi. Çift yeni kurdukları ilişkiyi reklamını çalışıyorum. Onlar aralarında neler olduğunu farkında bile surround istemiyordu.

Bir süre sonra zaten birlikte yaşayan, hala paramparça olmaya sette "şifreli" çalıştı. Yine de, onların gizli ortaya çıktı. Yavaş yavaş, onlar herkesçe bilinmektedir ki genç sinyalizasyon, zor soru işaretleri sormaya başladı.

Sergey Pikalov ve Nelli Uvarova nihayet bir aile kurmak için karar verdi. Onların düğün ailesi, akrabaları ve yakın arkadaşları ile, çok sessizdi. Bu arada, sözleşme şartları çerçevesinde Nellie çekim parantez ateş etme hakkına sahip değildi. Yani bir düğünde o onlardan olduğunu oldukça mümkündür. Filmde Katia Pushkareva güzel olmazlar ederken ikinci, aktris gerçek yüzü Katie çirkin filme almak için mükemmel uydurma, kimse görmek gerekiyordu. Bu nedenle, kendi düğününde gelinin yüzü peçe ile kapalı tutulur.

düğünden sonra Hayat

Uvarov Sr içtenlikle de damadı sempati hissetti. O inanıyordu Sergei Pikalov ve Nelli Uvarova Bir keresinde evliydi ve herkes için, onların aşka inanıyordu.

Yeni evliler balayı için İtalya'ya gitti. Her şey iyiydi. Ama döndükten sonra, onlar işin içine daldı ve genellikle farklı daire uyudu. Evet, tabii ki, onlar her fırsatta birlikte mümkün olduğunca fazla vakit geçirmek için çok uğraştım. filme Katya Pushkareva hakkında bittikten sonra, Nelly ve Sergey artık aile hayatı artıracak ve tam olarak diğer çiftler yüzbinlerce ile aynı olacağı emindiler. Will Pazar yemekleri, eklem tatil, müzelere ve tiyatrolara geziler ve nihayet çocukların doğum. bir olsun-birlikte bile gebelik Uvarova söylentileri, ama eşleri hiçbiri içinde bir kez konuyla ilgili herhangi bir açıklama vermemiştir.

Çeşitli parlak dergilerde son yıllarda görülebilir fotoğraflar hangi Sergey Pikalov, ben seven bir eş, yemek pişirmek ev işlerini ve çocuk yetiştirme yapmak emindim. olan kariyer bu dönemde tüm çarçabuk merdivenlerden yukarı uçtu Nelly, sinema vazgeçmek göze alamazdı. Ayrıca, o tiyatroda prova çok vardı. Neredeyse hiçbir şey yeterli zaman. Hatta bir aile ile o nadir ve kısa ömürlü konuştuk. O doğurma daha önemlidir, o gerçekten bir çocuk istedim, ama her zaman dava olduğu söyleniyordu.

yeni bir aşk

tutku Sergei Pikalov ile başladı yeni serinin seti, üzerine bir süre sonra, yeni bir toplantı vardı. Bu gösteri önceki zafer tahmin olmasına rağmen, tarih başka kendini tekrarladı. çekim Pikalov At Anastasia Pugashkinoy karşılamaktadır. Öyleydi ilk görüşte aşk. O çok nazik ve neşeli idi. O bir kostüm tasarımcısı olarak çalıştı ve bu nedenle sık sık yapımcı Pikalova çeşitli konularda hitap etti. Ve bu çok sevindirici. işletmeden yeterince hızlı tutum romantizm dönüştü. Ve çok kısa bir süre içinde hamile oldu. Sergei çok mutlu oldu ve neredeyse istek herhangi birini gerçekleştirmek için, günümüze kadar toz leke uçurdu. Sergei kez gebelik hakkında öğrendiği gazetecilere ile paylaşılan bir sır mürettebatın bir kısmı, hemen alyans aldı.

Ama bütün neşe rağmen ve mutlu bir gelecek umuduyla, o zaman Nelly Uvarova yetenek neredeyse tüm hayranları ilgi Sergey Pikalov kişisel yaşam, o kimse ile yeni bir ilişki hakkında haberleri paylaşmak istemiyordu. Hatta yakınları o bir şey demedi. Birbirlerini görünce her mürettebat ben aşıkların yanan gözleri gördü. İronik olarak, mevcut böyle olmasaydı ailesi yüzünden ve gibi Sergei ailesinin bakımı katkıda şey için mahkum olmadı.

Nelly her zaman işin altlarını çiziyor ve kızı pek bir aile adamdı ve bir önceki evliliğinden onun küçük kızı çok sevdi: Kadınların arasında Sergei onun için önemli bir fark oldu.

Evlendikten sonra Hayat

Nastya ve Sergey Pugashkina Pikalov biraz kızı anne oldu. Onlar çalışmak ve birlikte yaşamak rahattır. Onlar her şeyi birlikte karar verirler. onlar yapacak daha iyi şeyler var çünkü evin işi pratik olarak, konuşmuyorum.

Nelly kocasının yeni hobi konusunda bilerek hamile kaldım. O, I (Oia ebeveynlerin ayrıldıktan sonra doğmuş) bir bebek sahibi karar ailesini kurtarmak için beklemesine rağmen, Sergei henüz boşanma davası açtı.

Diğer veriler Nellie boşanma sonrasında yaşıtları ile bir ilişkisi olduğunu düşündürmektedir ve onun gebelik haber oradayken, söylentiler yağmurdan sonra mantar gibi büyüdü. Ama Nellie kızının babasının ismini aramadı ve onun kişisel hayatı hakkında tek kelime etmedi.

Bir süre sonra belli oldu o yeni kocası Uvarova - aktör Alexander Grishin, eşi çok çalışma vardır ve mesleği daha başarılı olduğunu aldırmaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.