Haber ve ToplumDoğa

Cypress Lake Anapa

mavi denize yakın yatıyor Anapa çare, yakın Krasnodar bölgesinde, bu Sukkah denilen küçük bir köydür. "Afrikalı Village", şövalye kale ve Cypress Gölü - onun semt sayıda turistik olarak. Bu konuda makalesinde - Nasıl Bilindiği daha bunu almak için.

muhteşem göl

Aslında bu nehir Sukkah bir kolu üzerinde bir baraj tarafından oluşturulan yapay bir göldür. Bu iki kilometre aynı adlı köyden almaktadır. Burası büyüyen olduğu gerçeği ile bilinen selvi, Kuzey Amerika'ya özgü. Bu Cypress Lake seçildi gölet dev ağaçlar sayesinde. Anapa - Karadeniz kıyısında popüler bir tatil, bu göl dahil ünlüdür. Yüzlerce turist kıyıda dinlenmek ve garip ağaçlar da birinci elden görmek, mükemmel manzarası eşliğinde buraya gel.

İlkbahar ve gölet varlıklı yaz, böylece sudaki selvi ağaçları içinde ve onlara olsun zordur ancak su damlalarının düşüş, kökler çıplak hale gelir ve siz şaşırtıcı koruda boyunca Rusya'da bulunamaz benzeri olan yürüyebilir.

yaratılış Tarihçesi

Birçok kişi Cypress Lake görünmesini öğrenmek istiyorum. Hikaye kudretli çam ağaçları Kuzey Amerika kıtasında getirilen ve XX yüzyılın uzak 30-ler deneysel amaçlarla dikilmiş olduğunu gider. 32 ahşap sopa ve şimdi pitoresk içinde vadi Sukkah küçük nehir sadece bataklık selvi Rusya koruya yetişen Deltası Kravchenkovoy boşluğu. 1.5 hektar kaplar ve eşsiz bir nesne olarak Kırmızı Kitap listelenir.

Gölde dinlendirin

Birçok turist dinlenme yeri şanlı Selvi Gölü (Anapa) 'dir. Bu yere nasıl alınır, gölet aslında, bu kadar popüler olmasının nedeni şimdi öğrenmek edilir aşağıda tarif edilecektir, köyden sadece bir kilometre Karadeniz sıçraması.

Her şeyden önce, gölün sahil çok güzel. İşte köyü yakınlarında onlar düşüktür, Kafkasya Dağları doğarlar - en fazla 400 metre, onlar yaprak döken ormanlar ile kaplıdır ve biri yeşil paket üstüne attı sanki uzaktan görünüyor. kayın ağaçları, meşe, çam, ardıç kalıntı yoktur büyür. Sıcak havada selvi ile Kozalaklı hava fitontsidami yararlı doyurarak aromatik reçine izole edilmiştir. Bu Selvi Gölü solunum yolu hastalıkları muzdarip olanlar, hem de aerotherapy şifa astım, kronik bronşit ve soluk borusu iltihabı, sinüzit ve farenjit ile yardımcı çeken sayesinde, tüberküloz tedavisinde sonrasında iyileşme sürecinde tavsiye edilir.

İşte (bu yasak olmasına rağmen) açık hava oyunları, yüzme ve balıkçılık organize gölde ızgara kebap toplantılar düzenlemek, çocuklarla birçok doğada piknik, sevenler gelir. Bu arada, göl Cypress alt çamur tedavisi vardır, bu nedenle yüzme çok uygun değildir.

Altyapı, bölgedeki eğlence

Gölet kendisi kanunla korunur, böylece inşaat ve benzeri işler var yasaktır. kıyısında turist barbekü, çardaklar kiralanan, yalnızca birkaç kebap vardır. Bu nedenle, göl doğal çevreyi ve sessizlik takdir edenler için idealdir.

Daha aktif bir tatil için Aç mahallede birçok ilginç şeyler bulabilirsiniz. Örneğin, ortaçağ kalesi "aslan kafası" ve "Afrikalı Köy".

Jousting turnuvalar ve ritüel Afrika dansları

Knight 'kale özellikle tatilciler eğlence için inşa edilmiştir. Kesinlikle Ortaçağ tarzında, hemen başka modern çağda transfer ziyaretçiler böylece. meydanda, yüksek taş duvarlarla çevrili, gerçek askeri turnuvası gerçekleştirdi. İzleyiciler onur ve güzel bir bayan dikkatini çekmek için nasıl savaştıklarını şanlı şövalyeler görebiliriz. Tüm gönderme tarihi kanunları yapışır: atlar, kostüm, dekorasyon, - yani gerçekte tam bir duygusu yaratır.

kalede Ortaçağ Engizisyonu müzesi, demirci, çömlek, atış poligonu, "Robin Guda" var.

Ayrıca büyük ilgi ve "Afrikalı Köy". ahşap oyma ve özel boya, etnik müzik, türkü ve "Wild Dances" ile boyanmış, ritüel maskeler: Bu etnografik karmaşık iç Afrika tarzında dekore edilmiştir. onlar sadece yaz aylarında ve kapalı sezonu ve tur kışın Rusya'da ve yurtdışında hareket çare kadarıyla Anapa sınırları dışına bilinen gösterisi, konser Profesyonel sanatçılar,.

Temsil çok özel bir yolunu inşa: birincisi, izleyiciler, ahşap masalarda oturup tedavi içecekler ve sahnede ne olup bittiğini izliyor. Ama yavaş yavaş onlar gösterisinde sanatçıların katılması ve seyirci direkt katılımcı olur. Heyecan bütün uzun kalır.

Ayrıca "Afrika Köyü" temalı hediyelik eşya ile bir dükkan.

Selvi Gölü (Sukkah): nasıl gidilir

Harika doğası, bölgede tuhaf selvi koru, ilginç eğlence çevrili pitoresk gölet - tüm bu turist kalabalıkları çekiyor. Göle yolu kolaydır bulun. O Arkhipo-Osipovka köyü girişinde özel araç veya Gelendzhik taksi (toplu taşıma yürüyüş değildir) ulaşılabilir.

Sukkah Anapa köyünden yol göle kendi gücüyle sonra tekrar, "Eğimli kumsali" durdurmak için gereken gitmek için 40 dakika sürer. Her yerde var işaretler, yüzden kaybolmak imkansızdır. İstenirse iyi tür hizmetleri sağlayan bir tabana sahip yakınında, sen Selvi Gölü'nde bir at binmek yapabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.