SağlıkMüstahzarlar

'Concor': analoglar, tavsiyeler, uyarılar

"Concor" - adrenoseptör periferal sinir sisteminde iş gören bir ilaç bloke eder. Bu is reçete için yüksek tansiyon, kronik kalp yetmezliği, stenokardii.Deystvuyuschee madde "concor" - bizoprolol. aç karnına, günde ilacı 1 kez reçete. 2.5 mg ortalama doz çalışmazsa, ilgili hekim danışarak bu arttırılabilir.

İlaç ucuz değil. 150 ila Onun fiyat aralıkları 500 ruble bir paket ve bölgedeki hap sayısına bağlı. Bu nedenle, hekim veya eczacı bu ilacın benzerleridir ilaçlar önerebilir.

kimin meslektaşları biraz daha ucuz olan "concor", Almanya'da üretilmektedir.

"Bidop" İrlanda'da yapılan yaklaşık 100 ruble, mal oluyor. Yanı sıra "concor", ilaç is kontraendikasyonlarının hamile ve emzikli kadınlar.

Polonya'da üretilen "Bisokard", bu ilaç hem de Alman "Bissogamma" yaklaşık 170 ruble maliyeti.

Henüz "concor" Ne değiştirebilir?

analogları tarafından uyuşturucu "bisoprolol", "Koronal", "Niperten" dir.

İlacın "concor" benzerler çok dikkatli ve sadece bir kardiyolog tavsiyesi üzerine kullanılmalıdır. Farklı periferal sinir sistemini etkileyen, bu yan etkileri çeşitli neden olabilir.

, Baş ağrısı, baş dönmesi, keskin başlayabilir (analogları aynıdır), ilacı aldıktan sonra. halüsinasyonlar meydana vakaları, ancak önemli ölçüde daha fazla hasta ilaç aldıktan sonra şiddetli yorgunluktan yakınırlar.

Bu tıp "concor" benzerler basınç keskin bir düşüş, bradikardi gelişimine neden olabilir. nefes darlığı gelişebilir.

indirgenmiş, göz yaşarması konjonktivit: Göz komplikasyonları da mümkündür.

"KONKOR" (aynı şekilde çalışır yerine) genel kas zayıflığı provoke gücü üzerinde sınırlamaya verebilmektedir. Genellikle deride kızarıklık ve yanma hissi neden olur.

Ilaç is mutlak kontrendike hastalar bir devlet şok, insanlar ile bradikardi, sedef, hipotansiyon, feokromositomalar bronşiyal astım.

Istemsizce soru ortaya çıkıyor: o kadar çok olumsuz yan etkileri ve kontrendikasyonları varsa bu ilacı kullanmak gerekli olup olmadığını?

Cevap çok basit. Yani, belirli bir ilaç atama tayin ya da olmamak, hasta sadece tam ve derinlemesine incelemeden sonra doktor izlemek için karar verir. İlacın verilmesinden elde edilebilir faydaları yan etkilerinden zarar çok daha büyükse, o zaman "concor", analogları alımı atanır. Ancak, tedavi bir kardiyolog sıkı gözetimi altında gerçekleştirilmelidir.

Tipik olarak, ilaç birlikte uygulandığında değil diğer antihipertansif ilaçlar: onların ortak eylem basınç nedeni bronkospazm köklü damla hızlandırabilir.

Yanlış doz, doz aşımı yol açan bradikardi, bayılma, baş dönmesi, halüsinasyonlar neden olur.

Ancak bu ciddi uyarılara rağmen, yorumlar ve hasta uzmanlar hastalıkların bir dizi olduğunu "concor" çok iyi göstermektedir. Bu, kalp fonksiyonunu iyileştirir miyokardit, perikardit, endokardit komplikasyonları önler.

Bazı durumlarda, belirli otoimmün hastalıklar sonucu (örneğin, artrit, lupus eritematozus) anjin oluşabilir. Bu hastalıkların etkilerinin önlenmesi için, doktorlar da "concor" kullanın.

Sinüs düğümünün üzerine etki eden bir ilaç, engeller, kalp hızı normalleştirir veya aritmi sona erer. Nedeniyle sinir sisteminin etkisi "concor", kan basıncını düşürür miyokardial sıkışma oranı artırır, oksijen ile, kalp kası kaynağı geliştirir.

Sadece doktor tavsiyesi üzerine "concor", hem de bunun benzerlerini, uygulayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.