Gıda ve içecekYemek tarifleri

Aerogrill Tavuk: kolay tarifi

Aerogrill tavuk, bu makalede sunulacak tarifi olan bu tezgahları ve dükkanlar çeşitli satılan aynı ürün daha kötü çıkıyor. o kanıtlanmış bileşenlerin evde yapıldığı gibi ek olarak, bu tür bir tabak, güvenlidir.

Aerogrill Tavuk: lezzetli bir sığır akşam yemeği için yemek tarifi

Malzemeler:

 • Broiler tavuk (tüm kuş) - 1 adet;.
 • taze sarımsak ortalama - 2 diş;
 • Acıka akut - 2 tam büyük kaşık;
 • mayonez ortalama yağ içeriği - 170 g;
 • Taze sebze (domates, zeytin, salatalık, vs.) - garnitür için;
 • Taze bal - 20 g;
 • Zeytinyağı - 20 mi;
 • dereotu, maydanoz, kurutuldu - tatlı kaşığı için;
 • kokulu baharat ve baharat - tatmaya;
 • iyotlu tuz - Tam küçük kaşık;
 • Taze otlar - süslemeleri ve masada hizmet etmek.

Etin işlenmesi

Aerogrill içinde fırında tavuk önce, dikkatli yıkama (iç ve dış) gerektirir, hem de tüm gereksiz unsurları (kanatlar, kuyruk, boyun ipuçları, vs.) kaldırın. O iyi pişmiş ve bütüncül bir şekilde olduğu gibi bir, parçalar halinde kuşu kesip gerektiğini belirtmek gerekir.

marine hazırlanması Süreci

Aerogrill tavuk, biz bu makalede dikkate hangi tarifi, onun özel sosu ile kaplı öncesi gerçeğine kokulu ve lezzetli sayesinde döner. Bilindiği gibi, bunun için mağazaları ve fast-food kiosk içinde, hatta bozuk et görünüm vermek ve taze tadabilirsiniz kimyasallar dahil etmek baharat her türlü kullanın. Biz turşusu hazırlanması için sadece doğal ve güvenli malzemeler kullanarak öneriyoruz. Böylece, bir yandan, akut Acıka, rendelenmiş sarımsak, işlenmemiş bal, zeytin yağı, kurutuldu dereotu, maydanoz, karıştırılmalıdır iyotlu tuzu, tat ve çeşitli baharat. Tüm malzemeyi bir kaşıkla iyice karışımını ihtiyacı vardı ve o zaman içinde ve dışında tavuk smear. Ayrıca 1 st ya da 2-saat oda sıcaklığında bırakılarak önerilen leşini kanatlı hayvan. Eğer zamanınız yoksa, o zaman aynı anda hazırlanabilir.

Isıl işlem

marinate etler sonra, mutfak ızgara cihazı, en büyük değere yerleştirme sıcaklık ve hava ortasında konumlandırılmış olmalıdır. özellikle kolaydır Aerogrill tarifi tavuk, 45-58 dakika boyunca (elektrikli aletin bağlı olarak) içinde hazırlanmış olmalıdır. Bu süre boyunca, kuş Tamamen döşemeli ve iştah açıcı kabuk altın kahverengi kaplı olacaktır.

Doğru Serve

Et öğle hazırlanması için tüm yukarıdaki adımları tabi olarak, her zaman, lezzetli lezzetli ve sulu tavuk Aerogrill alacak. yalnızca sıcak sebze sayesinde masaya getirmelidir. Ayrıca, bu tür bir yemek için ayrı ayrı makarna, buğday, pirinç, patatesler, makarna ve bezelye doyurucu garnitür hazırlanabilir. öğle güzel, sıcak tüm kanatlı karkas çıktı tavsiye güzelce düz bir tabağa yerleştirilir, marul, maydanoz ve dereotu yaprakları açacağı hangi yüzeyi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.